"Tamam iyi böyle" benim hayatım, şimdi rahat bırakın beni lütfen..
birden fazla delilik var bende. bipolar mı ararsın şizofreni mi ararsın. melankoli mi ararsın. ben de hunileri koliye doldurdum.
Jelibon ve star wars sevmemden ötürü. Bence güzel. Evet.
Seni seviyorum*
Internetle ilk tanıştığım anla alakalı;

- cokacayipmis lan !
+ ersoy bi de sana mail adresi almamız lazım.
- mail ne lan ?
+ iletsim için.
- nasıl bir sey yanı?
+ rumuz gibi bir şey işte
- cokacayipsey olsun olm, internet gibi işte.
+ tamamdır.

Yirmi senedir işte, her yerde aynı.
Hello world.
Morgoth'u tahtından düşürmüş ve sevdiği adamı ölmekten kurtarmış aynı zamanda ölümsüzlüğünden yine aynı adam için vazgeçmiş cesur ve güzel elf luthien.
Sonsuz acı anlamına gelir.
Hayatın en muhteşem dersleri doğrudan acıdan öğrenilir.
aldığım her nefesin o olması dileklerimin nick şeklinde oluşmasıdır.
suya düşen ilk satır tanesidir.
Atlantis evimiz pasific babamız.
eski sözlük yazarı olduğumu belirtiyor.
Mutsuzluğunu, acılarını, kaygılarını, korkularını, ağlama hissini hatta ölüm dürtüsünü gülümsemesi arkasına saklayan; her durumda sahte de olsa tebessüm eden kişilere tıp dilinde verilen isim.
Özeti asosyal olmam...
Doğadan enerji çalıp düşmanın amına koymanı sağlayan, bunun sonucunda gözlerine sürme çektiren özel bir teknik.
taklit yapan kişi anlamına gelmektedir.
oynadığı dönemde avrupa'nın en iyi basketbolcusuydu..

bence ise hala dünyanın en büyük basketbolcularından bir tanesi.. hatta gelmiş geçmiş en büyük basketbolcusu..

biraz duygusal oldu sanırım bu yorum, ama olsun *
(bkz: adberilgen)

Adını ve ününü hak eden.
Vig kismi aslinda vığ. Turkce karakter yoklugundan vig kaldi. Hamsterimin adi vığvığ. Freya ise bilindiği üzre islandinav tanrıçalarından biri. = Vigfreya.
Bence yeteri kadar acık.
olm ekşi yazarı ''owencan'' gibi nick anınız yoksa,yazmayın boşuna.varsa yazın,seri uplayalım.
Yarı insan-yarı boğa olan mitolojik yaratık
Yarım hayvan yani
Yani ben.
Çoğu edm şarkısında müziğin tam patlama noktasından önce vokalin arkadan everybody make it bounce dediği anlarda, nick denerken kullanmaya başladığım ingilizce kelime.
Yok ki bir anlamı. Yazacak bir nick bulamadım 2006’dan beri bu ismi kullanıyorum.
Bir bitkidir efendim.