bugün

"Çekik gözlü birinin Japon mu Çinli mi olduğunu öğrenmek için elinden tutun. Yapışırsa Japon'dur, kolu elinizde kalırsa Çinli'dir."
hiçbir ibadetini yapmayıp yemekten sonra tabağını sünnetleyerek cennete girmeye çalışan adam....
Kız dışarıda oyun oynuyor. Deprem olduktan bir dakika sonra balkondan annesi: "melike kızım içeri gel deprem oldu."
"Hey, seninle yeni tanıştım, ve bu çok çılgınca, ama işte bu numaram, o yüzden ararsın belki beni?" Bu şarkı iyi ki ingilizce olmuş amk ya.
1500 yıldır aynı kitaba çalısıyoruz ama hala cehenneme gidenler var...

ciddi anlamda güldürdü.
ahmet kaya'ya göndermeyle yazılmıs bir tane gördüm aga harbi iyiydi...

ahmet biz taksiyle gidiyoruz, sen belaya atlar gelirsin...
Patrona "Yeni araban çok güzel" dedim. "Eğer kendine hedefler koyar, çok çalışır ve iyi iş yaparsan öbür sene daha iyisini alabilirim" dedi.
başbakan kızlı erkekli kalınmaz diyor,

birileri yatak odamızdan çık diyor.

ha o evlerin yatak odasına dönüştüğünü kabul ettiniz yani?
bu da çok güldürenlerden.

"adamlar önce yasama organını ele geçirdi, sonra yargı organını, sonra da yürütme organını...şimdi de üreme organını ele geçirmeye çalışıyorlar".
küçükken babama allah nerede diye sormuştum o da eliyli yukarıyı göstermişti. samimi söylüyorum 2 sene avizeyi allah zannettim.
bıçak.

entry burada.
--spoiler--
türkiye'nin bitki örtüsü yakında toki olacak.
--spoiler--
Uslu bir çiğ köfte olursan bir gün sen de ibrahim Tatlıses'i görebilirsin.
@mikail_ozdemir

Metrobüste dayıya yer veriyorum, yok oğlum ben ters oturmayı sevmiyorum, diyor. Dayı ölmeyi unutmuşsun hala götünün keyfini düşünüyorsun aq.
Abileri ince görmüş ;
- dershaneler olmasaydı abin kim bilemezdin serefsiz.
--spoiler--
Yer : elazığ üni..
bölüm : kanatlı hayvan yetiştiriciliği..
AQ HOCASI BÜTTE EJDERHA SORMUŞ 13 ALDIM , DÖNEM UZADI :Ss
--spoiler--

ahahahahahahahahaha.
--spoiler--
size biraz kendimden bahsedeyim. gaziantepte doğdum. doğduğumda 6 kiloydum ve 1 aylıkken konuşmayı daha öğrenmedi mi bu tosun diye dışlandım.
--spoiler--
bi gün bi çılgınlık edip beni sevdiğini söylesen alay edip gülmem gülesim gelirmi gelir ama kesinlikle gülmem.
--spoiler--
Huzur Evi'ne ziyarete giden Ajda Pekkan hediyeleriyle küçükleri sevindirdi.
--spoiler--
Hayatımıza en az 3 kere üst üste yanlış kişi girince kısmetimiz bloke oluyor.
spoiler'ın hangi durumlarda kullanılması gerektiğini bilmeyenleri görmemize neden olan iletilerdir.
MESELE GEZi PARKI DEĞiL SEN HALEN ANLAMADIN MI.
TÜRK UÇAK GEMiSi.
hamdolsun bagzi seyler.
Tuğçe gendigelen'le ilgili olan fena yarmıştır.

"tuğçe'yi serbest bırak dönerse senindir dönmezse elleme o gendigelir zaten".