bugün

demet akalın aramış ve the artist e verilen tüm ödüllerin geri alınmasını istemiş. filmin sessiz ve siyah beyaz olduğunu söylemiş
ayyy ayyy ne sevimisin sen aaayyy -halil sezai bebek severken...
Şu da olabilir: "orkid prezervatif markası olmalıydı bence. Orkid or kid."
Askerler bundan böyle 'yaylalar yaylar' yerine 'sordum sarı cicege' diye marşlar söyleyecek.
--spoiler--
kitapçıya gidip romanların bulunduğu yerde klarnet çalmaya başladım. soranlara "romanlar böyledirler, çalgısız yaşayamaz ölürler" diyorum.
--spoiler--
ben kazım kazım. en sevdiğim şarkı bodrum bodrum, en sevdiğim şarkıcılar duran duran, umay umay, en sevdiğim hayvan caretta caretta. bye bye...
"Cemre bu sene kötü yola düştü galiba."*
--spoiler--
çirkin kadın yoktur, varsa da bacımızdır... (türk erkeği)
--spoiler--
Facebook da Bazılarının Resmine Bir Bakıyosun 'best model of the world', Gerçekte Bir Görüyorsun 'zort of dı cort'.
ilk ve son defa bu tarz bir başlığa yazıyorum. yazacak başka başlık bulamadım ama yaşar'dan asrın tweeti herhalde;

--spoiler--
Tv kanallarının en boktan saatleri bir yeri açıyorum bal reklamı öbüründe rasim ozan kütahyalı..
--spoiler--
Kainat güzellik yarışmalarına yıllardır sadece tek bir gezegenden katılım olması organizatörlerin çok da başarılı olmadığını gösterir.
Bim'den alışveriş yaptık, fiş iddaa kuponu gibi...En yükseği çerezza 1.95 o da handikaplı galiba..
capua'da üç beş gladyatör sürüsü/ tutturmuş bir özgürlük türküsü/ önder diye seçmiş köle spartaküs'ü... (roma ülkü ocakları)
fringe bizim mahallede geçseydi observerları mahallecek döverdik. anamız var bacımız var, bütün gün mahalleyi röntlettirmeyiz.
feriha 1.50, emir 1.85 , beraberlik 3.30.
Bir kusma efekti olarak, Earth.
Elin oğlu 3 numara saç ve kirli sakalla şekil olur, karizma olur ben kestirince kivi gibi oluyorum...
1.90 olan kız aşk acısı çekmesin n'olur. Taşı sıksa suyunu çıkarır, aya kafa atabilir ama "oaf yine aramadıa" diye ağlıyor. Kocaman kadın ya.
Ugg'larının önü ıslanıp renk değiştirmiş tiki kız için ağladım bugün.
insanın gözü bir süre sonra Fatıh Ürek'e bile alışıyor.
Eğer iyi bi sevgili olursanız belki annesigili görebilirsiniz.
https://twitter.com/#!/nG...status/177731980790743040
10 aydır aynı ayakkabıyı giyen adama " fok katliamına hayır " broşürü uzatan üniversiteli kız, zikimin dışıyla vururum o güzel suratına.
ABD Türkiye'yi sık kullanılanlara eklemiş.

Destekli sutyen ne amk?Biz pantolonumuzun içine patlıcan mı sokuyoruz?

2012'de herkez cok sik olacak...( ivana sert)
--spoiler--
Dunya Salon Atletzm Sampiyonasi'nda diskalifiye edilen her atletin yerine yarismak icin basvuru yapan Sadri isimli sahis salondan cikarildi
--spoiler--