bugün

Çökmüş Allaha şükürler olsun inşallah toplanmaz da biraz kafamızı dinleriz.
Şuan çökmüş olabilir mi sadece soruyorum.
Çöktüğünü buradan öğreniyorum :(.
Whatsapp'ın çöktüğünü farketmeyecek hallere düşecek miydin sen sigi...

Kocadık artık...
bazı vakitler çökebilen uygulama. asıl merak ettiğim şu uygulamada herhangi bir satın alma yok reklam yok bu adamalar nereden para kazanıyor bir gelirleri olmadan neden hizmet versinler ki umarım verileri çalıp reklam şirketlerine satmıyorlardır.
aynı sohbet bir grupta devam ederken zırt pırt sesli mesaj çaldıran bokunduruğa sarmış uygulama. ulan g.tveren biliyoruz grupta muhabbet dönüyor bir kere bildirim geldi tamam ne b.k var da habire sesli mesaj çaldırıyorsun?! dönüp bakacağız okuyacağız lan zaten vakti geldiğinde.
kapat çevrimiçi görülmeyi bitsin gitsin.
Facebook tarafından 19 milyar dolara alınmış şirket.
insanlar telefonla arama yapmayı ya da sms atmayı unuttu bildiğin. bir arkadaş bana ulaşacakmış ulaşamamış benim internet kapalı olunca. normal arasaydın ya dedim. aklima gelmedi dedi. o derece.
telefon tarifesi seçerken götüme mi sokucam ben 2000 sms'i dedirtir hale getiren uygulama.
1.liğini yavaş yavaş telegrama kaptıracak olan mesajlaşma uygulamasıdır.
iş için kullanıp fazlası için kullanmadığım sosyal medya uygulaması.
Wp gruplarım için kullandigim 1 numaralı eğlence ortamım.
Vatsep diye okunur. Vatsap değil "vatsep"
numaramı nereden buluyorlar ise saçma sapan gruplara ekliyorlar ve whatsapp buna müdahale etmiyor yazıklar olsun böyle şirkete.
uygulamayı silip geri yükledikten sonra, yedeklenmemiş fakat 3 gün önceki mesajı geri getirmenin yolu olup olmadığını merak ettiğim uygulama.

https://www.youtube.com/watch?v=L8LK9W6BQp0
https://www.youtube.com/watch?v=6g9UJfNBX68

şöyle iki tane video buldum, birincisi 5 defa denedim olmadı. yeni klasör oluşmuyor... ikincisini deneriz akşama.
Son sms bükücü.
Birçok resmi ve özel kurumun, haberleşme ve tebliğ platformuna dönüşmüş olan uygulama.

Oradaki iletileri takip etmezsen sıkıntı yapılır. "Whatsapp'tan yazdık, niye bakmadın" olur.
mesaj silince "bu mesaj silindi" diyerek gizliliği ihlal eden sikindirik bir uygulama, bunu hala kullananlar var mı ya?
az önce bir amca yardim istedi. esinin numarasini bir baska amcaya gönderecekmis. amca karisinin adini "aşkım" diye kaydetmis.

ben: amca bak. karinin numarasini askim olarak gönderiyorsun. diger amca senin karinin nunarasini askim olarak görecek.
amca: sorun degil, o biliyor.
ben: amca bak diger amcanin karisi bunu böyle görürse senin askini kocasinin aski sanar.
amca: önemli degil, karisi da biliyor.
ben:?!%#!? peki...
yılbaşından itibaren iOS 9 ve Android 4.0.3 yazılımlı cihazlarda desteklenmeyecek uygulama.
iPhone 4 ve bazı eski Android telefonları kullananlar sohbetlerine ve içeriklerine erişimi kaybedecek ya da sorun yaşayacak.
Vodafone'da 1 haftalığı ücretsizdir.
görsel
Sabah sabah karşımıza bir sözleşmeyle çıkan uygulama. Bir yüzümüzü yıkasaydık.
napcak sınıf gruplarında gezen notları mı paylaşcak bu şimdi. hem bildiğim kadarıyla bu gizlilik ihlali muhabbeti hep vardı şimdi resmi şekilde uykulu uykulu izin vermiş olduk geçmiş olsun.
https://twitter.com/fckrm...tatus/1347173432795017217