bugün

neden bu kadar berbat bi his olduğunu anlatamam.
Özünde güzeldir ama bazen çok acıtır canınızı.
onlarca insan varlığında , birinin olmamasıdır.
Güzeldir.
tek iyi bi özelliği vardır. o da insani allaha daha çok yaklastırır.
Boş konuşanlar arasında dili olmayan değil dili olanlar arasında konuşmamaktır.
genelde goygoyunu yapan kişilerin sahip olmadığı durum.
görsel
görsel
Sonbahar da bitiyor.
sarma sigaradır.
bokunu çıkarmadıkça güzeldir lakin genelde boku çıkar.
4 bir yanımı sarmış olan.
Kusacak gibi oluyorsun bazen sonra geçiyor.
Bir fiziksel, bir de psikolojik hali vardır. Psikolojik olanı, var olan her şey ile ilişkinin kesilmiş olduğunu hissetmektir.
görsel
Çok yalnızım.
Öylesine bir yazar.
Kimi zaman kendi isteğimle soyutluyorum kendimi insanlardan. Kimi zaman da aralarına girmek, samimi olmak istiyorum. Bu sefer de yalnızlığa alıştığımdan beceremiyorum. Yalnızlık kendi tercihiniz olmadığında bunalıma bile girebiliyorsunuz. Ama kendinizi görmek açısından olağanüstü derecede zaman kazandırıyor.
Tek başına kalmaktır. Hem düşünce olarak hem beden olarak yalnız kalmak daha kötüdür. insan sürekli konuşacak birilerini arar olur.
Bazen arayacak çok kişi olmasına rağmen yanında olabilecek kimsenin olmamasıdır. Herkesin uzakta olması, hastayken çorba yapacak kimsenin olmamasıdır. Dokunuyormuş insana. Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız. Ayrıca hastayım da.
Biri olunca
biriyle bir şey paylaşınca
muhabbet edince
film izleyince
sevişince
yemek yiyince
ve buna benzer bir sürü insani şey yapınca eksilmeyen ya da çoğalmayan ruh hali.
Yalnızsan yalnızsındır.

Ha bütün bu insani faaliyetleri yaptığın şahsın faydası olmaz mı ? kesinlikle olur.

Sadece beraber yalnz olursunuz ya da o sıkılır yalnız olmaktan gider, gelir bir şeyler yapar.

Yalnızlığını ortadan kaldıranlar kaldırabilenler vardır bi de.
Bu farklı bir konu. Bunlar için daha kolaydır bazı şeyler.
Bu tarz insanların yalnızlığı çözülebilirdir.
mesele tek başına yemek yediği için mutsuzdur ama bi kız ile yemek yerse kendini yalnız hissetmez.

Tanım : en çok gevezelik ettiğim konudur.
Yalnız olup hiç umursamadığım durum. Belki böyle mutlu oluyorum belki de alıştım.
iki satır gibi.
Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz.
bir tabaklık et sote yapmak, bir elma, bir muz, bir portakal almaktır, yalnızlık.
Beni terk etmeyecek tek şey.
Tabiki ona sadığım.
güncel Önemli Başlıklar