bugün

izlemesi zevk veren bir futbolcu. seviyoruz abi.
köylüsünü takımın başına geçirmiş.

salaklar da seviniyor bülent geçmedi, bu bir devrimdir diye. abi ne ara bu kadar aptallaştık ya.

ama tebrik ediyorum elemanı. koca camiayı taraftar da dahil olmak üzere parmağında oynatıyor. helal olsun.
bülent dediklerinin ne gibi bir antrenörlük vasfı var amk , hamza dedik al yaptığı ortada , kovduğu josue fener'in anasını sikti braga'da kendi hala 3-0 yenilip hata bende diyor

bu adam hiç değilse ajax altyapısında çalışmış , dünyanın en iyi altyapısı lan ajax barca ile beraber , barca altyapısının temeli ajax'tan esinlenilmiştir amk kolay mı öyle ajax altyapısını yönetmek , buradaki gibi emekli olan futbolcuyu antrenörlüğe hazırlamak için altyapıya verilmiyor hocalar orada , altyapı üst takımdan daha mühim amk çünkü takımın geleceği orada yatıyor

bu adam sneijder , de jong gibi gelse diye yalvardığınız adamları yetiştirmiş adam , bülent'ler ne yapmış antrenörlük namına bana onu söyleyin tamam diyeyim aq.
galatasaray fenerbahçe derbi tarihinin en güzel gollerine imza atmış aslan parçası:

https://streamable.com/h8vs
görsel
bizim evin dışında en çok sevdiğim adam, adamın feriştahı. yeri çok ayrı. hani baretine sneijder yazan işçiyi maça davet edip maç formasını imzalayıp verdikten sonra elini sıkıp işçiye candan sarılan teşekkür eden kocaman adam. benim de baretim var, ben de emek veren biriyim ama adını yazmadım, sığmaz diye korktum...
bu akşamki derbinin kilit adamı. eğer bilinen futbolunu oynarsa maç farklı seyredebilir. anahtar onda...
Eğer bugün Galatasaray turkiye kupası ni alamazsa seneye Galatasarayda durmaz diye dusunuyorum. 2 sene boyunca Avrupa kupalarında yer alamayacak bir takımda kalmak istemez bence.
bu adamın fenerbahçe'yi sevmediğine adım gibi eminim. "fener ağlama" diyen ben değilim. sneijder gerçekten galatasaray'ı seviyor ve sürekli oynayabileceği takımda olduğunu bildiği için ayrılmak istemiyor. bu adam hayatta fenerbahçeye gelmez ve fenerbahçeden de nefret ediyordur.
Kritik maçların adamı.tam bir kazanan. Allah başımızdan eksik etmesin.
Kafadan yazılmış bir haber!
Sniejderi satmak için yönetime koz vermektir bu.
Galatasarayli futbolcu.
https://www.youtube.com/watch?v=P9uRhzua_gM
Sneijder en iyi 5 frikik golü , buyrun izleyin youtube'dan.
defolsun gitsin gavat.. hiç bi işe yaramıyor zaten..
taraftarı kendisinden soğutmadan bir an önce bavulunu toplayıp siktirip gitmesi gereken adam. yılda 5 milyon euro alan adam 3 gol 2 asist yapmaz . evet.
seneye aynı takımda olmayacaktır.
galatasarayla dalga geçen futbolcu. evet.
bana terör olayları nedeniyle kendini kovdurmak istiyor gibi geliyor. nerdeyse her hafta en az bir kere kullandıkları havalimanına kadar yaklaştılar. bir yabancı olsam ben de ilk tercih olarak kendimi kovdurmak isterdim açıkçası.
"Bir o yana bir bu yana yatma volkan" ve "fener ağlama" şarkılarını söyleyen futbolcu.
Galatasaray'dan gitmek istiyor ve sonuna kadar haklı.

bu adamın derdi şampiyonlar liginde oynamak, kupa kazanmak, şampiyonluk görmek, başarılı olmak. şuanki galatasaray ona bunların hiçbirini vaadetmiyor. üzerine yaşanan terör saldırıları adamın içinde şüphe oluşturuyor olabilir. herkesin canı türkler gibi değersiz değil.

şaşıyorum hala lukas podolski falan nasıl kaçıp gitmedi diye. nani gitti, rvp gidecek, mario gomez de gider.
Para yok, kuculuyoruz diyo yonetim, tamam diyoruz nabalim.

Ama bu kadar da kuculup alcalmayin be kardesim. Bu adami cezayla, yildirmayla, bezdirmeyle gondermeye calisacak kadar kuculmek galatasaray degerlerinin icine sicmaktan beter etmektir. Bu ne kepazelik.

Adamin kendini kulupten buyuk gordugu meselesi de tam bir palavra. Kendini kulupten buyuk goren futbolcu icin karsi camialara bakin. Drogba geldi nerdeyse 40inda canla basla mucadele etti, niye cunku bu camia baska. Adamlar bunu gordu. Ama sen bu degerin icine sicip batirirsan bu adamlar burda durmaz. O koltuklari da gotunuze sokar ondan sonra taraftar.

Lan istanbul bos biliyorum, protesto var cuma ama katilim ne olur belli degil. Aktif protesto katilimciligim da yok denecek kadar az ama icimden gelen bi nefret dalgasiyla gidecegim floryaya.

Galatasaray bunlari hak etmiyor..
tek başına bir yıldız eklemiş armaya. bak sen.

peki takımını geçen sene niye şampiyon yapamamış acaba?

doğru yönetilebilseydi çok çok daha faydalı olabilirdi ama götünü acayip kaldırdık. oluşan bu ortamda sağlam bir paraya gitmesi iki taraf açısından da en iyisi olacaktır.
dursun başkanın cezalarından sonra süt dökmüş kediye dönmüştür. aferin böyle topuna odaklan laf etmiyelim. evet.
şu adam gassarayda olmasa ne görürdük ne duyardık.

körler ülkesinde şaşılar kral olur muş.
Körler ülkesinde şaşı siken adam.
görsel

(bkz: xess xava sneijder)