bugün

Şu anda beni bir türlü uyutmayan sinek seni yakalayınca sigarayla sarıp içicem olum.
Süngerimin, kare pantolonlumun, bikini kasabalımın doğum günüymüş bugün, iyi ki doğdun la Sünger Bob!
aralarında birer dakika olan konum bilgileri atmaktır.
ali izmir de.
ali istanbul da.
ali adana da.
ali bağdatta.
Hava sıcaklığı 39 derece, Gölge de 37, Açık alan da 42, Kot giyen de 46, Mini giyen de 25, Araba da 5, Ev de 15.
kızlar; Makyaja vereceğiniz parayı bize verin içelim, öyle daha güzel görünüyorsunuz.
arkadaşlar yardım edin hedwig'in beynini yıkamışlar hogwarts angry birds ocaklarına katılmış. baykuşlara canlı sakız eğitimi veriyorlar!! - harry potter
Mükemmeli dışarda aramayın şuan evdeyim.
Bim yeni enerji içeceğini çıkarmış, Le Havle Vela Kuvvet..
kadına dal verirsen ağaç eder, ekmek verirsen aş eder, ev verirsen yuva eder, sevgi verirsen başına taç eder. Ama sakın kredi kartı vereyim deme! Ocağına incir ağacını diker.
ispanyollar s.kobal için 'türkiye'nin en sexy kadınlarından' demişler.. barcelona için 'mahalle takımı' diyerek misilleme yapmalıyız hemen!
Babam bana sinirlenip 'cezalısın odana çık' dedi. Bizim ev tek katlı, üzülmesin diye çatıya çıktım, kiremitten yazıyorum.
işin birde şu boyutu var ki bence en komikleri: (bkz: facebookta duvardan duvara sohbet etmek)
başlığı her sol frame'de görüşümde acaba benim anasayfamda birileri ne zaman yarıcak dememe sebep olan iletilerdir.
an itibariyle:
Shakira - Addicted To You bi izleyin lan sıcaklık 150 derece olacak. güldürmüştür.
Nişantaşı'nda oturan çocuklar saklambaç oynarken "mango dersem çık, ananas dersem çıkma" falan diyorlardır. Şekiller ya hııamınaaa.
kedi köpek için kapıya su koyduk, onu da almışlar. - sadri şener
beyler mekkeden medineye göç hicretse medineden mekkeye göç tercih mi olur ? kafam karıştı şimdi
Ölüme gidelim dedinde mazotmu yok dedik.
siz dua edin ayağım takıldıda düştüm şekilsiniz ya amınınah - hayim
Hani içtiğiniz biraların dibinde bırakıp yere atıyosunuzya. işte onları karıncalar su sanıp içiyo ve eve gidip karısını çocuklarını dövüyo. Bilinçlenelim * ))
Otobüste arkaya doğru yürüyelim diyen adama "yürümek isteseydik otobüse binmezdik" diyen genci tebrik ediyorum.
Baskanim sen yokken Ziegler diye bi adam oynadi sol bekte..Futbolu bi tarafa ZiyaSengul'den 40kat fazla Fenerliydi..
saç dökülmesine karşı olduğu için aldığım şampuanın stresten zayıflayıp dökülen saçlar için olduğunu öğrenince stres yaptım. o kadar para verdik bari boşa gitmesin.
"Alem orospuysa, biz orospu çocuğuyuz..!" yazan kişinin psikolojisini düşünemiyorum. umarım ironi yapmaya çalışmıştır.
Bugün doktora 3 aylık ömrünün kaldığını söyledim. Küfür etti. O zaman kendine yapılmasını istemediğini başkasına da yapma dedim. Tekme attı.
bunu yazan bi kız var valla var; memleketim erdek, tek hayalim gerdek.