bugün

Ciğerimizi çürütendir evet.
Orta yaş kadınlar tarafından mahalle muhabbeti döndürülen ortam.
Hiç girmediğim için bu güncellemeleri göremeyeceğim, belki 1 2 sene sonra biri mesaj atar o ara denk gelirim, zate yoksa zor.
Ilk bastaki surumu daha guzeldi tiklayinca sadece kuru kuru fotograf gozukuyordu simdi herkesin profil sayfasi olmus gibi git gide kurcalayip instagram a filan ceviricek bu mark. Yeter kurcalama daha.
görüntülü konuşma yapılabilen uygulama. test kullanıcısıysanız otomatik günceller ama muhtemelen değilsiniz o yüzden apkmirror dan güncel sürümünü elle yükleyebilirsiniz.
bildiğiniz görüntülü konuşma işte ne eksiği ne fazlası var ama samsung telefonlar dışında standart görüntülü konuşma olmadığı için iyi oldu bu.
kullanıcı adını yazan hanım efendilerle sohbet edebilirim.
yanlış giden fotolara bi çare bulması lazım. Mesela su gruba foto atmamı engelle falan gibi kişinin değiştirebileceği manuel ayarlar gelmeli.
uzun süredir beklenen video görüşme özelliği beta sürümünde kullanılmaya başlanmıştır.
http://www.sozcu.com.tr/2...o-gorusme-donemi-1467474/
avrupa birliği WhatsApp’ı uyardı
--spoiler--

WhatsApp'ı satın aldığında kullanıcı bilgilerine ulaşmayacağı sözünü veren Facebook'a Avrupa Birliği'nden uyarı geldi.
Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp’a kullanıcı güvenliği konusunda bir uyarı da Avrupa Birliği’nden geldi. WhatsApp’ın kullanıcı verilerini paylaşması konusunda ciddi endişe uyandırdığı ifade edilen talimatta Whatsapp'a üye olurken kabul edilen kullanım koşulları ve gizlilik politikası içerisinde yer almadığı belirtildi.
Şirketten konu ile ilgili bilgileri bekleyen Avrupa Birliği, kullanıcı verisi paylaşımına uygun yasal koruma getirilene kadar durdurulmasını istedi.
--spoiler--
Meseneden devam ederiz yerine vatsap var mı akımı başlamıştır.
şuanda sıkıntılı olan program.

gönderiler iletilmiyor.
Bendede sıkıntı çıkaran programdır. Gece iletilmiyordu yazilanlar. Demin beta güncellemesi aldım ama yine sorun var dün geceki kadar olmasa da.
Tek sıkıntı bende değilmiş mesaj iletilmiyor.
Şuan vpn ile sorunu çözdüğüm uygulama.
Valla bak benim ahım tutmadı...
tek sıkıntı bende değilmiş demek. bekleyelim, elbet düzelir.
Rejiyle iş yeri dışında haberleşmemi sağlayan uygulama. Program akışları, çekimler hangi stüdyoda falan hep buradan bilgilendiriyorlardı. Ama sabahın köründen beri girilemiyor. Hattım turkcell. umarım düzelir biran önce.
vpn ile giriş sağlanıyor lakin dışarda hücresel (mobil veri) açılmıyor.
(bkz: #34598826)

erişim yasağı gelen uygulama.
Vpn kullanarak sıkıntısını giderebileceğiniz bir app.
lan her şeyi anlarım da whatsapp'ı neden engellersin be dediğim uygulama.

şu anda mesajlaşmanın imkansız olduğu uygulama.
Sensiz yapamıyom tülağağay!
Toplu cuma mesajı yollayamadığım uygulama...

Lan herkes alışmıştı, benden mesaj bekliyordu....
sabahtan beri iş görmeyen uygulama.
görsel

ben demiştim.

bu yüzden "viber".