bugün

Ne zaman başlığını görsem lan çoktandır girmiyorum bi bakıyım diye girip gerisin geriye çıktığım mesajlaşma uygulaması galiba.
Son bir yıl içinde sırayla Facebook instagram swarm ve en sonunda whatsapp saçmalığını da kaldırdım telefonumdan. Emin olun acayip bir huzur ve rahatlık geldi hayatıma. Telefonuna diyaliz makinesi muamelesi yapanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Bütün gün minnacık bir ekrana bakmak gerçekten saçma. Kaldırın kafanızı birbirinizin yüzüne bakın lan. iki lafın belini kırmak deyimi yok oldu. Şu an sırada akıllı olmayan bir telefon almak kaldı. Tamamen kurtulacağım bu illetten.
düzeltme whatsNapp.
Yeni guncellemesiyle tam 1 milyon kisi tarafindan eksi almis güncelleme.
Sürekli güncellenen uygulamadır.
görsel
Viber,telegram varken gereksiz bir uygulama...
güncellemedim, mutluyum. kendi kendime durum değistiriyom göremiyolar bende onların eski durumlarınla bakışıyom böyle bi hayat.
En çok artı oy aldığım başlıktır.
Rehberde 1000 kişi olan ama yeni durum olayında sadece birkaç kişi çıkan uygulama.
Ulan kimsemi beni rehberine eklememiş acaba, çok yalnız hissediyorum kendimi.
Psikolojim pert.
gelen güncelleme ile dejavu yaşadığım vaka.
Gelmeyen mesajlara öfke kaynağı olan uygulama.

Hiç sevilmemiş gibi Vicdanless dolusunuz whatsapp bey.
son güncellemesi ile kalitesini düşüren uygulama. sen zaten dünya çapında milyonlarca indirmiş kullanışlı mı kullanışlı ve çok talep olan harika bir uygulamasın. ne gerek var ki bu tip hareketlere. çizginde ilerle ve dümdüz devam et. kısa sürede de eski haline dön lütfen.
Güncelledim ama hala msj gelmiyor yardım please.
1 milyar kullanıcı sayısını geçen yazışma uygulaması. yıllardır kullanırım son güncelleme ile beni çileden çıkarmıştır. hikaye ekleme özelliği senin neyine whatsapp? kendini Snapchat mi sanıyorsun? Hiç yakıştımı sana whatsapp? gece gece bu konuda paylaşılan bir haber beni mutlu etti.

eski durum paylaşma özelliği geri geliyor.

http://pclook.net/sosyal-...sapp-baskilara-dayanamadi
Whaazaaappp derler amerikada heh.
Türkçesi 'naber' olan ingilizce soru.

Aynı zamanda giderek zırvalayan telefon uygulaması.
Kişileri göremediğiniz saçmalık. Amına koyarım böyle whatsapp'ın.
Whatsappı "vatşap" diye okuyan kesim vardı bir aralar.
son güncellemesinden sonra artık gönlümün efendisi olmayan uygulama.
son güncellemesi ile kalitesini düşüren uygulama. sen zaten dünya çapında milyonlarca indirmiş kullanışlı mı kullanışlı ve çok talep olan harika bir uygulamasın. ne gerek var ki bu tip hareketlere. çizginde ilerle ve dümdüz devam et. kısa sürede de eski haline dön lütfen.
Hikayelerden her hangi birini sona aldığımızda karşı tarafa bildirim göndermiyorsundur inşallah. Yoksa büyük sıkıntı..
internet üzerinden sohbet edilen bir uygulamadır.
Resim yollamak için ideal uygulama. Evet.
bütün hikayeleri sona alıyorum.alınan alınsın banane amk.
Gördüğüm tüm hikayelerle ilgili moral bozucu şeyler yazıyorum ve mutluyum.

Yüzsüzler hala yolluyor birşeyler.