bugün

biraz php vr javascript bilginiz varsa sitenizi blog goruntusunden kurtarabilir ve hayalinizdeki tasarima yaklasabilirsiniz. bunun hakkinda bir tutorial yayinlayacagim. php araciligi ile ana sayfadaki tarih eklntisi kaldirma, normal yollarla kaldirilamayan metabox lari silme, temayi turkcelestirme, login box ekleme gibi seyler.

guzel seydir wordpress. tavsiyem iki sutunlu bir tema kullanin. uc sutun yer israfi ve sonradan degistirmek istediginizde ugrastiriyor. bir de mutlaka facebook comments ve like buttonlari kurun.
E-ticaret eklentileri ile birlikte yavaş yavaş bu sektörde'de isim yapmaya başlayan açık kaynaklı script.
Açık kaynak kodlu blog uygulaması.. Tavsiye ediyorum ben şahsen kullanımı kolay ben 2012 yılında ilk açtım sonra biraz karmaşık gelmişti o zamanlar şuan çok kullanışlı bir sistem.
sakircanhalil.wordpress.com
bir heves (bkz: cms).
blog kurmak için en ideal sistemdir. harika ve kolay.
bu konuda danışmak istediğim birini aradığım sistemdir.

domain ve hosting im mevcut, bir bilen varsa danışmak isterim kısaca.
Ya ben yanlis dusunuyorum ya da bu meret gercekten cok iyi. Biraz saglam seviyede php bilginiz var ise kisa zamanda ogrenebileceginiz bir framework ile bu laravel olur symfony olur cok daha iyi isler yapabilirsiniz komunite diyecekler icin symfony icin ornek verecek olursak knpbundle gibi 2 binin uzerinde farkli ihtiyaclara cozumler sunan bundle lar var. Belki kucuk capli isler icin iyi ama gelismis isler icin ayni seyi soylemek guc.
Dünyanın en popüler cms sistemidir.
güncelleme olayı manuel değil direk ftp şifresini yazarak otomatik olması gerçekten süper.
en iyi sağlayıcı falandır.

konuya, sadete gelelim. beleşe tema indirdiğimiz theme monster gibi bir site vardı. allahını seven link fırlatsın.
yardıma ihtiyaç duyduğum sistem.
yardımcı olabilecek kullanıcısının arandığı sistem.
bir site kurmanın üstünde ne gibi önemi olduğunu bilmediğim ve yardım aradığım hede.
2006'da ilk kullananlardan birisiyim. Google'da birÇok siteyi geÇerdi. Tabi bunun sebebi sade yazılımı başarılı default temaları ve sektöre uğramamış SEO'nun parÇalarından SEF idi.
alternatiflerini de denedikten sonra kullanım kolaylığı dolayısıyla şahsıma en uygun olduğu kanaatine vardığım cms'dir. hostingle ilgili tavsiyem için (bkz: siteground com), onun dışındaki soru ve sorunlarda elimden geldiğince yardım etmeyi bir borç bilirim.
başa derttir.
dünyanın en iyi sistemidir.
blog konusunda çok iyidir. en azından göze hoş geliyor. google blogger dan daha can alıcı.
yardıma ihtiyacı olan bir yazarın yardım aradığı blog sitesi.
Kesinlikle guzel ve tasarim acisindan cafcafli blog sitesi. diger blog sitelerinden daha cok goze hitap ediyor.
hızlı author page oluşturma eklentisi aranan cms.

premium ya da freebies fark etmez.
yine bir günümü ayırdığım, kullanımı en basit ama en katil edici kişisel yayın sistemi. Kafayı yemek üzereyim. kalkıp çay demleyeyim bari. bugünlük yeter.
Su siteyi kullanan birisi yardim edebilir mi? Taslak olarak kaydedip taslak secenegini bulamayan tek mal benim sanirsam.
Açık kaynak kodlu blog sitesi. Aynı zamanda kullanılan birçok sitenin script yerine wordpress kullandığını bilmekte fayda var. Gayet kolay bir arayüzü olmakla beraber eklenti destekleriyle seo açısından da avantajlı bir sistemdir.
backlink için yararlı bir sitedir.