bugün

Anket doldurup her anket başına 0,1 cent 0,2 cent kazanılan bir sayfadır. internetten para kazanmanın alternatif bir yoludur şahsen deniyorum 3 dolar yaptım üç beş kuruş kazanmak isteyenlerin denemesi gerekli olan bir yöntemdir.
(bkz: para kazanmanin kolay yollari).
olmuyor olmuyor formu giriyorum fakat hatalı diyor boşa zaman kaybetmeyin herkes aynı dertten müzdarip para vermemek için her türlü oçluk yapmış yandex.
reklamlara tıklayarak veya anket doldurarak 1-2 kuruş kazanmaya çalışmaktansa bu uygulamayı tercih ederim. puan topla paraya çevir gibisinden saçmalıklarda yok. ayda rahat 100 tl kazanılabilir.
aylık 10 dolar kazanabileceğiniz bir yandex aracı.

edit: onu bile kazanamayabilirsiniz boşverin.
akmasa da damlayan, internetten para kazanmanıza olanak sağlayan site.
10 gün içinde 45 dolar kazandım, hesabıma da geçti. oo 10 günde 45 dolarsa ayda 135 dolar olur gibi bir hesap yapmıştım ama bir kaç gündür görev gelmiyor. aşkolsun toloka.
Uzun zamandır görev gelmeyen bir anket sitesidir.doların Yükselmesinin de payı vardır belki.
yandex'in ayak işlerini yapıp "para kazanmak" isteyenler için ideal.

her daim stajyer muamelesi gördüğünüz, $0.01 karşılığında çalışabileceğiniz bir site.
Görev yapıp dolar olarak para kazanabileceğiniz Yandex servisidir.
internette oturduğum yerden para kazanayım kafasını yaşatan uygulamadır.
Bir sitenin içeriği ile başlığının uyumu,
Bir sitenin mobile olan uyumu,
Bir sitenin okunurluğunun değerlendirilmesi,
Bir sitenin adult içeriğe sahip olup olmasının tespiti,
iki arama sayfasındaki sonuçların kıyaslanması,
iki arama motorunun kıyaslanması
gibi genelde web ve arama motorları üzereninden verilen görevler ile başlarda görev başına 0.03$ kazanılırken ilerleyen zamanlarda görevleri özenli şekilde yapan kullanıcılara daha çok görev verilmekte ve ücretleri görev başına 2$'a kadar çıkabilmektedir.
kazanılan dolarlar Yandex.Money, PayPal, Skrill, Payoneer ya da PaPara ile çekilebiliyor.
https://toloka.yandex.com...omo?referralCode=IVVTW726