bugün

aslında yazdan değil sıcaklardan nefret etmektir.
yaz mevsiminin nesi kötü
her akşam kapıönünde kızlarla beraberiz işte.
Sadece dışarda yaşayan insan ve diğer canlıların hasta olmamaları ve donma tehlikesi geçirmemelerinden ötürü sevdiğim mevsim.
Onun haricinde soğuk hatta dondurucu soğuk havaların insanıyım ve bu da yazın çoğu yönünü sevmediğim anlamına geliyor.
bir kışdan nefret etmek değildir.
Ne kadar gereksiz, lüzumsuz, pis bir mevsimdir.
hayatında anadolu'dan güneydoğu'dan hiç çıkamamış insanlara özgü olması muhtemel his. denize sahilleri olan bir şehirde yaşasa fikri değişebilir.
Keșke hep Yaz olsa sikayet etmem.kıșın Lahana gibi yiyin, Hava erken kararsın, Bana gelmez.
yazı hak etmeyen bünyelerin içinde bulunduğu durumdur. sizi gri hava, kardan kapanan yollar, nezle, grip, çamur, iptal edilen toplu taşımalar, iş/sınav vs yoğunluğu, robot gibi yürümenize sebep olan kat kat giyinme, burun akıntısı falan paklar. apaçık hava, deniz, güneş, kum, karpuz, kiraz sizin neyinize amk?

ekleme: ulan hadi diyelim herkesin deniz güneş kum görmeye fırsatı veya imkanı olmuyor. yav karpuza da mı hürmetiniz yok be? sırf şu karpuz için bile sevilir bu mevsim.
Kıllı olmaktır çok terlemektir ve tıklım tıklım otobüste yapış yapış gitmektir evet buradan klimayı açmayan otobüs şoförlerinin alayını selamlıyorum.
Yazın Sıcaktan yapış yapış olmaktansa kışın 5 derece sıcaklıkta üşümeyi tercih ederim. Kova burcu olarak normal karşıladığımız eylem.
rahat giyinmek ve günlerin uzun olması güzel olsa da sıcaktan dolayı kış gelmesini ister olduk.
yaz mevsimini seviyor olmamin tek ama tek bir sebebi var. hava gec saatlere kadar aydinlik oluyor. eger bu gunisigi olayini cozerseler oyum kistan yana.
Yaz benide.
Ter sicak yapış yapış bu ne yahu.
--spoiler--
şık tatil köylerinde bu mevsimin tadınını çıkarırız.
--spoiler--

Hep de sevişirsiniz ama 24 saat sözlüktesinizdir nedense.
Terden nefret ettiğim için beni de yazabilirsiniz.
Aralık ayında doğduğumdan mıdır bilinmez. Oldum olası sevemedim güneşi.
Tatile çıkacak parası olmayan, güneşe alerjisi olan, kızaran, kaşınan yazar söylemidir. Gel beraber kutuplara taşınalım..
lütfen kış gelsin. lütfen kış gelsin. lütfen kış gelsin.
ilkbahari seviyorum cunku sonbaharda ortaliktaki ciftlere gicik oluyorum kisin gotumun donmasi beni cileden cikariyor yazin ucan ejderhalar denilen sinekler sadece beni ısiriyor... en iyisi ilkbahar...
her yıl 3 ay boyunca benim yaptığımdır. Kış gibi soğuk ve zaman zaman her yerin bembeyaz olduğu bir mevsim varken cidden, yaz mevsimi ne?
Yaz sevinç kış ise hüzündür, karakterine göre kamki ben bilemem.
Hiç tadamayacağım bir duygu sanırım. Yazdan nasıl nefret edilir ya? Daha yazarken içim kıpır kıpır oluyor, mutlu oluyorum. Deniz,kum,güneş,dondurma,tatil,sabahlara kadar gezmek,eğlenceler,festivaller,ağustos böcekleri,tek kat giyinmenin verdiği rahatlık yaz herşeyiyle güzel.
koca bir yaz evde pineklemekse yaz mevsiminden nefret edilir.
Dışarı çıkan insan sayısının artmasından dolayı bu yazarın başına gelendir.
kesinlikle benim yapış yapış olmaktan su gibi kalmaktan nefret ederim 10 dk oturdugum deri sandalye sırtıma, altıma yapıştı. sıcak hiç çekilmiyor oysa sonbaharın o tatlı esintisi yağmuru öyle mi.
Garip insanların işidir. Yaz mevsimi insana gereksiz bir mutluluk verir umut verir. Sevilmez mi böyle mevsim yahu?