bugün

gün itibariyle 4.155 sayısını gösteren istatistik aparatı.
çaylaklıtan sonra yazar olunuyorsa, yazarlıktan once caylak olunmaması gereken durumdur.
caylaklıktan yazarlığa atlamak, kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibidir.
4.780 kişilik yumak.
edit : gün itibariyle.
en büyük diktatör, en büyük halk(yerine göre) en büyük ezilmiş ve aynı zamanda en büyük ezendir. Tabi ki bu baskıyı kendinden sonra gelen kuşaklara uygular, bu açıdan bir diktatördür aynı zamanda kendisi de tarih ve gelenek tarafından ezilir, çünkü kitleye ancak bu şekilde hitap edebilir. bu anlamda geleneğin yaratıcısıdır yazar; şair gibi ya da sanatçı gibi.
4.933 kişi olmuşlar bile.
17.08.2007 - 23.08.2007 /8 gün/ tarihleri arasında 153 kişilik artış gösteren ,fakat ;
artışı , 23.08.2007 - 01.09.2007 /9 gün/ 50 kişide kalmış istatistiksel veri.

(insanın aklına , ya sahiden yazar alımları kapatıldı , ya hızla yazarlar silik haline geliyor , ya da sözlüğün büyümesi yavaşladı olasılıkları geliyor.)
muharrir.
zamanında çocukların deyimlerine "yazar yazar ne yazar, yazar yazar b.. yazar" şeklinde geçen düşünce üretip, güzel şekilde sunan insandır.
sözlükler sayesinde sadece belden aşağı düşünüp yazan türleri de türemiştir.
gurur okşar, nefis azdırır tanım. yazar ya burada seyredenlerin çoğu; şimdi kızarlar köpürürler söyleyeceklerime. nereniz yazar lan sizin. iki kelimeyi bir araya getirme acziyeti yazarlıksa bunlarla aynı ortamda bulunmamalıyım ben. ya da bulunmalıyım da nickimin yanına şöyle 3-5 yıldız falan konmalı ki sınıf ayrımı gerçekleşsin. e öyle ya bir sınıfta grupta sadece iyiler yok. beceriksizler, sevimsizler, okuduğunu anlamayıp da kendi beceriksizliğine-şapşallığına sinirlenip yıldız sahibi yazara küfreden ibneler de var. uzak durun lan benden pejmurde kelam sahibi folloş beyinliler. hehe hepsi şaka lan yavşaklar kızmayın hemen.
ing. author.
an itibariyle "buyrun benim" bakınızını vermek için ölüp biten ancak an itibariyle kalıbını kullanarak yeterince sığ olduğunu idrak eden, sığlığına sığlık katıp kendi kendinden tiksinmemek için (?) susmayı tercih eden bünye.
(bkz: benim o)
baktım o gün uludağsözlük'e yazar alımı yapıyorlarmış. tabi her zaman ki gibi uyuşukluğumun zirvesinde olarak, kpss, öss, öysm, vs gibi çoğu kişinin hiç kaçırmadığı konulara herzaman ki duyarsızlığımla yaklaştığım gibi yaklaştım buna da. yav adamlar "abi hava ikmal e adam alıyolarmış", "hacı busene 600 atama olcak" , "len tusaşa form vermedin mi?" gibi büyük bir bilinçle araştırıp bizim gibi "mpff püfffffffff ne zaman len?" diye soranlara, "ohoooooo günaydın ...rraaam" şeklinde cevaplarla gelirler. arkadaş nasıl araştırırsınız anlamadım ki aq. bu arada ellerim de klavyede yapış yapış aq mavsuda leş gibi neyse ne diyoduk? işte böyle.

+baba ben uludağ a yazar oldum heheeeyyttt.
-ne oldun ne oldun?
+yazar oldum.
-sen önce adam ol eşşoğlu eşşek. fatih'i koç holding'ten istemişler. sen yat şerefsiz. kesicem o neti.
+yaaa öff yaaaaa sıktınız ama.
-hiç istediğimiz gibi olmadı şu çocuk hep sen yüz veriyosun buna yalnız!!!
*a a ben ne yüz vercem ayol bana ne gitsin girsin bi işe.
+ya ufff tamam bee.
-yarın sabah erkenden organizeye gidiyosun lan gebertirim seni. akşama kadar yatmak yok. tamam mı laynn?
+iyi beee. tamam gideriz.
de bağlacının, mi soru ekinin ayrı yazıldığını bile öğrenememiş, kavrayamamış bünyelere bu sıfatın verilmesi beni hüzünlendiriyor.
uludağ sözlükte hedeflediğim nokta. Yazarlık ile benimde katkıda bulunabileceğimi güzel bir nokta.
bilgi, düşünce ve duygularını yazılı olarak anlatabilme yetisine sahip kişi.
yazar olmak için yazmak gerekir, yazmak için bilgili olmak, bilgili olmak için okumak, okumak için yazılı metin, yazılı metin için yazar gerekir. *
bilinçlere birbirine bulduran, onları kavuşturan; ortak hisleri nesne gibi ortaya serendir.
başka da bir numarası yoktur zaten.
her türlü sevimliliği ve çirkefliği bir arada barındıran yüce terim.
an itibari ile benimde içlerinde olduğum topluluk.başınız göğe erdi mi? evet evet benim erdi.
çok tehditkar bir kelime.
olmak için çaba sarfedebilirim ancak olabilirmiyim bilmiyorum.
Çaylaklıktan sonraki seviye.Level atladıkça sözlüğü ele geçiriyorsun..Tabi önce hugolinayı kurtarmak gerekir.
(bkz: hugonun da amua goyum senin de amua goyum)
harfleri uygun kombinasyonlarla yan yana getirerek sanatını ifşa eden kişilerdir.
yazar insanı cüretkardır. aklına geleni klavyesiyle aktarmaktan korkmaz ama dikkatlidir de aynı zamanda.
aslında en takdir edilesi insanlardır. tabiki sözlük yazarları için geçerli. geliyorsun buraya 2 şey yazıyorsun, ne eline para geçiyor, ne de kursağından bir lokma. ne yol var ne de sigorta. çok duygulandım lan.