bugün

ya çok yorgun ve uykusuz ya da çok gamsız olan insandır.
Bütün bir hafta deli gibi çalışıp yorulmuştur. Dert, tasa olmadığından değil yani.
rivayete göre içi temiz olan insandır.
senelerdir kıskandığım insan modelidir. ulan aklınıza hiç mi geçmişiniz, yapılan yanlışlar, ibnelikler, yenilen kazıklar, yaptığınız kötülükler, iyi veya kötü anılarınız gelmiyor? nasıl başarıyorsunuz anında uyumayı?
Gün içinde spor yapıp, fiziksel aktiviteyle vücudu yorduğunuzda ortaya çıkması muhtemel durum. O zaman horul horul uyuyorsunuz valla, ne sorunu, ne sıkıntısı kalıyor.
Haksız da olsak, Nefret edilesi yüzeysel bir insan tipi.

spor, fiziksel aktivite koca bir yalan.. haleti ruhiyye, laktik asit dinlemiyor, maalesef. Deneyimle sabit.
fazlasıyla kıskandığım kişilerdir. yahu tam uyumaya niyetlenmiş telefonu bırakmışken hiç mi kafadan gelir gider hesabı yapmıyorsunuz, yada ah be ben x lafını sittin sene önce y kişisine nasıl söyledim diye rezilliklerinizi hatırlayıp utanmıyorsuz veya ya bu sevdiğim adam acaba neden tuhaf davranıyor niye milyon daha ihtimali beyin süzgecinden geçirmiyorsunuz.

vay be harbiden şanslı insanlarsınız, değerini bilin.
sözleşmesinde çalışma süresi 11 saat yazan bir işte çalışıyordur.

add it: ben değil, çok yakın bir arkadaşım, bir ben vardır benden içerü.
O ben olsam bariiiiii, ben olsam bariiii ohooooo ben olsam bariiiii, ben olsam bariiiiğiiii.

Kıskandığım insan çeşididir. Ciddi ciddi uyuyamıyorum. Sanırım yine uykuyu düzene sokmak için uyumamak Taktiğini uygulayacağım.

Edit : aleyna fanı değilim. Fanlarını da kendisini de sevmem.
uyku sorunu olmayan, kafasını yastığa koyar koymaz uyuyan insan modelidir.
benimdir.çocuguydu anasıydı kardeşiydi eviydi işiydi derken pil biter ve sen yastığa kafanı koymayı bile beklemezsin yastık gelir seni bulur
Ya cok yorgundur,yada dunya s.kinde degildir.
Bunlardan biri de benim başımda çok büyük dertler, aşırı bir stres yoksa yattığım gibi uyurum. Bir olay üstüne geceleri kafa patlatıp düşünmek yerine gün içini kullanıyorum zira uyumayı çok severim*
Uyku önemli*

iki üç gün geç yatıp erken uyanırsanız geceleri istediğiniz saate uyursunuz. Vücutta en geç bir hafta içinde bu duruma uyum sağlar ve uykunuzu düzene koyabilirsiniz. Tişikkirlir.
Bu benim.

Oh mis.
hic mi derdiniz tasanız yok arkadas ya.
Bu benim. Dert tasadan değil tabi ki uykuya olan zaafım büyük.
Ergenlige girene kadar öğle uykusu uyuyan,ona ragmen saat akşam saat 8'de uyuyan bir çocuktum.
Simdi 19 yaşındayım bıraksalar akşam saat 8'de yine uyuyacagim da bırakmıyorlar. tek eksilen şey öğle uykusu. Ama Yinede kafamı yastığa koyduğum an uyuyabilen potansiyele sahibim.
(bkz: ceset gibi uyumak)
ben oluyorum o.
Yorgundur.
çok özendiğim insandır.
Oh miiss. Kafası rahat demek ki.
Özendiğim insandır.
Benim uyumam için en az yarım saat yatakta dönüp durmam gerekiyor.
Ya çok yorulmuştur yada gamsızdır.
orospu çocuğ*dur.
Kaygımız var fakat bunu tüm gün unutup gece aklımıza getirerek dinlenebildiğimiz tek zaman dilimini kendimize zehir etmiyoruz.

Uyumadan süt için madem bu kadar zorlanıyorsunuz.