bugün

bolu.

ulan bolu demişler ama hepi topu bir tane u var bunda.
izmir, bana gore fazla salaş bir sehir. Ozgurluk adi altinda fazla rahat insanlar, hosgorusuzluk hat safhada cemkirmeyi kisisel hak zanneden insanlar ile dolu bir yer, sevemiyorum.
Hakkari.
Kırıkkale. insanından dolayı değil, tanımam etmem insanını ama zamanında orada üniversite okuyan kız arkadaşım vardı haftasonu yanına gittim ma kırıkkale de gidecek yer olmadığından bütün haftasonu kızla yapışık ikiz gibi gezince kız arkadaşımdan da soğudum kırıkkaleden de.
k*rtlerin yerleştiği tüm iller doğu ve güneydoğu zaten onların tekelinde ve birkaç batı ili, karadenize yerleşmeye bir tarafları yemiyor.
kürtlerin bulunduğu il, ilçe, semt, mahalle, köy, sokak, bina.
Sivas. Tam bir köy.
Yazarları bilmem de şairler istanbuldan nefret eder.
izmir'dir beyim. sebebi de hayatımda ilk defa annemi kırmama sebep olan şehirdir izmir. şöyle ki; ben tam 5 yıl izmir'de yaşadım. orada okudum, ege üniversitesi'nde. pek de severdim izmir'i. üniversite okumak için hoş da bir yerdir. bi de sevdiğim bir kadın var onu orada tanıdım filan. neyse. mezuniyet için son kez gittiğimde annem, babam ve kardeşim ile birlikte gittik. annem tesettürlü, muhafazakar bir kadın, babam da muhafazakardır, ben de onların oğluyum işte. annemin kapalılığına öyle kötü gözle baktılar, o kadar nefretle baktılar ki çok üzüldüm lan. annem keşke ben gelmeseydim filan dedi. ben de bağırdım ona ne demek bu filan diye. kırıldı bana. annem kimseye bi şey yapmadı ki. pardesü ve eşarp takmış normal bir anadolu kadını işte. niye öyle baktılar lan? bu kapalı kadınlar size ne etti kardaş? (bkz: annemi çok üzdüm böylece bana hep tirenler çarpsın)
karış karış kurban olurum her bir şehrine ülkemin.
istanbul.
Erzurum.
sivas tır.
ankara.
Manisa 1
Ankara 2 amk.
acemilik ve ustalık dönemlerii efenim.Askerlikten bahsediyorum..
sivas, yozgat, erzurum, konya, kütahya, kayseri.
iSTANBULdur.
Doğu illeri.
Şanlıurfa.
bedava makarna denince oyunu akp'ye veren şrefsizlerin yaşadığı iller.
yozgat,amasya,sivas,corum ve butun dogu illeri.

edit:yobazlar ve kürtler eksilemis.aslinda illerle sikintim yok.yobazlari ve kürtleri sevmiyorum.bu nedenle sevmedigim iller bu illerdir.
Konya başta olmak üzere bütün yobaz kesim.
adana.

ha hiç il mertebesine koymadıklarım da var tabi.
kütahya, afyon, karaman, niğde ve türevleri...
insanları yüzünden,
beton yığını olmalarından;

(bkz: ankara)

(bkz: konya)

edit: unutmuşum,

(bkz: eskişehir)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar