bugün

faydasını görmediğim durum. belki de piç olmadığımdandır. gerçi faydasını görmek isteyen kim o da var.
sürekli ilgi görmek ve kıskanılmakla sonuçlanır.

kahretsin beybi.
kendimi nitelendiremeyeceğim durum. ben kim yakışıklılık kim amk. (bkz: tipini sikeyim) (bkz: tipini siktiğim) (bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
güzel bir şey olmalı.
ozguven sahibi olmaktir.
ağzı laf yapmıyor öz güveni de yoksa bir boka yaramaz.
her şey değildir ama çok şeydir.
Bu nasıl bir prim yapma söylemidir yazık.
kadınların bi çoğunun IQ seviyesini geriye çekebilme yeteneğidir.hele birde çene varsa aguuu aguuu diye kekeleyip suratınıza bakarlar.

not:kendimden biliyom işe yarıyo.
kadinlara yetmez.
eskiden de yakışıklıydım övünmek gibi olmasın yaş ilerledikçe daha bi yakışıklı gibi olduk mu ne. geçen yıl ayda yaklaşık 4000 tl gelirim de vardı.yakışıklı olmanın faydaları olmuştur illaki yaşadıklarımda ancak ben somut bir şey göremedim. para vardı, yakışıklılık var genel kültür tahsil desen, lisans diplomamın yanında okuduğum kitapları dizsen bizim köye yol olur.aşk yok, arkadaşlık yok * yani yakışıklı olmak birşeye yaramıyor.kadınlar pek yakışıklı aramıyor.sadece yakışıklı erkekleri etraflarında görmeyi seviyorlar o kadar.gençler.
hiç hissetmediğim hissiyat. Yakışıklısın diyenlere de şaşıyorum anasını satim nerem yakışıklı la ?
Sözlükteki herkes 1.90 mavi gözlü sarışın baklava dilim kaslarıyla dolaşıyorsa neden fuck buddy sayfası 500 sayfanın üzerinde olduğu sorusuna cevabı bir türlü bulamadığımı söylerek yakışıklılık ile bir anımı paylaşacağım.

Bu olay öyle bir haldir ki, grupta hakikaten yakışıklı biri varsa onunla kanka olmak genelde işe yarasa da bazen de sinir bozucu olabilir.

Yıllar önce liseyken servis aracının sağ arka koltuğunda oturan serdar kendi halinde önündeki walkman'i dinliyordu. Hoş walkman deyince yaşımız ortaya çıktı ya neyse.
Servis öyle bir servis ki tek bir kız bile yok, rahat rahat abaza muhabbeti yapılıyor, kız görünce kucağına plastik topu düşmüş ergen gibi hemen çükümüz kalkıyor filan.

Neyse, yolda giderken yandan geçen bir servis - muhtemelen yalnızca kızların okuduğu bir okuldan geliyordu- içinde 20 tane afeti devran var

(Tamam biraz sezai muhabbeti oldu da dardaydık işte https://www.youtube.com/watch?v=RzYfEhewLPw)

Mecburi olarak uzun bir yol var birlikte gideceğimiz. Bizim abazalar ekip durmadı tabi hepsi cama yapıştı, laf atmalar filan bunlar hiç bakmıyor tabi.

sonra biri serdar'ı gördü ve yandakini dürttü. Bir baktım servis kaynadı, kızların birkaçı cama yapıştı bir kısmı da arkadan merakla serdar'a bakıyordu. Kafayı camdan çıkartıp saçlarını rüzgarda savurmalar filan. Bizim abazalar coştukça coştu bizim serdarda tık yok, tebessüm edip takmadı valla. Güldük eğlendik geçti güzel günler.

Bu arada elemanın tipi şuna çok benziyor, gözler filan aynı

https://s-media-cache-ak0...7a9108f55cb404785c112.jpg

Cheerleader effect ile filan olacak iş değil yani.
#nohomo
Tepki olarak doğduğum şeydir.
avantaj ve dezavantajlarını yaşadğım gerçeklik.
şanslı doğmaktır.Hemen hemen her kapı açılır.insanlar yakışıklıyı/güzeli severler.O içi sevme olayı filan palavra.Modern toplumda benim gibi insanların varolmak için tutunduğu bir söylemdir.Mesela düşünün bir kıyafet alcaksınız neye bakarsınız öncelikle.Kumaşın kalitesine mi görünüşüne mi?Tabiki görünüşüne.Veyaut bir hayvan alacaksınız.Onun iyi bir soydan gelip gelmemesine mi bakarsınız yoksa görünüşüne mi?Tabiki görünşüne.Hayatın her alanında görünüş ilk sırada gelir.Siyasette bile bu böyledir.Liderlik karizması gibi bir olgu vardır hatta.O nedenle ben senin içini seviyorum diyenler ya kendilerini çirkin bulan ve ondan başka birini bulamayacağını düşünen kişilerdir,ya da sadece moralini düzeltmeye çalıyordur.Belki benim gibi gerçekten ama gerçekten dış görünüşün önemsiz olduğunu düşünenler de vardır fakat ne demişler istisnalar kaideyi bozmaz.Yanınızdaki sevgilinize bakın ve düşünün ulan kıvanç tatlıtuğ gelse çıkma teklif etse benim kız arkdaşıma kabul eder mi?içten içe edeceğini bilenler ne demek istediğimi anlayacaktır.
Güzel olmanın erkeklere özgü olan halidir.
Göreceli olsada benimki reddedilemez olandır. Allah vergisi.
Başa beladır.
(bkz: ego tavan)
Cok değişik bir duygudur. Etrafiniza size laf atan pek çok dengesiz kadın bulunur. Pek tavsiye edilmeyen durumdur
Bazi 'arkadasçık'larca kıskanilmak, bunu her söz ve tavirda hissetmektir; yakisikli olmak.
avantaj sagliyor derken, ben ne yapiyorum demektir. hayati sorgulamaktir. keske demektir. mutsuz her gunun sonunda icmektir. iceyim ben.
başın, dertten kurtulmaması demektir.
Malesef zordur. Gece arkanizdan poponuza laf eden kizlar dahi olabilir. Korunun efendim sokaga fazla cikmayin. Yakisikli erkekler olarak direniyoruz!
(bkz: olmak yada olmamak işte bütün mesele bu)

cümlesinin kaynağıdır.
güncel Önemli Başlıklar