bugün

hasiktirlan.
Penis fotoğrafı atabilirsin anlamı taşımayan bildiri.
aaaa demek yazar oldum o zaman hemen bir başlık açayım da fotoğraf atayım. (bkz: peygamberin gazabı)
Hayatımın en talihsiz anıymış, bilmiyordum.

feslemegen Pamuk
Bir bildiri.

Dün bir hayvan kişisine, " yazar oldun" tebligatından sonra, buralar talan oldu, taş taş üstünde kalmadı, sol frame' i çük kapladı afedersiniz, moderasyon uyudu hem de ne uyumak, sözlükte deprem oluyor, bizim moderasyon allahlık ali bey, millet ayağa kalktı, o hayvan kişisi sözlüğe hunharca tecavüz etti etti etti ve gitti.
Yani Bir hışımnan geldi geçti peh peh pehhhh vaziyeti...
işte her şey o " yazar oldun" la başladı.
Herkes yazar olmasın, burası dingo' nun ahırı olmasın!
Kuşkusuz Yaklaşık 1 gün kadar olan uzun ve sancılı bir bekleyişin, bunun üstüne entrylerin yapı, anlam ve doğruluk bakımından sıkı bir incelemeden geçmesinin ardından uygun bulunması halinde gelen mesaj.
Günlerdir yolu gözlenen cümle.

Neyse yazar olduk, eee sonra?
hell yeah nidalarıyla karşıladım. teşekkür ederim sevgili sözlük mahçup olmayacaksın.
sözlüğe rahatça sıçabilirsin mesajı.
20 entry girip Uludağ sözlükte kolayca başarılan eylem. Evet.
gece gece sevindiren bildirimdir ve mesajır.
ilk hesabımda bu mesaj geldiğinde önemli bir şey başarmış gibi sevinmiştim ama zamanla buradaki bir çok aptalla karşılaşıca önüne gelen herkesi azar yapan bir yönetim olduğunu anladım.
7838473743. Kere alınan güzel mesaj.
Hoşgelmedim. ama hoş karşılandım. hoşbuldum. yazar oldun başlığını görünce kendimi bir ömer seyfettin ahmet haşim hissettim ama sonra kendime geldim uludağ sözlükteyim
mahsun'cum hoşgeldin canım. partinin tadını çıkar.
Biz eve karşılama komitesi yollamıştık ama evde yoktun Mahsun kardeş. Hoşgelmişsin.

Not: Kargocu değilim.
Bugün, sms vesilesiyle aldığım sevindirici haberdir.
yazarlıkları onaylananlar için atılan mesaj. mış. bana da gelir umarım.
gelişiyle hüzünlendiren müjde, bir süre yazamazsın sıkıntıdan, öylece boş gözlerle boşluğa bakarsın sonra da susmazsın.
bütün hafta kıçımdan ter akarak entry girmem sonucu gelen mailde yazan, emeklerinizin karşılığını aldığınızı gösteren iki kelime on harften oluşan bir cümle.
(bkz: şimdi sen yazar oldun ya)
(bkz: artık tüm yazarlar sana benzeyecek)
july4th ün tebliğiyle gerçekleşen olaydır.
-uludağsözlükte yazar oldum.
-vaayy. süpermiş aga.
-sende üye olsana.
-o nasıl bişey bilmiyorum ki.
(bkz: ben sana yazar olamazsın demedim) ohh be bugün bu klişeyi de yaptım ya nası rahatladım anlatamam...
Evet gördüğüm an.
selam narcissist,
yazar oldun. aramıza hoşgeldin. takıldığın herhangi bir konu olursa bu sayfadaki "bir derdim var" butonu ile yardım isteyebilirsin.