bugün

neden görüntülü arama özelliği eklendiğini anlamadığım uygulama. zuckerberg bu uygulamanında suyunu çıkardı güzelim uygulamayı kendine benzetti pis herif. viber, facetime, skype neyinize yetmedi be. eski whatsapp ceo suna sesleniyorum, sayın jan koum sen bu uygulamayı facebook a satmayacaktın.
gitti güzelim program.
goruntulu konusma ozelligi gelmistir. Cok gerekli olmayan bi ozellikti bence.
Son görülme ve okundu bilgisini daima kapalı tuttuğum program. Grup kurmayı anladım ama görüntülü konuşma nedir yahu .
Neyse ben yine canım ne yazdığını görmemişim demeye devam ederim .
Görüntülü arama olayıyla çok ilişkinin katili olacak uygulama. *
görüntülü arama ile yeni bir şekle bürünmüş uygulamadır.

facebook skype özelliğini whatsapp'a da aktarmıştır.
tarih aratma özelliğinin gelmesini istediğim uygulama. mesela bir arkadaşınızla 3 ay önceki konuşmanızı bir daha okumak istiyorsunuz, komiktir belki veya unutmamanız gereken bir bilgi vardır, daha pek çok nedeni olabilir. gün ve isim aramayla hangi gün kimden ne mesaj gelmiş pat diye bulabilsek güzel olurdu.

fikir çalmakta usta olan markçığım, bunu da çalsana :/
sıktı artık, cidden bıktım bu uygulamadan. Görüldüsünden, son görülmesinden, yeşilinden ve her şeyinden
nefret ediyorum.
Eski dünyayı istiyorum, eski dünyayı özlüyorum
veren olursa hoş muhabbet edilir.
WhatsApp, eski model telefonlarda çalışmayacak
--spoiler--
WhatsApp, bazı eski telefon ve işletim sistemlerini artık desteklemeyeceğini duyurdu. Güncellenen açıklamayla birlikte WhatsApp, iPhone 3G ve bazı Android telefonlarda kullanılamayacak.
05 Aralık 2016 Pazartesi 18:01
2017 yılının Haziran ayı itibariyle BlackBerry OS, BlackBerry10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 modellerine desteği kesecek. Android 2.1 ve 2.2 işletim sistemlerini kullanan cihazlara da desteğini de durduracak olan WhatsApp, Windows Phone 7 işletim sistemini kullanan cihazlarda da kullanılamayacak.
iPHONE'LAR DA DAHiL
Güncellenen açıklamayla birlikte WhatsApp, iPhone 3G ve bazı Android telefonlarda kullanılamayacak. Ancak şirket, Blackberry ve Nokia için farklı bir yol izleyecek. iPhone 3GS ve iOS 6 için de desteğini kesecek olan WhatsApp, açıklamasında alınan bu kararın zor fakat doğru bir adım olduğunu belirtti.
VEDALAŞMA TARiHLERi VE MODELLERi
Ocak 2017 itibarı ile Android 2.1 (Eclair) ve Android 2.2 (Froyo), iOS 6 ve iPhone 3GS ile Windows Phone 7; Haziran 2017 itibarı ile de BlackBerry OS, BlackBerry 10 Nokia S40 ve Symbian S60 işletim sistemleri Whastapp ile vedalaşmış olacak.
--spoiler--
görsel
geçen gün sildim bir anlık sinirden. zaten yalnızlık çekiyorum, bana uzakta olan ve arada yazışarak konuştuğum insanlardan da uzaklaşmış oldum. bütün haftasonu feci yalnız hissettim. niye böyle yaptım bilmiyorum ama inat ettim tekrar yüklememeye. gerçekten konuşmak isteyen olursa zaten arar diye saçma gurur yapıyorum.
güzel olan uygulamadır.
internet üzerinden uçtan uca şifrelenerek konuşulan güzel bir uygulama olup facebook tarafından satın alınmış ve bedava yapılmış uygulamadır.
Sevdiğin insan olmayınca girilmeyen uygulama, yani normal insanlarla ne konuşabilirsin ki sürekli orada.
15 temmuz dan bir gün sonra uçtan uca şifreleme sistemini getiren uygulama.
Olmayan sevgilim ile konuşmalarımı yakalasınlarda görelim.
Yarın sabah sileceğim uygulamadır.
gruplardan hunharca mesaj geliyor ve hepsini bir yıllık sessize aldım işin kötü yanı gruptaki arkadaşlardan birini buraya yazar yaptım entryi görürse sıçtık. eheh.
yeşil yuvarlak şirin şey.
koca bir nesle damgasını vuran uygulamadır. mesajların bile tozunu attırmıştır.
31 aralık 2015 itibari ile kullanmama kararı aldığım uygulama. 1 sene geçti üzerinden ve kaybettiğim tek şey gereksiz yere yazan insanlar. Gayet huzurluyum.
2 saatte 200 mb kullanan uygulama, herhalde virüs var. tekrar yükledim, yine yok. yardımlarınızı beklerim.
Eskilerden örnek verecek olursak msn yerine geçebilir. Tek fark mail yerine numara kullanılıyor ve tireşim atamıyorsunuz.

Ayrıca 2 saatte 200 mb geçirmesi normal değildir. Pardon internet sanmıştım. Depolamada fazla yer kaplaması normaldir. Yedek vs aldığı için daha normaldir.
Google Allo ile buna rakip olacaktır ve kullanımı azalacaktır.demişti dersiniz çünkü google allo birkaç güzel yenilik ile geliyor. (bkz: google allo)
günlerdir bildirim gelmeyen uygulama. yanlışıkla sildim sanırım.
islami paçacılar diye bir gruba dahil olduğum uygulama. çok egzantrik grup isimleri çıktı kullanıcılardan.