bugün

Kurtulamayınca önünde diz çökülen duygu.
sezen aksu, dinlemeye teşvik eden başlıktır.
herkes hakkında bir bilgiye sahip ama bence çevrende birilerinin olması Yalnız olmadığını göstermez.

koynunda yatankişiden bile bir şey saklar insan.
yalnız doğduk yalnız öleceğiz çevremizdekiler ise yalnızlığımızı paylaştığımız kişiler.

hep yalnız olacağız belki de içimizdevar bu.
belki de yalnızlığı ilahi bir sevgi kapatır

yalnızız hepimizin yalnız olmayan tek noktası hepimiz kalabalık içinde yalnızız.
Facebooktan kaçıp sözlük yazarı olmaktır..
bireyin kendi kendine yarattığıdır. ama sosyal olupta yalnız olmak vardır birde. mal gibi bir hisdir.
solculara sorsan hayata karsi protest bir durustur. bana sorarsan olumun gunluk provasi.
Yalnızlık ruhunla karşılıklı sigara içmektir. kendini tanıyabilme fırsatına sahip olabilmektir.
ispanyolcası afilli olan kelimedir.

(bkz: la soledad)
yalnızım ulaaaaaan yalnızım mk..

eminönü sahilinde tek insan evladı benim. köpekler falan var..

kim ayırmış kız kulesiyle galatayı?

bir isyan.

seviyom lan. mesaj atın konuşalım diyecem bundan öte gidemiyorum.
Geceler kara tren.
sizde mi yalnızsınız la? olum niye sevmedi ya..

çok kötü bir durum.
Fazla abartılan şey.

Ziyadesiyle yüceltilip anlamlar yükleniyor. Gerek yok.
yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz.
iki tiptir: seçilmiş ve kabul edilmiş yalnızlık, seçilmemiş ama kabul edilmiş yalnızlık. bu ikisinin dışında kalan insanların ne kadar yalnız oldukları tartışılabilir.
Saat 5ten beri ayni yerde, ayni pozisyonda, kulaklikla, sozluge bakinarak, bagirarak sarki soyluyorum,tempo tutuyorum, boyle yalnizligin gozunu seveyim.
Doritos risk'i tek başına yemek. içindeki en acı cipsi de kendin bulacağını bilmenin verdiği kaçınılmaz hafiflikle sonunda göz yaşlarına boğulmak, ama acıdan baya acı.
Bazısı güzeldir, bazısı çaresizlik kokar.

Hangisine sahip olduğunuzu karakteriniz belirler.
ömür boyu.
bu boku övenin de onu güzel bulanın da romantizm yapanın da allah belasını versin! kalmayın oğlum yalnız malnız zaten kalamazsınız da hiç özenmeyin aptal aptal. gidin kafelere falan gezin tozun arkadaşlarınızla takılın köşe başında çekirdek çitleyip kızlara laf atın, kahveye gidin batak atın tadını çıkarın kalabalığın.

özenmeyin ve şu sikko hayatta ne yaparsanız yapın yalnız kalmayın! "yüksek dağların tepesindeki entelektüel yalnızlık" yok öyle bir şey! yok! o kadar olabiliyorsanız zaten şu an bunu okuyamıyorsunuzdur. bunu okuyabilen senin benim gibi sıradan insanlara söylüyorum: ö-zen-me-yin!!! başka diyecek bir şeyim yok.
görsel
yaşamasını bilene kötü bir şey değilidir. ama insanların çoğu mutsuzluğunu yalnızlıkla bağdaştırıyor. oysaki yalnızlık güzeldir. değerini bilene...
leia skywalker nickli yazara, şahsıma mahsustur.

haşa kelimesini kullanmayacağım tabii ki. dırırım.
ihanete uğramak, terkedilmek yok.
Masterlik alanim geceleri seviyorum.
Arkanda ailen ve sağlam dostların olduğu rahatlığıyla hayata kafa tutarken yalnızlık hissini yaşadıgın an tökezlersin.