bugün

Xiaomi diye yazılır yuh amk adamlar ne telefon yapmış diye okunur...
görsel
8 gb ram, 256gb depolama kapasitesi, 120HZ ekran hızı, 5000mah pil, type-c ve Snapdragon 860 tüm bu bileşenleri üstünde topladığı telefonu Türkiye piyasasında başka hiç bir markada 4000₺ fiyatla alamazsınız...(ben aldığımda 3200₺ fiyatı vardı, 2 ayda 4000 oldu alet)
dandik telefon. üstünde hayvan kadar donanım var telefon hala kasıyor amk. dandik çinlilerin yazılımdan anlayacağı falan yok.
halk arasında hoşaf olarak adlandırılan telefondur. bunun nesine para verir alınır anlamıyorum..
Uzak durulması gereken marka.
fiyat performans ürünüdür.
redmi 5 plus telefonum yıllardır nedense yazlık da olduğumda mobil veri açıksa konuşma yaparken 20. saniyede kapanıyor. kaç kere yazdım umursamadılar bile. ürünler uygun ancak bir arıza vermesin sakın. satış sonrası hizmeti olmayan firma
Öf iyi be herkes ayfon meraklısı. Adam böbreğini vermeden ve telefon kasması sebebiyle sinir krizi geçirmeden akıllı telefon almak istiyor. Şaomi al.
2024 yılının ilk yarısında elektrikli araç üretimine başlayacak şirket.
(bkz: xiaomi nin otomobil fabrikası açması)
Bütün sözlerimi geri alıyorum. Xiaomi kadar leş yazılıma sahip başka telefon görmedim. Bütçem yeterli olsa telefonu satardım da olmuyor işte. Bütçeyi biraz daha arttırıp Apple yada Samsung almanızı tavsiye ederim.
çatır çatır çalişi...
Telefonları nispeten ucuz ve malzeme kalitesi iyi. Alınabilir seviyede olması artı. Mi arayüzü kullanışlı. Eksi yönü uygulamaların içine yerleştirilen ve silmek için baya uğraşmak gereken reklamları. Tavsiye ederim.
Hindistan'ın yabancı şirketlere fikri mülkiyet hakkı karşılığı yasa dışı para aktardığı gerekçesiyle 682 milyon dolar varlığına el koyduğu şirket.
https://bit.ly/3V2EaMW
Mi serisinin amiral gemi fiyatları uçmuş. 25 bin liralarda. iphone x ten geçeyim dedim. Yemedi.
4. Senemiz bitmek üzere, kesinlikle fiyat/performans ürünü.
Net biçimde kendisinden en azından şu ana dek memnunum.

Telefon: redmi note 8 pro.
64 MP kamera, 128 GB hafıza, 6 GB ram.

Yeni telefonların çoğu hala bu özelliklerin aşağısında.
Xiaomi'nin yeni ürünlerinin dahi pek çoğu bu özelliklere sahip değil.

Ki yeni xiaomi'ler sadece sistem özellikleri olarak geri değil, kasa olarak dahi geri.
Yenilerin pek çoğu plastik iken note8 pro şık renkli cam görüntüde bir kasaya sahip.

Mis mis.
3 sene önce kacak olarak 1000 liraya almistim hâlâ saglam euhehueheheh.
Türkiyedeki kuzenim bundan almıştı yıllardır kullanıyor sapasağlammış.. Sorun çıkarmamış bu zamana kadar hiç şüphesiz..
Gayet memnunum...
fakir ayfonu dediler fakirlerin halinden anlayayım diye aldım 3 senedir kullanıyorum hala vazgeçemedim ruhum fakir galiba.
benim gördüğüm bu ilgi Xiaomi, bu hediyeler Xiaomi, bana gösterilen bu sevgi Xiaomi...
Xiaomi benim için telefon konusunda tepe noktası oldu. Genelde bende iPhone, Samsung vs. Kullanan kimselerdendim lakin merakıma yenik düşüp ilk çıktığı zamanlar T11 pro aldım. 2-3 senedir de performansından birşey kaybetmeden kullanmaktayım. Bir önceki telefonum 12 pro Max idi. Ancak onda bulamadığımı buldum diye bilirim.
F/p canavarı.
Aldım, 4 sene oldu.

Zerre pişman değilim.
En ufak sıkıntı olmadı, evde herkeste Samsung var.

Katbekat sorunsuz, donanımlı, hızlı..
kullandığım telefondur.