bugün

Ooo devecialpay abimde buradaymış. Cekilin kızlar siz bakim. Bu cümle bana aittir. Sansın daniskası.
dodiyez1, sözlüğe gir.
cryptic anxiety, sana bir tavsiyede bulunayım. hatta hepinize. ulan hiçbirinizin mi aklına "ryanhibernian, içimizdeki irlandalı" demek gelmedi. hibernian irlandalı demek arkadaşlar. saygılar.
cryptic anxiety, en sevdiğim bisküvi eti. konumuza dönelim, ben bu yaratıcılığı bir yazardan bekliyordum ama kimseden gelmedi, üzüldüm. evet ettim, ben içinizdeki irlandalıyım. size irlanda'dan sevgi getirdim pıtırcıklarım.
cryptic anxiety hayyy canim benim ben seni yerem yerem.
ya olm doktor bana 1 kutu cipralex , 1 kutu majozik , bi kutu "cryptic anxiety" yazmış ölüyorum depresyondan.
queen dinleyen adam candır.

ek olarak: cryptic anxienty, irlanda'nın sembolü dört yapraklı değil üç yapraklı yoncadır. celtics değil, celtic'dir. irlanda'da celtic diye bir takım yoktur. amerika'da boston celtics adında bir nba takımı vardır. ve iskoçya'da celtic fc adında futbol takımı vardır. bunların telaffuzu "seltik" şeklindedir. irlandalıların celtic olayı ise kelt denizi ve eski çağlardan yaşayan keltlerin kültüründen gelir. yine celtic diye yazılır, ama "keltik" olarak telaffuz edilir.

edit: siz eksilediniz diye inadına başlık açtım.
Tüm yıkımlar tek bir noktada gerçekleşiyor mazoşistateist'de bundan haz alıyordu.
ve elinde darwin teoremiyle girdi camiden içeri, mazoşist ateist..
Ney mişim ben? gelen giden beni çekiştiriyor ? *
Mazosistateist pipisini kesip kendi ağzına verdi.
Geçen gece pavyonfedaisi tarafından pavyondan atıldım.
Duk leonard ile duşe Espinosa tea-lattesini sütsüz içermiş.
ben bu nickle cümle kurmam bu ne amk.
ayrıca hayırlı forumlar.
hitleri yakan yahudi kelime-i şahadet getirip ateist oldu.
hitleri yakan yahudi, bakkalın 10 kuruşluk sakız teklifini reddetmiş, ve 10 kuruşluk kibrit almıştır.
hitleri yakan yahudi nin ağzından dökülen ilk cümle ''haklıyım balık gibi'' olmuş.
milyonlarin bacisi, bir gün...
Samanist imam imana geldi.
an gelir sözlüğe bakılacağı tutar ya o an bu andır hadi bacılar kardeşler diye haykırdı Kezban.
milyonların bacısı, gel bir düşüncelik bacım ol, 2 katrilyon hücreye hitap edeceksin.
Kivircikbey sizden çok güzel kıvırcık salata olur. Deneyelim mi?
geceleri gelen "oldu o zaman biz kalkalım" isteği.

not: fesat olmayın.
Oldiessa diye bir nick göreceğim aklıma gelmezdi.
Teşekkürler makina.
by hack, kasayı yan yatırdım.

yaran inci sozluk entryleri