bugün

Beş yıl önce aldığım kabanı hala sapasağlam olan, kesimleri güzel, kaliteli marka. Şu anki fiyat performans durumu nedir bilemiyorum.
veletlik zamaninda en cok giyilen ve gina getittiren markasi.
fakirlerin giydiği.
lcw'nın bitmek tükenmek bilmeyen giysi serisi.
abi yeter artık, herkesin üstünde xside aynı çeşit tişörtler. 3 yıl önce aldığım xside tişörtün bu yıl bile aynı hali var sadece rengi değişmiş.
lcw ye giren fakirlerin alabilecekleri en ucuz giyim markasıdır.
güzel bir kelime oyun ile oluşturulmuş marka adı: (bkz: excite).
gömleklerindeki başarı ile öne çıkan lc waikiki alt markası.
özellikle erkek gömlekleri güzel ve fiyatı uygundur. internet üzerinden satışıda bulunmakta;

http://www.lcwaikiki.com/...9&lf=brand&page=2
LCW'nin ürettiği t-shirt'lere nazaran rengi solmaması önemli bir artı.Severek giyiyoruz efendim.
"ikisi de" olarak okuduğum marka. lcw'ye ait bir markadır. hoş gömlekleri mevcuttur. severek giyiyoruz efendim. ayrıca ucuz ve kaliteli olması da cabası.
fena olmayan marka.
gömlekleri süperdir. bir iki sene öncesine kadar t shirtleri de güzeldi. şimdi herkes apaçilere çalışır oldu. pembe cicili bicili tasarımlar falan.
'susanoğlu - kapızlı'da yer alan x-side beach club yazın tüm renklerini ve imkanlarını size sunmakta.. 80 kilometrelik sahil şeridinin en güzel denizine girebilir ve kumsalda yürüyebilirsiniz..yaz boyunca bir çok farklı event ve konsere katılabilirsiniz.. paintball, rüzgar sörfü, beach volley, balık tutma keyfi ve buggy (atv) gibi aktivelere katılabilirsiniz.. çevresindeki bir çok tarihi dokuyu gezebilirsiniz..'
reklam yapmak gibi olmasında böyle tanıtmışlar kendilerini belirteyim dedim. mersinde bulunan güzel beach arada teoman ,hande yener v.s gibi kişilerin konserlerinide barındırıyor. hatta 2 sene önce haftanın belli günlerinde sinema keyfi bile yaptırıyorlardı.
tema tekstilin 3 markasından biridir. daha spor kesimlere ve renkli modellere sahiptir. gömlekleri ve t-shirtleri gayet güzel ve fiyat olarak da uygundur. 3.90 a t-shirt var daha ne olsun denendir.
vücuda cuk oturan ucuz ve güzel köynekleriyle beğenimi kazanmış dünya markası.
lcw mağazalarında satılan bir jean markası. güzel ürünler üretmektedir. ayrıca fiyatları da çok uygundur.
lcw'nin yaklasık 5 yıldır piyasada olan ürünü. nike total 90, adidas clima cool gibi.
lcw kadar çakma bir firmadan çıkabilecek en orjinal ürün. aynı zamanda pull and bear mağazalarında da satılır. hem tişört * hem de diğer ürünler bazında çok başarılı ürünleri vardır.
artık lcw mağazalarının içinden ayrılıp kendi mağazasına sahip olan lcw markası.
lcw nin en azından 1 yıldır piyasada olan markasıdır. t-short leri özellikle çok güzeldir.
lcw'nin yıllardır sahip olduğu fakat piyasaya yeni sürdüğü markası.*

(bkz: orta yolu bulmak)
lcw'de yıllardır mevcut olan giyim markası.
* lcw'nın yeni piyasaya sürdüğü markası.