bugün

eskilerden abberline kendisi.

zaman zaman yeni başlangıçlar yapmayı seven bir arkadaşımız. sanırım her seferinde yaptığı hataları tekrar yapmayacağına söz vererek yeni kimliklerle gelmeyi alışkanlık haline getirmiş.

eskiden insanları ünlülere benzetirdi, şimdilerde şarkı yolluyormuş.

bir sonraki seviye skill'lerini merakla bekliyoruz.
Çocuk gibi ben sana küstüm tadında donuz kullandığını duyuran yazar. ilgi çekmek içinse evet ilgimi çekti.
(bkz: yazık)
(#22881174) yer alan, kendi görüşünden olmayan insanlara tahammülsüzlüğü belli etmiş yazar. Donuz butonunu kendi üzerinde kullanması kendisi için en hayırlısı olacaktır.
kendisi herkesin farklı tercihleri olabileceğini savunur ama aynı futbol takımını tutmuyor diye insanlara küser.

donuz diye bir buton keşfetmiş kendisini gıdıklamayanları da oraya öteliyor.

sanırım sözlüğü fazla ciddiye alıyor, birilerinin alnını kendisinin alnına koyup ensesini kavrayarrak ''bak güzel kardeşim, burası hayali sanal bir ortam, insanlar fikirlerini yazıyor, geyik yapıyor, gülüyolla, eğleniyolla, buluşup sevişiyolla, orgy partileri yapıyolla, burda küslük, dargınlık olmaz. fikir beyan edilen bir yerde fikir beyan etti diye birilerine küsülmez. kendine gel güzel karşim, normal dünyaya dön, doğal ortamına git, yürüyüş yap, ayağını doprrraaa bas.'' falan demesi lazım sanırım.

üff, kndne gl .s
(bkz: objebi/#22811374)

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#22674248)

çok tatlı 2 aylık pug'ım var, bazen kendi kuyruğuna hırlayıp dakikalarca peşinde koştuğunu zannetmek suretiyle ısırmaya ve yakalamaya çalışıyor.

paylaşmak istedim.
sözlüğe entryleriyle hareket ve neşe katan yazarlardandır.
sevmem kendisini ama bazen iyi cümleler kurar;

"siz sigma olomouc'dan sonra fenerbahçe'yi, liverpool'dan sonra beşiktaş'ı bıraktınız mı ? hayır.

biz de bırakmayız aklınızda bulunsun"
sözlüğe donuz butonunu ekleyen böylece şımarık futbol fanatikleriyle gereksiz diyaloglar kurulmasını engelleyen zall" a gönülden teşekkür eden, sözlüğü seven yazar.
fanatizme karşı da savaşı sürecek.
Gece gece duygulandiran yazar. Sagol varol mudur.
Nickiyle ruhumu panama sahillerine götürmüş yazar. Selamlar.
(#23468792) beni bu yorumum için donuza eklemiş yazar.

(#23468832) hayır soruyorum böyle ;

http://www.uludagsozluk.c...gaya-iron-man-ile-gitmek/

bir konuya ne yazılabilirdi amk ? *
(#23544563) ile belli yazarları sevmeme ve onlar hakkında hakaret etmeden eleştiri ve rahatsızlıklarını belirtme hakkını savunup, sevilmemeyi ve şikayet edilmeyi kaldıramayan yazarları kınamış yazar.
lütfen sevmek kadar sevmemenin, iltifat etmek kadar eleştiride bulunmanın doğallığını ve gerekliliğini unutmayalım. herkesin bizi sevmek zorunda olmadığını, sevmemeyi şikayet etmenin komikliğini aklımızda bulunduralım.
Kendisi asla ezik falan değil çok efendi, iyi niyetli ve hoşsohbet yazardır.

Yalnız...maçlardan dolayı birbirimizi donuzlamaya kalksak burada yazacak okuyacak adam bulamayız.* Kabul etmek gerekir ki kimi zaman insanlar -kötü niyetli olmadan- birbirine sataşmak için takım entryleri giriyor. Kendisine tavsiyem, bu konuda biraz daha rahat ve geniş olup kendini bu kadar sıkmaması. Ayrıca hiç mi merak etmezsin be adam donuzladıklarım neler saçmalamış yine diye.*
sözlüğe keyif katan bir yazar.
aslında kimseyi donuza falan eklemeyen vasat troll. donuza ekledim yazıp aklınca milleti sallamadığını göstermeye çalışıyor ama işin aslı öyle değil. çünkü bizlerin neler yazdığını merak ediyor, laf yetiştirmeye çalışıyor. ayrıca donuza ekledim dediği yazarların entrylerine cevap yazıyor. donuza ekleseydi bizim entrylerimizi göremez, cevap falan yazmazdı. o yüzden geç bunları sen.

ayrıca hangi dangalak donuz butonu kullanır ki lan. kendisi veya takımı hakkında yazılan olumsuz entryleri görüp savunamaz amk. pollyanna sözlük değil burası.
bazı fb.'li yazarların topluca nick altına saldırıp taciz ettiği bir yazar. bırakın arkadaşlar böyle fanatikçe tavırları.
fenerbahçeli şuursuz, şımarık fanatiklerin yazdıklarını, bu şahısları donuza eklediği için görmeyen yazar. boşuna parmaklarınızı yormayın kısacası. *
bir de sneijder ne güzel gol atmıştı değil mi ? *
bir de emre ve baroni ne güzel gol atmıştı değil mi? *
donuz fetişi bir yazar.
renkdaştır ulan.

kanatlıların zoruna giden entryler girmiş ki, baksanıza nick altına kusmuşlar.

siz dondurun biz takipteyiz, terketmeyiz.
kendisiyle hiç haşır neşir olmama rağmen beni domuz'a eklemiş bebe. la sen beni domuz'a ekledin diye bir üzüldüm, bir üzüldüm sorma gitsin. *
hala nickinin anlamını çözmekle uğraştığımız yazar. yeni zirvelerde yeniden görüşmek isteriz kendisiyle.
mesleği bende saklı olan yazar.
Az önce bir entry'mi görüp bana smiley göndermiş yazardır.
Herkesi donuzladığı için, onu donuzlamamla birlikte benimde herkesi donuzlamama neden olan sürekli milleti donuzlayan, donuz butonundan mausu düşmeyen donuz sever yazar.
Yok artık lebron james, yazarı.

Erkek olsam ilk ona yavşardım, diye düşünüyordum.
Fakat erkek çıktı...
güncel Önemli Başlıklar