bugün

Pek tutmayan sistem. vatandaş en son psikopata bağlayip windows xp' ye dönecek amk.
Performans konusunda oldukça sıkıntıları olan işletim sistemi. En sonunda batıracaklar koca şirketi. Boşu boşuna çıkartılmıştır. Windows 7 her işi görüyor.
5 yıllık asus n serisi laptopuma ilk çıktığı gün güncellediğim ve şimdiye kadar hiç bir performans ya da driver sorunu yaşatmayan işletim sistemi.

Pc de 16 adet oyun, photoshop, office, go pro studio, fl studio, vs yüklü. Yani heavy user denen bi kullanıcıyım. Ben bile sorun yaşamadım.

Sorun yaşayan arkadaşlar ne sorunları olduklarını yazarsa belki çözüm üretebiliriz.
Surekli guncelleme getiren hala tam oturmamis mumkunse bir muddet uzak durulmasi gereken sistem.
çıktığı ilk günden beri kullanıyorum cayır cayır çalışıyor maşallah.
bundan birkaç ay önce ısrarlar çok yoğun değildi. sadece ister misin diyordu.. önemsememiştim. geçer demiştim. günler geçti her bilgisayarı açtığımda bana kendisini hatırlatıyordu. ısrarları dinmek bilmiyordu. ben ne kadar naz edersem edeyim pes etmiyordu hiç. bu sapıklığı bilişim suçlarına ihbar etmeyi bile düşündüm ama gönlüm el vermedi.
ve o ısrarlar netice verdi nihayetinde. eminim çok mutlusundur Windows. bugün bilgisayarı açık bıraktım öyle uyudum. ve sabah kalktığım zaman o sahneyle karşılaştım. evet bana yeni yüzünü göstermişti artık.
kendimi elde edilmesi güç bir kadın. Windows'u da pes etmeyen düzgün erkek olarak düşünürsek eğer nihayetinde o kazandı her zaman olduğu gibi. benim piç erkek tercihlerime rağmen doğrusunun o olduğunu hatırlattı bana yeniden.
hoş geldin lanet olasıca. sevdim lan seni.
En çok tablette performanslı çalışan, telefondaysa rezalet olan operating system.
Gözümüz yollarda kaldı gel artık zalimin kızı. Lumialar ağlıyor . 3 yıldır bekliyoruz gelişti gelişecek diye efsane bir geri dönüş olmazsa üzülerek androide geçeceğimi bildireyim küfür etmeyin hiç mutlu değilim bu karardan kolay mı zannediyorsunuz siz bebeğinizi bırakmayı o efsane kasmayan sistemi o efsane lensli kamerasını bırakmaya karanlıkta yüzde yüz verim alabildiğiniz kamerasını uf boşversene lumiadan başka bir telefon kullanamam ben mağazanız batsın emi.
son gelen güncellemeyle beraber internet zevkimin içine etmiş olan işletim sistemi. bugün durup dururken "bu bilgisayarda bir veya daha çok ağ protokolü eksik" diye hata verip internete bağlanmamı engelliyor. 1 saniye önce sözlük açık, youtube açık, torrent bile açık sıkıntı yok sonra bir anda bütün internet erişimi kesiliyor ama ağ bağlı gözüküyor. ethernet kablosunu çıkarıp takıyorum düzeliyor. ama ne kadar süreyle düzeldiği belli olmuyor.

microsoft çözüm olarak şunu önermiş; http://answers.microsoft....-ac6b-0445c57da816?auth=1

bunu da yaptım iyi güzel düzeldi kerata dedim tak bir saat sonra yine aynı sorun.
win7'den sonra benim için MAYKROSOFT bitmiştir..
Yıllardır beklenen gelişmeyi yapamamış olası çok üzücüdür. Telefonlarda kullanılan sürümü ayrıca bir hayal kırıklığıdır. Belki de asla gelişmeyecektir. Bilmiyoruz.
Bugün kullanmaya başladığım işletim sistemi. Bilgisayarımı yadırgadım, alışmaya çalışıyorum.
Sistemim iyi. Yükledim orijinal win 7 üstüne. 1 ay dayanabildim. Sonra sildim. Tekrar win 7 yükledim. Ohh.
3000 lira ve ustu fiyati olan laptoplarda yarayan isletim sistemi.
Düşük kalitedeki bilgisayarların kaldıramadığı işletim sistemi.
Eğer ki bilgisayarın özelliklerine güvenmiyorsanız yüklemeyin kasıyor.
Win 8.1'den çok çok daha iyi olan işletim sistemi. Hem bilgisayarımda fps artışı oldu hem de driver lar sorunsuz güncelleniyor artık. Tabi eksikleri de var lakin karşılaştırma yapınca en iyi windows sürümüdür.
Win 7 ile karşılaştırılamayacak olan ve henüz stabil olmayan dandik işletim sistemi.
2gb ram'lı pc'de bile kasmayan sistem. Windows 7'de çok kasıyordu. Windows 10 yağ gibi akıyor adeta. Yinede pc'nizin özellikleri düşükse ne olur, ne olmaz yüklemeyin. Ben ilk çıktığı gün yüklemiştim o günden bu yana sıkıntısız kullanıyorum
yükseltme problemini hala çözemediler.

http://www.habergzt.com/w...ukseltme-tartismasi/7059/
harddisk düşmanı işletim sistemi. geçmeyin arkadaşlar. ha illa geçecekseniz güncelleme ile geçmeyin. usb/dvd çekin öyle geçin.
güncelleyerek geçen ve harddiski yanan biliyorum.
win.7 den geçtiğim windows sürümü. bence çok çok başarılı kesinlikle tavsiye ederim. win 7 iken bilgisayar şuanki performansının yarısını bile sergilemiyordu. gta v oynuyorum lan daha nolcak. orjinal windows kullananlar kendi sitesinden yükseltsinler.. o zaman orjinal oluyor.
Hızlı explorer.
hızlı açılması dışında fazla bir numarasını görmediğim işletim sistemi ve touchpad in sürücüsünü güncellediğim halde normal şekilde çalışmasına izin vermememesi gibi de bi ibneliği var.

ve bu arada cracklı çakma windovs 7 ile de rahatlıkla microsoft sitesinden yükseltebilirsiniz. *
Pc'nizin donanımı kötü ise geçmenizi önermediğim sistemdir. Onun dışında bir kusuru yok.
gizlilik konusunda kullanıcıları endişelendiren bir işletim sistemi.
güncel Önemli Başlıklar