bugün

Story özelliği geldiğinden beri benim için 5 ml enjektör bile daha çekici.
iş gruplarının olmazsa olmazı haline geldi.
emojinin yanında gif özelliği getirmiş uygulama.
(bkz: whatsapp var mı)
hikaye olayı kalksa güzel olacak da bitmiyor amk milletin hikayesi.
Telegram, yarının ByLock'udur a dostlar.
Benden size bir uyarı.
para transfer etme özelliği gelecekmiş.
http://www.ntv.com.tr/gal...or,CAUrU81DokiKUUgdveFaqw
görsel

Ya beyler bir kaç kişiyi engelledim ben whatsapp den. Profiline girince engelli olduğu icin (engelini kaldır) seçeneği görünüyor.

Listeye girince böyle görünüyor. Denemek icin bir kişiyi engelledim ve o kişiden kendimi sesli aradığımda çat diye telefon çalmaya başladı.

Amk bu sorun bende mi var bir tek ? iPhone 5S iOS 10 kullanıyorum. Hatta whatsapp Web de normal mesaj da yazılabiliyor. Ama engelli bu kişi bende. Silip tekrar kurdum yine düzelmedi bi iPhone sahibi arkadaş deneyip bana mesajla bilgi verirse sevinirim.
Yeşil olmasından nefret uygulama. Gözüme batıyor. Bunu değiştirmenin yolu yok mu?
cok şarj yiyen app.
bence basit surumu felan cikmali.
whatsapp lite mesela dimi abijim.
saçma sapan insanların da kullandığı uygulama. değişik değişik mesajlar gelir.
an itibariyle 2,17,146 sürüm anlık mesajlaşma uygulaması
Bazen gerçekten kaldırmayı düşündüğüm uygulama .
heyt be bir zamanların ayfon programı...

yakında para transferi yapabilecekmişiz whatsapp ile... öyle diyordu geçen haberlerde.

-borç versene kanka
*görüldü*
-öyle olsun amk. bi borç istedik cvp yazmıyon. halbuki kardeş dedik, arkadaş dedik...!
+ulan itoğlu! sen bana geçen sene sıkışkın zamanımda borç verdin mi?
dün e-postalara göz atarken eski sevgilimle 2012 yılından kalma whatsapp dökümünü gördüm. okusam mı okumasam mı diye düşündüm önce ama sonra açtım.

2012'nin sonu ile 2013'ün ortalarına kadar attığımız tüm mesajlar orada duruyor. bi iki mesaj gözüme çarptı. sigara içiyor diye kızmışım kendisine. tabi o zamanlar keresteyiz sigara falan içmiyoruz. yıl 2017 günde iki pakete yakın sigara içiyorum. niye yazdım bilmiyorum.

ayrıca şöyle bir random atmışım : "Hahajajahahasaksjsmssslaksjakakaaamsksksgotjsjsmrmrsjajmemekakaj" o zamanlarda da varmış demek ki.

edit: ekleme yapıldı.
sağlam olan program. size mesaj gelmiyordur asosyaller. evet.
allah taksiratını affetsin..
son güncellemesi bok gibi olan uygulama.
yoo calisiyo bende.
reis gıcık kapıp engellemiş bile olabilir. şaşırmam. sonuçta ileri demokrasilerde oluyor böyle şeyler.
aha valla çöktü...
Arkadaşlar düzeldi.

Edit: yine gitmiş amk.
Az önce bi çöktü ama şimdi geldi. Rahatladım valla arkadaşlarla cinli perili muhabbetten hemen sonra olunca bi korkmadım değil yani.
Yeni mesajiniz olabilir diye mesaj geldi o nasi cumle mk varmi yokmu.
Telefonu kapayıp açmama neden olan uygulama. Sebebi neydi ki?