bugün

2 günde bünyemi kaydıran yazar. naptın be dost?

--spoiler--
** kız arkamdan geldi mi evet
beni durdurmaya çalıştı mı evet
ben sikime takıp durdum mu hayır
aşkın amına koyayım dedim mi evet
aşkın yalanlığına inandım mı evet
ölmek istedim mi??bir kaltak için hayır
kafam güzel miydi?? fevkalade
ebruyu hala seviyor muydum?? maalesef evet
unutabilme ve onsuz yaşayabilme olasılığım neydi?? hiç bir fikir yok
hayat bazen kelebeğin yarrak sikmesi kadar garip mi??evet orospu çocukları evet
içimden geri dönüp önce ceyhunu sonra ebruyu dövüp ananızın amında fren yapmaya kadar yolunuz var demek geçti??
geçmediyse ben orospu çocuğuyum

şimdi size sesleniyorum ey insan evlatları
bana günlerdir söylüyorsunuz burda bırakma burda bırakan orospu çocuğudur. burda bırakılır mı piç diye
bırakılıyor beyler
en güvendiğiniz aşka en heyecanlandığınız yerde yarrak gibi bırakılıyorsunuz
sonunda ne olacağını benimde bilmediğim bir yürüyüş içine girdim
önde ben arkamda ebru
kafamda entri başındaki sorular
hayat benim için o an dursaydı
muhtemelen sizi çok iyi anlayacaktım ama durmadı
devam etti.
hayat bazen en ağır liseli gibi davranıyor
kader bazen iki iki deyip siktirip gidiyor başlığından
aşk oyhşşş çekerek kalbine hunharca boşalıyor
anlayın lan piçler yandıkça yanıyor içim
am göt meme den ibaret değil hayat
--spoiler--
teşbihleriyle değme yazarlara fark atan inci-yazar kişisi.
hikaye dizisiyle aynı neslin çocuklarını etrafında toplamayı başarmıştır.

pdf dosyası olarak indirip okumayı düşünenlere tavsiyem sözlükten okumaları. zira sabırsızlıkla sonrası-nı bekleyen diğer yazar kişilerin tepkileri olaya ayrı bir renk katıyor.
bir tantuniyi tantunicinin mekanında kokusuyla heyecanıyla yediğinizi düşünün; bir de eve getirip yediğinizi. evde yerken o acıktıran kokuyu duyar mısınız? yok. yerken "aağbiee dört çiftlavaş olsuunn!" diyen komi veledin verdiği gazla daha büyük ısırık alma keyfini alır mısınız? yok. yedikten sonra size ısrarla kürdan ikram eden olur mu? yok. siz siz olun, tantuniyi tantunicide yeyin, y.s.k.'nin hikayesini sözlükte okuyun. *
--spoiler--
ondan ayrılır ayrılamaz aslında mutluluğumun tek sebebinin o oldugunu farkettim
yürüdüğüm yol bindiğim otobüs indiğim durak girdiğim evimiz onsuz olunca bi anlamsızdı amk
onsuz hayat bimde satılan le diye başlayan şeyler kadar adiydi. resmen le hayattı amk
--spoiler--
Tükürüp tükürüp tokat adama ne oldu harbi merak ediyorum.
hikayeler romanlar bana göre değildir.sıkılırım amk o uzun uzun tasvirlerden resmi dilin boğuculuğundan.okumam atarım kitabı.gel görki 4 gün evvel burda bir başlık gördüm;inci sözlük te ortalığı kasıp kavuran hikaye diye.ne lan bu diye girip baktım.bakmaz olaydım amk. okumaya başladıktan 4 saat sonraki halimi aktarıyorum;elimde meyve tabağı partlara kitlenmişim meyve çatala saplanmış havada ağzıma girmek üzere,ben kitlenmişim.annem felan bir iki defa odaya geldi oda şok oldu ilk defa beni birşey okurken görüyo.dedim anne bas geri bana giren girdi hiç bulaşma.

adamın kendini has dilini sevdim.sanki bir arkadaşım bana anlatıormuş gibi.sinirlendiğinde bende sinirleniyorum aşkını anlatırken kendi ilişkilerimi hatırlayıp sövüyorum.favorim ekşın reyiz.he birde askerliğe daha gitmedim ama gözüm korktu amk.

hikayenin sonunu açık eder gibi bir iki yerde.mutlu sonla biticek gibi değil galiba.ama içimden de bitsin diyorum sanki babamın oğlu amk

sonuç olarak severek okuyoruz.*
bu gece bi parti daha atıyor hikayeye. okuyan varsa gelsin.
allah'ın kör cahili. kendi gibi cahilleri toplamış etrafına, anlatıyor da anlatıyor haspam. ne bir kitap okumuştur bugüne kadar ne de üç satır yazı yazmıştır ömrünce. nasıl bu kadar cahil olunuyor bilmiyorum. hadi bu cahil... bir cahilin peşinden neden koşulur, onu hiç mi hiç anlamıyorum. yazık. etrafta bu yüzden bu kadar mal var tabii. bak burasını anlıyorum.
günlerdir bunu okuyorum. bırakamıyor insan, hep sonrasını merak ediyor. nasıl da içten yazmış. inci'den böyle şeyler çıkacağını bilmezdim. hatta böylesine gerçek ve bitmeyen bir aşk olduğunu da..
cahil derken bir kafka, ne bileyim bir sartre neyin okumamıştır onu kastediyorlar sanırsam. sanarsın bunlar dostoyevskiyi hatmettiler de bir yerlerinde belli oldu. adamın benzetmelerine bir bak, tasvirlerine bir bak. bir siki de beğen amk.
adam pek okumuş değil lakin görmüş geçirmiş, pek çok da tanıdığı olan biri belli ki. çünkü insanları çok güzel betimliyor. yazımında imla hataları çoktur, anlatım bozuklukları da cabası; lakin bu adam iletişimi kuvvetli biri ki, kendini anlatmayı, okutmayı beceriyor. hikayenin çoğu yerinde daha şok edici bir şeyler bekliyor insan, ne bileyim kelebek götoş olsun, hatun kuru ekmek bulamayacak kadar fakirleşsin, antalya'da kar yağsın fakat beklenilen kadar şaşırtıcı şeyler olmuyor. bu hikayenin çekiciliğini, akıcılığını değiştiriyor mu? hayır.
hikaye kurgu değilse beni ekşın reyiz siksin. ya da mega hafıza seti aldı zamanında, çalıştı yaptı. amına çakim arkadaşım bilemiyorum.
hikayedeki ebrunun tripleri beni benden alıyor. aklıma yediğim tripler geliyor sözlük, elim ayağım titriyor amk.
all seasons of final bu akşam. kelebek reyiz son partları atıp herkese sayonara diyecek. bu hikaye bitiyor ya; üzülsem mi sevinsem mi kararsızım a. çakim arkadaşım.
kurgu olup olmadığından emin değilim ama hafıza ile ilgili sorgu yapanlara lafım; nerenizle okuyorsunuz hikayeyi, kız adama başından geçenleri 2 kez yazdırdı bu kadar şey unutulurmu bir de işin içinde aşk falan var adam neden diye diye kafayı sıyırmıs hala aklında yaşadıkları var. üff, aman, neyse nerden nereye geldi lafım.
*süper yazmıştır.
Final partlarini okurken beni aglatmistir.
çoğu kişinin tipini merak ettiği şahıs.
her bir siki eleştiren tiplere aldırmadan hikayesini sonlandıran inci sözlüğün en popüler adamı. Hikayesi gerçek mi yoksa kurmaca mı olduğunu düşündürmeden sonuna kadar okutturan güzel insan.yaptığı güncel betimlemelerle 20-30 yaş arasını kendisine bağlamış bünye. Eline sağlık diyorum hocam.
başından beri takip ettiğim anlatışına hayran olduğum, hiç karşılık beklemeden hikayesini yazan, 2 gün önce final yapıp hikayeyi bitiren inci sözlük yazarı.
at yarrağının üstüne kelebek konmuş.
kalemine hayran kaldığım, 2 gün önce hikayeyi bitirerek bizi boşluğa sürüklemiş yazardır.
hikayeyi bitirdiğini söylemiştir ama, ebru bi şekilde hayatında olduğu sürece hala devam ediyor o hikaye.. sadece geçmiş kısmı bitti, şimdiki zamanı sürüyor yine geçmişe dönüşerek..

edit: ve dediğim gibi oldu işte; hikayenin hala bitmediğini görüyoruz, başa saracak belki de.
anlatsam mı anlatmasam mı diyerek tüm inciyi bir başlıkta toplamıştır nerdeyse. 844 sayfa nedir yahu?
kitap çıkartsa çoğu yazardan daha iyi bir konuma gelebilecek potansiyeli olan şahıstır. Öyle bir yazıyor ki sıkıysa okumayın.
hikayesi bitmiştir, okuyanlara son bir sorusu olacaktır..

hikayeyi anlatımı hikayenin inandırıcılığı ve gerçekçiliği konusunda birşey demiyorum ben inandım.

ama verdiği dersler çok güzel..

özellikle liseli gençlerin çıkartması gereken çok şeyi aslında bir öğüt tadında bizlere sunmuştur..

kaldı ki çoğumuzun yaşadıklarının bir özetidir aslında..

kitap şeklinde olmuş olsa takribi 400 sf civarında * olurdu..

bizim sözlüğü okur mu bilmiyorum ama manavgat tan seneye kız almaya gideceğim, kına gecesine çağırmayı isterim..
--spoiler--
hani öyle 24 saat içim yanıyor
ağlıyorum demiyorum
günde toplasam 5 6 saat ama tüm güne yayılmış bir şekilde
acıyor
doktor tecrübesinden doktordur
kullandığı ilaçların işe yaradığını bilenler ilaç üretir
derecesi tartışılır ama sizde yaşadınız bu acıyı
yardım edin
uğruna 10 sene verilen
yetmezmiş gibi
bittikten sonra bile bıkmadan usanmadan 4 ay onca saat ve milyonlarca harf kullanarak hikayesi yazılan
hikayede okuduğunuz onca güzel anı
sonunda yaşanmış olaylara kafanın bir türlü basmadığı binlerce sebeb olan
ama sonuç olarak hala deli gibi sevilen bir sevgili nasıl unutulur??
beni de aranıza alın beni de liseli yapın bende anan zaa diyeyim ayrılık acısına...
--spoiler--

diyerek hikayesini sonlandırmış yazar. üzüldük amk piçi, severdik seni be panpa. umarım bulur dermanını beyler, yardımcı olurum diyen varsa koşsun inciye.
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
fena bitirdi.. çok fena.. ne denir ki.. beynin algılamakta zorlanacağı türden bir aşk onunki.. bir mucize..