bugün

Köpek balığı.
Saldırgan ve sinsi.
Koala...
Ufo gören orangutan..
(img:#1389653)
Hipopotam.
(bkz: koala)
(bkz: tapir)
Pitbull. *
görsel
Böle.
Aslan gibiyim Masallah hem Kukruyorum hem seviyorum .
Pandayim cok net.
Hayvanlığın lüzumu yok.
Ejderya.
Koala olabilir hep uyuyorum.
kendim düz yatarken ayı,
başkasıyla yatarken insan değilim.
kuzu.

yalniz olunca oyle oluyor galiba.
Üç parmaklı tembel hayvanlar var ya. Hah işte o benim. Üstelik sadece yatakta da değil. Napacam bende bilmiyorum. (bkz: bradypus)
görsel
yılan. tıss
Doğru olmayan tanımdır. şöyle bir şey deneyelim:

aklınıza gelen ilk hayvan ne yazın bir kenara. Sonra onu üç sıfatla tanımlayın. dikkat, üç sıfat, başka birşey değil. onu da yazın. sonucu spoiler alanında vereceğim sakın üç sıfatı tamamlamadan bakmayın sonra bozulur, güzel bir kişisel değerlendirmeyi kaçıracaksınız.

yazdınız mı? tamam. bir adım daha atalım başlıkta tanımlanan yere gelelim.

şimdi de bir su tipi için aynı şeyi yapın. deniz, göl, akarsu gibi... onu da yazın. su tipini de üç sıfatla tanımlayın.

Bak spoiler a göz atmayın bozulur oyun dediğim gibi pişman olursunuz.

Hayvan için üç sıfat hazır mı? Hazır değilse bakma aşağıya!!

--spoiler--
Hayvan için yazdığınız üç sıfat, kendinizi nasıl gördüğünüzü gösteriyor. mesela ben eşek demiştim. üç sıfat da sevimli, fedakar, dayanıklı idi.
Ufak tefek kısa sarı saçlı bir kıza sorduğumda civciv demişti* çok eski ama anlamlı bir test bence.
--spoiler--

Şimdi su tipinde üç sıfattan emin olun. Ya belki çakozladın ama manipüle etme testi. Yukarıda üç sıfatı yazmadıysan doğru iş yapmış olmazsın.

Hazır mısın? 3 tane bak.

--spoiler--
Su tipine yazdığın üç sıfat, cinsel hayatının nasıl olduğunu söyleyen sıfatlar olur. Ben şelale demiştim. sıfatlar gürültülü, sürekli, şiddetli idi. göl diyen; sakin, kendi halinde, huzurlu diyen arkadaşım da oldu*
--spoiler--

son söz, hayvan tanımıyla ilgili olmayandır. kaldı ki hayvanların olağan karakterleri ile cinsel yaşantıları birbirinden çok farklı olabiliyor. tavşandan o performansı bekler misiniz? ya da suya litrelerce sperm bırakan koca balinaların zorla tek doğum yapması? anlatabildim umarım.
görsel
Ölü kurbağa...
görsel
görsel
deniz yatağında deniz aslanı, hasta yatağında tembel hayvan, otel yatağında aslan evimin yatağında boz ayı... yatak var yatak var..
Asla bilemeyeceğim. Sen hiç sünnet edilmiş bir hayvan gördün mü? Muhtemelen hayvandan daha beter bir cinsel hayatım var.
ayı
kış uykusu yönünden tabii.