bugün

sırf otobüste giderken kızlarla bakışmayı sağladığı için bile güzel olan durum. her yeni gün acaba bugün otobüste ve metroda kimlerle kesişeceğim diye uyanırsınız.
paranız varsa yakışıklı falan değilsiniz sadece zenginsiniz. misal cem yılmaz kim bu adama yakışıklı diyebilir ki?
zeki der kültürlü der sempatik komik der ama yakışıklı diyemez. inanmayın olum yani bu laflara.

yakışıklılık çok farklı bir şey yani baya baya farklı harika güzel seksi dehş.. ben ağzımın suyunu silmeye gidiy..
ulan sözlükte ne çok çirkin varmış görünce hallerine üzüldüğüm ve şükrettiğim durum gerçi ben de çirkimdim ama şu an çok güzelim bebek gibi şaka yaptım şaka normalin üstü diyelim.
Şanstır. O şansı karakterini de yakışıklı tutarak taçlandırabilirsin.
Çok büyük sıkıntıdır.
(bkz: henry cavill)
Yakışıklı olmak tamamen insanın kendine bağlıdır karakterinle ya da giyim tarzınla bunu elde edebilirisin.
açılma veya set esnasında yüzde 5 avantaj sağlar.

düşünün yani yüzde 5. diğerleri özgüven ve güçtür.
bilenler bilir beni.
böyle bir kavram yoktur. şöyle bir kavram vardır. (bkz: bakımlı olmak)
Allah böyle yaratmamış napıyım. gb
Elimde değil. Keşke elimde olsa da yakışıklı olsam be.
Dönem döneme göre beğeniler değişir. Kimş zaman biri kimi zaman başka biri.
kendinizi kandırmayın.

hiçbiriniz yakışıklı değilsiniz. siz şişirilmiş bir balonsunuz.

yakışıklı olsanız kaç yazar? alfa erkeği değilsiniz. lisedeki reisinizi hatırlayın. siz onu yüceltirdiniz, kızlarda ona hasta olurdu.

siz kendinizi avutmaya çalışan bir avuç zavallısınız. böyle saçma meseleleri geçin artık.
bilemediğim hede.

sanıyorum güzel bir şey.
Başa beladır. bir yerden sonra sıkar. kızlar hep etrafında, rahat bırakmazlar. her gün sevişiyorsun bu da sıkıyor.
kovalayan değil kovalanan olmaktır.
size göre güzel olana karşı olununca daha bi değerli olan şey.

edit: hemen eksilendiğine göre elizabethçiler çoğunlukta. ahaha beter olun amk.
Özel bir şey değildir. Gönlünüz yakışıklı olsun.
Bazı güzel kızların yaşadığı gibi can sıkıcı olabilir. herkes ilgi orospusu değil sonuçta. adam tipi yüzünden peşine pervane olup sahte aşk zırvaları sıçan kadınları görmek istemiyordur. ha yatak skoruna odaklı ise o zaman keyfini çıkarsın. çıkarır da zaten. Değilse zulüm.
Olmadığını bilmek kadar canını acıtan bir durum daha yoktur.
görsel
asla anlayamayacağım bir olgu.
Ben sana yakışıklı olamazsın demedim tipini sikeyim dedim.
asla tadamayacağım duygudur..