bugün

makyajsız 20 lik kız gibi görünen.
Boooommboş bir karakterlerdir. Tamamen iteleme ve maruz bırakma yöntemiyle halka benimsetilmeye çalışılan gereksiz bir tiptir. Ablan olsa oturup iki dakika laf etmezsin, arkadaşın olsa aradığında telefonu sessize alırsın. Birlikte gülemezsin, derdini anlatmazsın, o anlatsa belki kibarlıktan dinlersin, evlat olsa mahalle baskısından korkup sevmiş gibi yaparsın. Amaa türkiyede oyunculuktan para kazandırır, reklamlarda oynatır. Sonra yok efendim bu ülke neden böyle. Vallahi ülkenin gençleri iyi bile.
artık ciddi manada boku çıkmış olan karakterdir.

tamam ilk birkaç gün biz de sevdik bu karakteri ama artık çok abarttı. hareketler yapmacıklaştı, samimiyetini yitirdi.
Otuz dördüncü bölümüyle bir kez daha izleyenleri yarmış olan yalan dünya karakteridir.

--spoiler--
Hakan: Bohem öyle bir şey ama. işte onu yapmak daha zor.
Çağla: Yani kimisi iki üç basit parçayla böyle acayip şık olabilir ama kimiside böyle üst üste giyer giyer hepsini. Ama yine de...
Nurhayat: Giyer giyer yine de g*tüm gibi olur diyosun ama ha... Çekilin ya deminden beri mıncık mıncık be...
Hakan: Ne oluyo ya?
Çağla: inamıyorum ya!
Nurhayat: Ben sana inanamayacağın başka bir şey söyleyeyim tatlım. Sen biliyor musun ki? Benim bu üzerimde kıyafetler kaç para ha? Halkalıda kaloriferli, 3+1 taşıyorum ben üstümde be.
Çağla: Fiyat değil, şıklık programı bu canım.
Nurhayat: içinden şıklık geçen bir cümle de Deniz'in ne işi var kardeşim. Siz ne gariban yalakası çıktınız be. Hele Akkaya senden bu artist yılıklığını hiç beklemezdim.
Hakan: Çıkar mısın dışarı?
Nurhayat: Lafım bitmeden çıkmam. Şişt! ivana ver bakalım şu takılarımı. Sayıcam eksik çıkarsa üstünü ararım.
ivana: Aa!
Özge: Ne demek bu ya?
ivana: Nurhayat Bizimle diğılsın.
Nurhayat: Asıl sen bizimle diğılsın. Dönsene memleketine kardeşim. Yahu adaletsizce güzel Slav kadınlarının dönsünler ülkelerine artık. Bunlarla mı uğraşıcaz biz ya. Haydi naş!
--spoiler--
konuşmasıyla demet akbağ ı anımsatan karakter.
kabullenelim ki başarılı bir oyunculukla kendini itici yapmadı kadın itici aga.
ultra mega antipatik dizi karakteri.
antipatik bi karakter, laf torbası, resmen kafa sikmeye meyilli.
aktör israfı.
dizinin kötü,cahil kızı buradan açıkça söylüyorum sevgili gülse birsel bu kız bütün itici oyunculuğuna rağmen senden daha güzel.
gerçek ismi kadar itici olan yamuk ağızlı bayan. bi doğal olamadınız ameke. aslında sorun bu insanda değil. bu insanı bu konuma koyan gülse birsel'dedir. kendisi hep doğal hanım kızımızı oynar. ama millete bok gibi roller biçer. kendisi avrupa yakası'ndan sonra baya bi bozmuştur. gitsin günlük falan yazsındır.
zengin türkçemizin anlatımını zenginleştirmek için kullandığımız "kafa siken" deyimini karşılığı olan dizi karakteri.
dinlerken yorulduğum yalan dünya dizi karakteri.
(bkz: mide bulandıran şeyler).
iticiliğin son noktası.
bir erkeği aseksüel yapacak kadar itici.
"azmakbaşı" ve "ne vartalar, maceralar atlattık" replikleriyle izleyiciyi oturduğu yerde kahkahasıyla boğan kişi.
oynadığı reklamda iticiliği tavan yapmıştır.
çağımızın perran kutman'ı.
işini hakkıyla yapan kişidir. büyük yetenek.
kendisini oynayan kişinin reklamlardan parayı götürmesini sağladığı karakter. kimsenin parasında gözümüz yok tabiki.
keşke ilk bölümlerdeki sempatikliğini ve doğallığını koruyabilseydi diye düşündüğüm karakter. şimdilerde ağzını yüzünü eğe eğe iyice bir antipatikleştiriyor kendisini ve mimikleri olsun, ses tonu olsun ciddi ciddi yoruyor.
(bkz: ağız ishali)
ev kızlarının sonuncusu, gelinlerin efendisi!
kadınları kadınlıktan soğutan karakter.
çok sevilen ünlü çerkeslerden biridir. Gupse seni seviyoruz.