bugün

amcamın oğluyla onların arabasını kaçırıp kerhaneye gittik. kerhane şehir merkezinden 4 kilometre kadar uzakta yaklaşık. eve dönünce amcam deliye dönmüştü. gidip doğrudan arabanın kilometresine baktı. 4200 artmıştı kilometre, görür görmez; "kerhaneye gitiniz de mi orospu çocukları" diye bağırdı bize... nokta atış bu değilse, öyle bir terim yoktur.
--spoiler--
yemek sepeti'ne gelen bi siparişte "iki kız duşa giriyoruz, 45 dk sonra getirin" notu varmış. yemek 15 dk'da gitmiş. kapıyı bi adam açmış..

--spoiler--
kadınlar için aysonu parasız ve alışverişsiz günler, aybaşı günlerinden bile daha streslidir.
"selam beyler, ben gta san andreastaki hollywood dağında oturuyorum. buralarda bi manyak var her gün olay çıkartıyor amına koduğumun dengesizi. çalmadığı araba, patlatmadığı ev kalmadı. arabasını çalamadığı kişilerin evlerini bazukalıyor, milletin havuzuna girip yüzüyor. o da yetmiyor gidiyor arabayla havuza giriyor. ne yapmaya çalıştığını çözemedik. geçen benim havuza araba sokmuş çıkarana kadar ebem sikildi. kafasına göre geziyor amına koduğum. polis çağırıyoruz onları da öldürüyor. helikopter geliyor onu bile patlatıyor dengesini siktiğim. geçen komşunun evinin üstüne otobüs indirdi nasıl yaptı anlamadık arabaları falan uçuruyor bazen. herifi öldürüyorlar ertesi gün yine geliyor. evden çıkamaz olduk lütfen yardım edin ! ayrıca şu herif bazukaları nerden buluyor anlamış değiliz. herif aynı anda 20 silah taşıyor. geçen evi bombaladı benim. çoluğum çocuğum sikildi yeter artık!"
eğer konu arabeske bağlanmışsa daha çok yarar ama bi yönden de nefret edilir çoğu zaman tiksinilir bu iletilerden. ama ne hikmetse en çok beğeniyi de bu ottan boktan aşk şiirleri alır.
Bazı insanların üzerine "kar" yerine "ar" yağsa keşke.
sınavlara hala fatih terim in uefa finali oncesi konusmasıyla hazırlanıyorum. pisman degilim.'aaaaalllah yardimciniz olsuuun!'
Adriana Lima'nın olduğu bi dünyada ben seni sevdim sen daha neyin tribindesin.
ergeninin günlüğüne devam:

bazı erkekler facebook'taki arama yerini tersten okuyolar bence *
+ halil abi yetiş kavga var.
- geliyoruuuuuğaaaaaam!..
+ tamam abi gerek kalmadı hastanedeyiz biz.
kibarlıkla hayvanlık arasında bocalayan bir sevgilim var. "lan bebeğim!" nedir aq?
"adınız" yazan yere adını ve soyadını yazarsın da, onun altında "soyadınız" yazan kısmı görürsün ya. adama inceden koyar.
da vinci'nin şifresi 'leonardo1234' deilse ben de hiç birşey bilmiyorum.
" kar yağsada adam görsek " diyen kızlar. keşke kaşarıda sadece tostta görsek.
ben de dışarıda yağan beyaz şeyler ne diyordum. sağolun arkadaşlar.
mecburiyet: facebook sayfasına yazılanlardır. bu başlığı sürekli ve düzenli takıp ediyorum. *
uyarı: arkadaşlar yazılanları tekrardan yazıp duruyorsunuz. önce okuyun, yazılan yazıyı tekrar yazıp eksi alınca da vay niye diye isyan etmeyin. kirliliğe yol açıyorsunuz. *
--spoiler--
yabancı : böyle birşeyin olması imkansız michael.
türk : siksen olmaz ismet. uğraşma birader .
--spoiler--
imana geliniyor... %68
bazıları yarmayandır.
türk: it misiniz olm siz?
ingiliz: yes it is.
ulan evim çamlıca'da olsa da bütün istanbula kaysam.
- güzel olduğun kadar ukalasın .
+ ben ukala değilim !
- " güzel olduğun kadar " dedim zaten.
4 yaşında başarı, pantolonuna işememektir.
12 yaşında başarı, arkadaş bulabilmektir.
16 yaşında başarı, araba kullanabilmektir.
20 yaşında başarı, seks yapabilmektir.
35 yaşında başarı, para kazanabilmektir.
50 yaşında başarı, para kazanabilmektir.
60 yaşında başarı, seks yapabilmektir.
70 yaşında başarı, araba kullanabilmektir.
75 yaşında başarı, arkadaş bulabilmektir.
80 yaşında başarı, pantolonuna işememektir
notlar e-okula, e-okul karneye, karne babama, sonra hepsi bana.
(bkz: yarmayan facebook iletileri)