bugün

klavuzu hormon olanın burnunun kaderini tahmin etmeyi kolaylaştıran eylemdir.
Olmican aga, götü başı dağıtmaya gerek yok.
Bırakın yanlış kişiyi Aşkı unuttuk arkadaşlar.
Kişi değil ama zaman yanlış olabilir

Hep buradan vuruldum aq.
Dünyanın en kötü seyidir. Başıma sık gelendir.
17 yaşındayken yaşadığım durum. Beynimi bi 15 yıl eskitmiştir bu olay.
Yanlış kişiye hiç bir zaman aşık olmadım ben hep doruklara en iyi en güzel olana sevdalandım.

Bu konuda iyiyimdir.
Doğru kişiye yanlış yapmakla sonuçlanan eylem.
yanlışsa yön değiştir, bir insanı tanımadan nasıl aşık oldum lan kafasına giriyorsunuz anlaması zor.
T. şıpsevdi insanların muzdarip olduğu durum.
Bu kadar gerizekali nasil olabiliyorsunuz onu anlamıyorum.
Varlığına kendin dahi inanmıyorken "yanındayım" deyişin ne kadar canımı yakıyor düşünebiliyor musun?
Bana göre aşkın yanlış kişisi yoktur. Aşıksın işte nokta. Şair çok doğru söylemiş ; elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?
Aşk duygusunu engelleyemezsin ki. Ki zaten elinde olan bi durum değil.
Bana göre herkes herkese aşık olabilir ve bu engellenebilir bir durum değildir. Mahalle baskısı, ahlak, günah ve yasaktan soyutlanmış bir duygudur aşk.
Kadınlar bunu bildiği halde yapar.
kolay kolay dönülemeyecek türden bir yanlıştır. yanlıştan dönmek için önce büyük bir sarsıntı geçirmeyi gerektirir.
olmayan şeydir. zira aşk olmadığı gibi yanlış kişi diye bir şeyde yoktur.
zordur geçmeside bitmeside.
fakat allah kahretsin. bu da oldu zamanında. küçükken trafik kazasında uzvunu kaybeden biri gibi eksik yaşarsınız. kızılderili bir bilge illa demiştir aşık olacağınız kişiyi iyi seçmelisiniz diye. evet çoktan seçmeli hayat, bazı yanlışlar çok şey götürebiliyor.
Aşkın yanlışı doğrusu olmaz ki aşk çok farklı bişey hisseden bilir.
Aşkın imkansızı sevdiğinin kanıtı gibi.

Nerede bir zorluk var ona tutulmak. erişilemeyenlerin cazip gelip Erişilebilenlerin tü kaka olması... Öyle olmasaydı kaçan kovalanmazdı. Neyse, bunların hepsi yanlış kişiye aşık olmak Ve benim uykum gelmek.
Hep yaptigimdir. Hayatim boyunca iki kisiye asik oldum. Ilki cok uzun surdu. 3 yil sevdim ayni zamanda o uc yilin icinde hem sevip hem de unutmaya calistim. Ikincisi ise cok cabuk asik oldum. Dusunmeden duramiyordum. Sonra 5 yillik sevgilisi oldugunu ogrendim. Sonra deli gibi agladim ama cok sessizce agladim. Ilkinde aglamamistim. Bunda neden agladim bilmiyorum.
insanın sonunu bildiği bir mevzuya balıklama dalmasıdır.
belki de aşık olunan kişi değil de aşık olan yanlıştır ya da belki de aşk yanlıştır...
yanlış kişiyse aşk değildir o. hevestir. sktr edin zamanla gider. kesin bilgi yayalım.
“Pardon çok afedersiniz, yanlış kişiye aşık oldum aslında ben şu beye aşık olacaktım ancak bilirsiniz işte eros bu aralar pek kendinde değil; geçenlerde yanlışlıkla kendine çevirdiği ok yüzünden aklı başından gitmiş”
ilk görüşte olmuşsa bide tarifsiz dir. Unutamaz da insan kolay kolay. Yanlışı seçmekte sevmekte doğru değildir ya. Onun için hayat devam ediyor doğru yoldan devam.
yanlış yerden seviyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar