bugün

görsel

Kardeşimle sabah sabah music challence.
bana mesaj gelmedi.
Ban senden bahset.Çocukluğundan?
iki dünyada sırtın yere gelmesin oğlum.
görsel
görsel
Şu kıza doğru düzgün konuşmayı bi öğretemedim.aşkooom nedir kızım? Milletin içi fesat mevzuyu nereye çekecek görenler amk. Ağzındakini çıkarda konuş falan böyle şeyler duymak istemiyorum.
Tabii ki yine akraba grubundan geldi. Çok uzun lan. Üşenmeden uğraşmışlar. Cuma günü bitene kadar her iki akraba grubundan da güllü, camili, kuşlu, çicekli, böcekli cuma mesajları gelecek her zaman olduğu gibi.

görsel
Kullanmıyorum tişikkirler.
görsel
Eşimden geldi.

Kezban merhaba. Dün akşam biriyle tanıştım. 2 saat sohbet ettik. Çok belli, biz bununla epey bi sevişiriz gibi görünüyor. Aslında ikinizi aynı anda idare edebilirdim ama 2 saatlik sohbet sonrasında bile bir başka kadın 9 senelik eşim olan senden daha evlenilebilir gibi görünüyor. Annemin seni 4 kez fare zehiri ile öldürmeye çalışmasına, 9 senedir çoraplarımı çıkarıp masanın üzerine bırakmama, işten geldikten sonra bile hep güzel yemekler yapmana, bir kez silahımı temizlerken seni vurmuş olmama, 3 sene boyunca yatağa bağlı olduğum halde bana bakmış olmana, bir böbreğini benim için vermiş olmana rağmen, 2 saat önce tanıştığım birini sana tercih etme sebebim insan olmamdan dolayıdır. Tüm bunlar sonrası nafaka ve tazminat talebinde bulunursan seni 3 yerinden bıçaklar ve kadınların ne kadar aç yaratıklar olduğunu üzerine çığırtkanlık yaparım.

Sevgiler, kendine iyi bak.
görsel
Helal olsun süper kurgu kardeşim.
Geneli Kurgu mesajlar olan mesajlar silsilesi...
ulan ne sapık adamlarsınız
Düştüm aq. (Telefon yüzüne kapanmıştı...)
nasıl başardıysam whatsapp dan ban/slik yedim yasaklandım o yüzden bir aydır gelen giden mesaj yok neden yasaklandım onu da bilmiyorum. mail atıyorum whatsapp hizmet şartlarını ihlal ettiğiniz için yasakladık dışında dönüş yapmıyorlar.
Biraz edebi bir mesajdir.
(img:#2025834)
"corona biterse gelcem."
Erkek köşemizden bugün sizlerleyiz

görsel
1 saat 100 dolar anal yok kondom şart.
görsel
Seviyorum kadınlara barzo gibi davranmayı. Bence bu dilden anlıyolar. Hatta hakediyolar. istisnaları tenzih ederim. 28 yaşına geldim whatsappdan ilan ı aşk edeni ilk defa gördüm. Teknoloji ilerledi devir çok bozuldu. Bu aslı olacak kişiliğe kılım kadar değer vermediğim için isimleri bilerek kapatmadım. ifşa mifşa koy götüne.
Kapat şu muhabbeti eylül demiş.
görsel
gel de dürümümü yiyeyim aşkımm.
Kalp emojisi gelmiş.
Tedaviye cevap veren hastalarım olduğu doğrudur.
görsel