bugün

Altıma sıçarımm ahaha ne saçma biraz da komik.
Bi bok yapamaz ölümü beklerdim heralde.
Hoşlandığım kıza gider seni ağzından öpebilir miyim derdim.
Uyurdum aq.
sigara yakardım, ciğerlerimi duman altı yapardım.

bugün astımımın epey ilerlediğini öğrendikten sonra yarın ölüyorum madem astımı kim sallar peh.
hiç bir şey yapamazdım. pazartesi gecesi ne yapılır ki amk?
nerde o günler ama öyle bişey olsaydı geride kalacak tüm nefret ettiğim insanlara içimde ne var yoksa kağıda yazar ve rahatça geberirdim. ama pislik ölüm çooook uzak.
uyurdum net .
yarını beklerdim.
Normal yasantima devam ederdim arti olarak sadece eşe dosta veda ederdim.
Kpss çalışırdım. Çünkü napacam son günümde de fakirim yapacak bir şey yok.

Ama dört yıllık kredi devlete girsin bunun sevinci yeter.
Çay demlerdim rahat rahat...çay evet.
Defne yapraklı...bi de bergamot
(bkz: postal 2)
saatimi durdururdum.
denize girerdim sonra anneme sarılır uyurdum.
Takardım kulaklığı müzik dinleyerek ölümü beklerdim.
nefret ettiğim 3-5 kişi var onları öldürürdüm.
Bugun olurdum.
ibadet ederdim, allah'a yonelirdim.
tüm sevdiklerime mesaj atardım, vasiyetimi yazardım, içimde kalan her şeyi söylerdim, kalbini kırdıklarımdan özür dilerdim, helallik isterdim, dua ederdim, üzülürdüm...
Kimle aram bozuksa barışırdım.
Edebildiğim kadar tövbe ederdim.
Tüm sevdiklerime de sarılır, öperdim. Bir nevi vedalaşma.
sevdiklerimle vedalaşırdım. söyleyemediklerimi söylerdim.
Bombalarin araliksiz patladigi bu zamanda, savasa girecek bi ulke oldugumuzu da katarsak pek de uzak gorunmemektedir o gun.

Artik yarini dusunmuyorum, dusunmuyoruz. Dusunsek bu ulke boyle olmazdi zaten. Hepimiz sucluyuz simdi de olumumuzu bekliyoruz.
Kimim varsa toplardım etrafıma. Elbet defnedecekler zaten, toplanacaklar. Ölmeden evvel dizerdim hepsini karşıma, her birinin yüzüne bakarak, söylemek istediğim, anlatamadığım ne varsa dökerdim yüzlerine, sessiz sessiz. Pişmanlıkları, o çaresizlikleri izlerdim keyifle. O vakitte en keyif alınacak şey bu bence.
Ben her günü o gün ölecekmiş gibi yaşıyorum zaten sen ne yarınından bahsediyosun be bilader?