bugün

insanlara değil hayvanlara komşu olsun. insan bildiklerimiz hayvan oğlu yavşak çünkü.
Müstakil bir ev istiyorum, apartmanda yaşayamam. Tahtadan olacak. Girişinde merdivenleri olacak, merdivenleri çıkınca oturma yeri olacak, sonra da kapı. Kapıdan içeri girince bir salon olacak, bu salonda amerikan tipi mutfak ve oturma yeri olacak. Merdivenle üst kata çıkılacak. Üst katında 2 tane oda olacak. Bir de çatıkatı olacak, komple kütüphane yapılacak. Tüm ev geleneksel desenlerle döşenecek. Çitlerle çevrili bir bahçesi olacak. Bahçesinde kedimiz olacak, ağaçlarımız olacak...
aşkı memnunda behlülün zikiştiği taş ev olsun yeter. evet..
TLC kanalındaki Alaska evleri. Çıtayı yükselttim fark edersen.
yıldız görsün yeter.
Kuramiyorum bile okadar vazgecmisim.
iki katlı, açık plan bahçesine bakan duvarı komple cam bir öüstakil bahçeli ev.
Kadıköy modada olması yeterli.
içinde huzurun olduğu bir yer yeter. villalar sizin olsun.
seferihisar'ın sığacık/kaleiçi bölgesinde bulunan evlerdir efendim.

görsel:

görsel
Bahçesi, verandası olan. Barbekü partileri yapmaya uygun. arı vızıltıları, kuş cıvıltıları içinde. mümkünse havuzlu. ve en önemlisi de, içinde sevdiğinle beraber yaşadığın bir ev...
Ben hiç yatağımdan kalkmadan Tv izleyerek beynimi yıkarken her şeyimi ayağıma getiren bir ev. öyle bir hizmeti olacak ki işim düştüğünde emniyet,nüfus müdürlüğü benim kapıma gelecek.
Ben hiç yatağımdan kalkmadan Tv izleyerek beynimi yıkarken her şeyimi ayağıma getiren bir ev. öyle bir hizmeti olacak ki işim düştüğünde emniyet,nüfus müdürlüğü benim kapıma gelecek.
Bahçeli, çatısında güneş enerjisi panelleri var. Elektrik faturası ile işim yok. Bahçemde köpüşüm ve kedişim var. Erik, şekerpare, kiraz, dut gibi sevdiğim ağaçlar var. Bir köşede de salkım Söğüt ağacı, altında şezlong. Çiçekler, dostlar. işte böyle.
alaska da kütük ev. sibirya da olabilir. yeter ki uzak olsun.
Tam olarak istediğim ev bodrumda beni bekliyor. Ancak bunun için 2.000.000 $ paramın olması lazım.
(img:#1530873)
Biri bana alabilir mi?
görsel
bir çocuğun resim defterine saf dille çizdiği,
bacası daima tüten ve lambası dışarıdan gözüken..
işte böyle bir evim olsun istiyorum.
Hobbit evi.
evin çok büyük olmasına gerek yok, bahçesi büyük olsun yeter. sonrası toprakla uğraşmak, bir şeyler ekmek, sulamak, onlarla ilgilenmek tıpkı bir çocuk gibi.

toprağa basarak çalışmak gibisi yok. üzerindeki tüm negatif elektriği atmada yardımcı oluyor. kendi ürünün olan bir sebze/meyve'nin lezzeti bir başka oluyor. ileride bunu sağlayabilmek için elimden geleni yapacağım; bunu da buraya not olarak yazıyorum....

görsel
görsel
Hiç entellik yapacak değilim fazlasıyla modern bir ev isterim.
denize yakın ve bahçeli bir evdir. bahçesinde meyve ağaçları, sebzeler , çiçekler olmalı. ve içinde sevdiklerim.
sting'in ten summoner's tales albumunu yaptigi muhtesem ev-ciftlik.
su oluyor;
https://www.youtube.com/w...WX-BZ3DPPvvQ_4K4i4XURBKA0
parca da pek hostur dinleyiniz.

02.12'de caaanim kontrbas yere yapisiyor.
güncel Önemli Başlıklar