bugün

belli bir süre insanın kendisini daha iyi tanımasına olanak verir lakin abartılıp insan içine çıkmadıktan sonra insana yararından çok zararı olur.

yalnızlık övülünücek bisey degildir.
Herşey sizin elinizdedir mesela kafanız da rahattır ama yanlızlık kötüdür be kardeşim hiçbir şey yanlız olmayı güzel göstermez.
Yok tabii ki de deli misiniz?
dün pasta alıp tek başıma doğum günümü kutladım. bugün de kalanları arada dolaptan çıkarıp çıkarıp yiyorum.
Kafa dinlemek olabilir.
kendin hakkında sadece kendin için, kendine göre kararlar alabilmekten başka iyi yanı yok..

yalnızlık hiç iyi bir şey değildir..
karışan görüşen yok...kafa rahat...
bir çok şey gibi yalnızlığın da kabak tadı vardır .

fazlasına kaçmaya görün .
Karisan yok Kafan rahat. Fazlasida insani psikolojik sorunlar yasamaya iter. Cunku insan sosyal bir varlik.
Dır dır eden olmaz başında, sorumluluğun az olur, yediğin yemeği paylaşmak zorunda kalmazsın (mesela pizza veya hamburger gibi) kazandığını paranın yarısını biriktirip araba bile alabilirsin ve Türkiye turu atarsın. Böyle.
Uykuyu seven birisiyseniz kimse ne kadar uyudugunuza karısamaz.
Beklenti olmuyor dolayısıyla kafa rahat oluyor.
Bir tepsi börek yapıp hepsini kendim yemem swh.
yabancı yellenmesi solumamak.
Yalnız yaşayan insanım. Şimdi evli olsam istemediğim bir sürü insanla yılbaşı gecesi sabaha kadar eğleniyor gibi yapmam gerekebilirdi.

Eşinizin ailesi veya sosyal çevresine ev sahibi olarak katlanmak zorundasınız.

Bekar olunca sevdiğiniz arkadaşlarla yılbaşı kutluyorsunuz.
samimi söylüyorum yalnızlığın iyi yanı yok. bi kere hatalarımı telâfi edemiyorum. neden? diğer insanlarla etkileşimde olsam çabucak neleri yanlış yaptığımı anlarım. e kardeşim o sensin ben hata yapmam diyorsanız sıktır len ordan bok yapmaszın. hepimiz yaparız. yapmasak bile yanlış bir takım düşünceler ön yargılar geliştiririz. bunları değiştirmek için başkalarından etkilenmek gerekiyor.

bir ikincisi yalnızlık tembelleştiriyor. insan kendi kendini bir yere kadar gazlayabilir. bu yüzden şarjı azaldığında ince uçlu şarj aleti isteyebilecek bir dosta ihtiyacı vardır.

üçüncüsü ama en kötüsü karşı cinse uzaklaştırması. zamanla içe doğru kapanış ve bildiğini de unutma dediğimiz şey. kızlar yalnız erkeklerden hoşlanır ya da hoşlanmaz <<bence hoşlanmıyorlar>> karşısında rahat kendine güveni yerinde erkek istiyorlar.

yani anlayacağınız yalnızlık zararlıdır. tuz gibi günde bir çay kaşığını geçmemelidir ama her gün biraz tadılmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar