bugün

görsel
görsel
Bir de küçük bir araba az yakan. Düzenli yatan emekli maaşı...daha ne isterim ki. Geçinir giderim. Hanlar saraylar sizin olsun canlarım.
görsel
su kenarında hayvan gibi yaşamak istiyorum.
görsel
Misafir olarak bile kimseleri almayacağım evdir.
(bkz: hepinizden nefret ediyorum evi)
Her hacminde deli gibi (hmm şey) aktivite yapılabilen bir ev bebeem!
Doğa gibisi var mı? Ne kadar az insan , o kadar çok huzur !!!

görsel
Kalabalık ve gürültüden uzak doğa ile iç içe bir hayat.

Ama malesef hayallerde şimdilik...
görsel
iki oda bi salon.
Hayalimde ev yok. Bir motorhome veya nacizane bir yat isterdim.
görsel
Tek katlı müstakil bir ev. Lüks olmasına gerek yok.

Küçükte bir bahçesi olacak. Bahçeye araba girse kafi. Sağ ve sol tarafında 2-3 portakal ve limon ağacı.
o ağaçların altındaki gölgeliğe de bir masa.

Mis.
mor pancurlu olması olmazsa olmazdır.
Öncelikle şehir yaşantısının gürültü patırtısından uzak, büyük olmayan ama ferah olan camlarından güneş giren, şömineli. bahçesinde meyve ağaçlarının, güzel kokulu çiçeklerin, bir tane çeşmenin ve iki tane de köpeğin olduğu evdir.
Bunu buradan betimleyemem de, sevimli çağa uygun bir ev (içinde sevdiklerim varsa) tadından yenmez.
görsel
Shire..
hayalimdeki evin sadece ve sadece banyosu ultra lüks olmalıdır. hep buz gibi havada eve girince sıcak bir banyoda sıcak bir jakuziye girmek istemişimdir. içinde bulunduğum durum ise duş telefonunun altında suyun ısınmasını beklemekdir.
Eğirdir gölünün kenarında olması yeterli.
görsel
ev de esya da umrumda degil. yanyana mutlu muyuz yeter? kedimle tabiki. iki kisi olsak elbet birimize yetmez.
görsel
Mustakil 2 katli bahcesi olan kucuk sirin bir ev hayallarimi susluyor. Ufakliklar icinde bahceye kaydirak ufak sus havuzu ve birde agac altina kamelya tarzi bir cardakta olabilirdi..
içi huzur dolu olsunda. Bana çadır bile olur.
görsel
Sanırım seyyar tezgah.
güncel Önemli Başlıklar