bugün

ipe sapa gelmez siktirboktan bir sürü hedeyi itiraf diye yazmalarından çıkan önermedir. hani moderasyon, sadece yazarı ilgilendirecek derece subjektif diyerek bir sürü entryi çöpe atıyor ya buna neden ses etmiyor onu anlamıyorum.

''kedimi çok özledim'' bak hele itirafa bak ne gizli ne özel bir itiraf teşekkür ediyoruz amına koyem.
yeni ebeveynlerin bebek kakası deliliği gibidir.
Genellikle 00.00 da çılgın skor çarpanı max seviyeye ulaşır.
ekşi sözlük özentiliğinden ve sürü psikolojisinden başka bir şey değildir.
içlerinde biriktiripte dışa vuramadıklarının çokluğunu gösterir.
itiraf ediyorum: Sinirlenince obje kıracak maddi durumum yok.
insanların sıkıntılarını, dertlerini burada anlatıp rahatlaması neden birilerinin çılgınca götüne batıyor bunu anlamak daha zordur. Ayda yılda bir itiraf giren biriyim gerçi ama bu konuya takan dallamalardan zerre haz etmiyorum. Sanane kardeşim, siktir git okuma itirafları. insanların rahatlaması bir şeyler karalaması senin götüne neden ok gibi saplanıyor..
7 ayda 3. is yerim patron yine yavsak cikti amk. Bu ulkede bir bayan olarak calismak cok zor. Neyse bende firsatlardan faydalaniyim bari dedim altima bi araba cektirdim 2. Haftada da zam istedim yapti kamil. Bde simarmazsam beni tuba buyukustune benzetiyolarmis ay gotummmm. Sirket tam dedikodu kazani herife gidip 10 yillik elemanlarinin arkasindan soyle boyle diyorum tassak geciyorum guluyo amk kürdü. Dun baktim bu bana yurucek once davraniyim dedim havadan sudan girdim muhabbete sonra lezbiyenim diye salladim dkdoswosospq. Bugunde bana yine eglence cikti.
güncel Önemli Başlıklar