bugün

https://www.facebook.com/...3466491577314?pnref=story
sevgililer günü yaklasti hediyeme sevgili almam lazim.
https://www.facebook.com/...65&type=2&theater
bu tarz benim deyip soyunanlar degil; bu farz benim deyip kapananlar kurtulacak!
beni gülümsetenlerden bir kolaj. yaran nadir çıkıyor ama, keyif verenler olmuyor değil.

"eczaneden prezervatif alirken eczacı kız "poşet ister misiniz?" dedi, "yok, kız o kadar da çirkin degil" dedim, gülmekten ölüyodum allah kahretmesin."

''yemekte dakikalardır biri "canın mı sıkkın" desin diye çatalımı tabağımda dolandırıyorum en sonunda babam "yemiyeceksen dolmanı bana ver" dedi. hayata bak amk!''

"ilişkisi var" olan durumunu " 8.8.8.8 - 8.8.4.4 " olarak değiştirdi.''

"öss haftası ailen ne kadar da iyi davranmıştı hatırlasana. işte ben sana bi ömür öyle davranacaktım.."

"lan zekat vereyim derken motorlu tasitlar vergisini vermisim. din ve devlet islerini hep karistiriyorum.''

''hollanda ile konya' nın yüzölçümleri neredeyse aynıymış. demek cidden önemli olan büyüklüğü değil işlevi.''

" bence japonlar gözleri kısık olduğu için uzun yaşıyor olabilirler. ekran parlaklığı gibi şarj uzun gidiyor."

" benim de karım davaro'daki çarşaflı şener şen'e benzese, ben de milletin seks hayatını kendime bu kadar dert edinirdim."

''firavun'u eleştirenleri anlamıyorum, adam gayet başarılı bir yöneticiymiş. adamın mısır'a kattıklarının haddi hesabı yok. yaptırdığı piramitleri uzaylılar mı yaptı diye tartışıyorlar hala, o kadar mucizevi. hem adam kendine mi yaptırıyor ölünce başkasına kalacak, devleti için yapıyor. bence yanlış zamanda yanlış yerde doğdu firavun. bugün türkiye'de cumhurbaşkanlığı seçimine girse en az %51,7 oy alırdı. reankarnasyona inanır mısınız ? ''

99999966666666666999999666666666669999966666666666999966666666666666
99999996666666669999999666666666699999996666666666999966666666666666
99996999966666999969999666666669999666999966666666999966666666666666
99996669999699996669999666666999999999999999666666999966666666666666
99996666999999966669999666669999999999999999966666999966666666666666
99996666669996666669999666999966666666666669999666999999999996666666

1) ilk iki dokuzu seç
2) f3 tuşuna bas
3) 9 tuşuna bas, sonuç şaşırtıcı *

''bilal'i iyi eğitim almış insanlar seviyesine çıkaramadıkları için milli eğitimi komple bilal'in seviyesine düşürdüler.''

''erdoğan "türkiye'de düşünce özgürlüğü var, emniyettesiniz" dedi. düşüncelerimizi söyledik şimdi emniyet'teyiz.''

"melih gökçek çıkmış hala "benden öncekilerin borcu" diyor. ulan senden önce germiyanoğulları vardı. neyin borcu bu?"

''benim için haftanın günleri:
-pazartesi
-pazartesi 2
-pazartesi 3
-pazartesi 4
-mübarek pazartesi
-cumartesi
-ön pazartesi''

''üniversitede fizik okudum, milyon tane problem çözdüm. iş hayatında onlarca sorun çözüyoruz ama şu çamaşır makinesine çift atılan çorap neden tek çıkıyor, bir çözemedim...nedir yani şerefsize ne istiyorsa veriyorum. deterjansa deterjan, yumuşatıcıysa yumuşatıcı, kireç çözücüsüyse kireç çözücü... hala çorabımın tekini niye istiyor şerefsiz anlamıyorum.''

''ulan sırtımda 10 m2'lik halıyla, nefes nefese halı yıkamacıya dalıyorum, adam "buyur kardeş ne vardı" diyor. halıyı gezdirmeye çıkardım da, geçerken bi selam verelim dedik amk.''

"bugün hugo almeida'nın yerine demba ba'yı gönderen rabbin için ne yaptın?"

''bir iş yaparken kendimi motive etme şeklim:

- bu mal yapıyorsa ben de yaparım.''

''sinavlarda bilmediğiniz sorulara " en ıyisini allah bilir" yazin cikin. hoca aksini iddia ederse kafir olur.''

"duşa giricem, annem ıslatma oraları diyor. o zaman kuru temizlemeye verin lan beni."

"koskoca atom bombasinda bile yasayan tek canli ol, sonra 2 liralik raid'ten kac. olmadi hamam bocegi"

''arkadaşım sevgilisine 36 ay taksitle pırlanta yüzük almış. ayrıldılar, kadın evlendi 1,5 yaşında çocuğu var. yüzüğe 9 taksit kaldı.''

''geçen gün, "ara vermek istiyorum" diye mesaj geldi. aradım ama vermedi. sonra "vay efendim kızlara neden güvenmiyorsun" bundan işte!''

"seksi gözükmek için saatler harcayıp, çok seksisin denilince sinirlenen kızlar sadece türkiye'de var"

"arkadaşlar memeye de hak vermek lazım. beni de 20 yıl sütyene hapsetseler ben de kanser olurdum. az havalandırın, okşatın ne bileyim güneş yüzü görsün bıngılcaklar."

'' almanya'da aileler odanın kapısı açık olsa bile çalıp öyle giriyor. bizimkiler kilitli kapıyı zorluyor lan.''

''adam "ben sevgilime hesap ödetmem" diyor. ulan benim sevgilim olsa ahirette vereceği hesabı bile ben öderim...''

"olur da ölecek olursan
lütfen 10 kasım'da ölme
sene de bir gün yasımız var
onu da bayram eyleme"

"anneme aşure yapsana diyorum, bekle bi kaç güne komşudan gelir diyo, ben şimdi annemi yaşlanınca araba fırçasıyla yıkamıyım da napıyım??????"

''2 musluk bir havuzu 9 saatte dolduruyorsa, sevgilisiyle kavga etmiş bir kızı en yakın kız arkadaşı kaç saatte doldurur?''

''yarrağımı kelimesi önüne geldigi cümleyi olumsuz yapar.
örn: -ben buradan atlarım.
- yarrağımı atlarsın.''

''adam samsung'un kapı kadar büyük telefonundan almış. mekana gelince arayıp "nerdesin" diye soruyorum "telefonun arkasındayım" diyor.''

''merhaba. bu aralar kiminle konuşsam yurtdışında yaşamak istediğini söylüyor. eğer bir gün avrupa ya da amerika'ya giderseniz, mutlaka bir noktada türk yemeklerini özleyeceksiniz. bu konuda bir miktar tecrübem var, paylaşmak istedim.
mediterranean restaurant: türk olmayabileceğini ima eden türk dönerci.
greek restaurant: türk olmadığı yalanını söyleyen türk dönerci.
ıtalian restaurant: türk olmadığı yalanını söyleyen türk lahmacuncu.
turkish restaurant: kürt dönerci.''

"kardeşim büyük geçmiş olsun sevgilinle arkadaşının evine gidince sevgilinin telefon wifiye otomatik bağlanmış. şimdi duyduk çok üzüldük."

''sen git kafka, kundera, nabokov oku; tarkovsky, polanski, kim ki-duk izle sonra ardından dolma yap, börek aç, pasta pişir...
yeminle dışım reina, içim türkü bar.''

"başta boyner, akbank, bilyoner olmak üzere, yanımda olan, telefonla arayarak o güzel seslerini duyuran, duvarımı güzel dilekleriyle süsleyen, mesaj atarak doğum günümü kutlayan tüm dostlarım hepinize çok teşekkür ederim."

"çakmak doğada 300 yılda, arkadaşlarımın yanında 10 dk'da kayboluyor."

''kanal d : ışid sınırda
atv : ışid saldırıyor
show tv : ışid suriye savaşı
flash tv : ışidin amına koyiyim bal yiyin''

"benim dedem 108 yaşında öldü, eceliyle değil...108 yaşında insan mı olur kaplumba mıyım lan ben deyip, intihar ederek öldü"

''bu suriyeli dilencilerin hepsinin kucağında yeni doğmuş bir bebek var ulan, şehirlere bombalar yağarken bunlar harbiden sevişmiş''

''hastanelerde insanları inceleyin. kalp hastaları beşiktaşlı, sinir hastaları fenerbahçeli, muhasebede sorun çıkaranlar galatasaraylıdır.''

"neymiş! profesör sınavda "risk nedir?" diye sormuş; öğrenci de "risk budur" diye boş kağıt vermiş. lan adam mayın dedektörü ötünce ayağıyla kontrol ediyor bişey var mı dıye! boş kağıt riskmiş.risktir git."

"mesela ben 19. kanalı açmak istiyorsam; 1 ve 9 uzak diye 22. kanalı açıp 3 kere geri tuşuna basıyorum. bütün hayat stratejim bu."

''15 eylül 9.sınıflar:
- lan gel bakıyım sen
+ buyur abi
- kaçlısın lan sen
+ 2000
- uzun mu kısa mı ?''

''babama ben evlatlık mıyım diye sordum, "lan geri zekalı seçme hakkım olsa seni mi seçerdim" dedi, ikna oldum.''

''yıldız tilbe'nin icloud hesabını hackleyen hackerlar bütün fotoğraflarını sildi.''

"olm ben bu sosyoloji diplomasını çeyizime koymak için mi aldım? tabi ki halkı aşağılayacam lan ciğerinizi bilirim ben sizin, hoca anlattı."

"adamlar aile arasında nişan yapar gibi başbakan seçti amk"
ULAN GiZLi GiZLi BANYODAN KOVAYI ALIP ODADA KOVA YAPACAKTIM ANNEM YAKALAYIP ELiME ViLADAYI VERiP TEMiZLiK YAP DEDi.
Yılbaşı ve sevgililer gününü yalnız atlattık. Sıfır masraf. Doğum günüme kadar kör topal bir sevgili bulursam hediye de gelir.
Hayırlı pazarlar gençler. Kiliseyi ihmal etmeyelim.
görsel
"kim beni arkadaşlıktan çıkardıysa sebebini açıklasın. tüm facebookun önünde özür dilerim bi yanlış yaptıysam."
fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplata zıplata getirince, '' utanmıyor musun milletin ekmeğiyle oynamaya” diyip kaçtım.
Süleyman Şah türbesi de yurda döndüğüne göre, bizi dışarda temsil eden bi tek Arda kaldı.
Bir ilişkide 3S kuralı vardır.. Sevgi, Saygı ve Sakatat.. Valla işkembe içmeyen, kokoreçe ıyyy yapan sevgili mi olur..
-Kasım'da sınav başkadır.
-Of keşke mezun olup arkadaşlarımdan hiç ayrılmasam. (3,89/4,00)
-Zayıf sevgilisi olsun isteyen erkekler, unutmayın köpekler kemiklerden hoşlanır.
sevdiğim insana yürürken steps yaptım.
görsel
eşin süper kahraman olsa pelerinini ütüleyebilecek kabiliyete sahip değilsin hala kalkmış nitelikli koca arıyorsun kendine.
Sevdiğim kızla nikah masasına oturmak için nikah memuru oldum ben, Kimin daha çok sevdiğini tartışmayalım bence.

Trajikomik ama komik işte aq.
--spoiler--
Dedeme dokunmatik telefon aldim, torunlarindan
biri telefona clash of clansı yüklemiş. Otururken
bildirim geldi köyünüze saldırı düzenleniyor diye,
adam heycanla apar topar ilk uçağa atlayıp köye gitti
amk

--spoiler--
Eskiden facebook, twitter, whatsapp kullanan sevgiliden kıllanan kızlar şimdilerde kullanmayanlardan kıllanıyorlar...
Türkiye A.Ş falan derken en sonunda KOBi yapacaklar ülkeyi..Küçük esnaf olup çıkıcaz.
Şoförken yayalara, yaya iken şoförlere küfür eden tek milletiz.
+Sen Şeker bayramındamı dogdun ne kadar tatlısın?

- Sen manavdamı dogdun?

+nedenn?

- Fazla hıyara benziyorsunda ondan.
görsel
Sende bulamadığım mutluluğu esnaf lokantasındaki yemekten sonra verilen çayda buldum.