bugün

Cok şükür bugünde nazardan olmedim.
30 küsür yaşımdan sonra başıma gelen.
Ev bakarken emlakci abi demisti yakisikli cocukmus bu diye. Zaten ankaraya geldik hep erkek esnaflar diyor bunu. Artik kizlarla degil erkek esnaflarla iliski yasamaya baslicam.
hala bilmem yakışıklı mıyım değil miyim. bir çok kadın geldi geçti. bir çoğu gelmedi reddetti gitti. yakışıklısın diyen de oldu değilsin diyen de. kendime bu soruyu hiç sormadım. aynaya baktığımda ne gördüğümü önemsemedim. ne olduğumu kabul ettim.

sonuçta herkesin hemfikir olduğu ve sürekli duyduğum tek bir şey var.

-abi sende tuhaf bir şey var. çok karizmatiksin lan.
lisede bir arkadaşım uzun boylu yakışıklı bir çocuktu. ama öyle abartılı renkli gözlü ne bileyim vücutlu filan değildi. neyse okuldaki bütün kaşarlarından tut en çalışkan en oturaklı kızlar bile bu oğlan ile çıkmak için yanar tutuşurdu.
Yakınından geçmediğimdir. (bkz: Tipimi sikeyim)
- yetmez ama evet.

görsel
Benim tipimin zıt anlamıdır. Tabi buna da şükür.
Bu bir, para iki.
insana özgüven aşılayan bir özelliktir. ne kadar yakışıklıysan ve kız arkadaşın varsa o kadar kendinle barışıksındır.
aslında çoğu erkeğe olan şeykendini yakışıklı zannetmektir. en az 185 cm boy yakışıklı erkeklik unsurlarındandır. bunun altındakiler kendini bu kategoriye almasın bi zahmet.

görsel
eğlenilecek erkek olarak görülürler. Kullanılırlar, kullandıklarını zannederler. üzülesilerdir.
Mükemmeldir. Tabi bunu sevdiğim kızın bana söylediği şu cümleden ötürü söylüyorum " keşke biraz daha yakışıklı olsaydin." iste o zaman beni severdi şimdi belki de onun yanında uyuyor olurdum. Harika be...
Yanindan bile gecemiyorum..
Bizi ilgilendiren bir durumun olmaması.
Marifet değildir ama nimettir.
yakisikli desen yakisikli degil, cirkin desen cirkin degil.

garip bir iticiligi var.
Cebinde para yoksa bi boka yaramıyor maalesef. Ha yakışıklıysan para gelir zaten diyebilirsiniz fakat o herkes için geçerli değil.
Yeminle korktum lan djdjdjdjd.

Tövbe allahım sana sığınırım.
görsel
Allah vergisi bir durumdur örnekleri mevcuttur.
görsel
Gibi efenim.
Henuz bi faydasını görmedim.

Sanırım ancak kızların rüyasına girebiliyorum.
işe çok yarayan allah vergisi erkek sıfatı.
Neden halen bir yönetmen tarafından keşfedilmediğinizi sorgulatan durumdur. Malum herkes rol için artist arıyor.
Allahtan aynalar var da gerçek gün yüzüne çıkıyor *