bugün

dünyanın en güzel çifte telli oynayan 10 numarası.

https://www.youtube.com/watch?v=vSvlgJdxKqI
tüpspor a karşı vurduğu gol olsun aslanim.
Tartışmasız Türkiye'de oynayan en iyi futbolcu.
sniper'ımız o bizim. portakalımız. Allah'ı var çok severiz kendisini. umarım uzun yıllar daha bizle olur. ama; yine de şöyle bir gerçek var ki, alex'in yarısı olamaz maalesef. renktaşlarımdan galatasarayımızın gözünden değil de objektif bir gözle bakmalarını istiyorum, o zaman anlarlar.

not: ölümüne gs!
yarın gol atmaz ya da attırmazsa daha çok seveceğim portakal. alexle kıyaslanması çok saçma bence.
Bugün milli takımımızın en çok dikkat etmesi gereken hollandalı. Geçen atmıştı yine atacak sanki bize. 1 tane.
altın portakalın kelime anlamı wes.
kader ortaklarini birbirine baglayip cift vurup tek sayacak olan superstarimiz, canımız, cigerimiz..

vurduğun gol olsun aslanım!
ismi volkan olanları seven adam. Kalede volkan elinizdede sneijder varsa korkmayın.
Aslanım benim .
"demek böyle oluyomuş" diye diye izledim bu akşam maçı. üzdün bizi be snaydeer
Burak sakatlanınca yanına giden ilk isim, ayağa kalkarken kaldırıyor adam. illa bir kriz çıkartacaklar ya zorla yerden kaldırdı diyor beyinsiz.
Demek sneijdere karşı oynamak böyle korku veriyormuş anladık be fener...
son vurduğu şut kaleye gol olarak değil,melih gümüşbıçak'ın pis ağzına bant olarak girmiştir.
Yediği tabağa pislemiştir.
acaba bu orospu çocuğu fenevliler şunu yapar mıydı merak ediyorum.

golü diyelim ki dirk kuyt denilen futbolcu atsaydı;

mesela "koduğum sarışını" "fenerbahçe'nin piçi" diye yorum yapar mıydınız?

yapmazdınız çünkü adınız üstünüzde orospu çocuğusunuz.
Attığı (aslında atmadığı) golden sonra yengeye selam söyledim.
Hollanda vatandaşı olan ve milli takım formasıyla gol atması ya da asist yapması şaşırtıcı olmayan, zaten görevi de bu olan milli takım oyuncusu yıldız. Bu yüzden kendisini eleştirmek büyük bir talihsizlik ve komedi olur. Adam sahaya çıktı ve görevini yaptı.
bugün yapması gerekeni yapmış oyuncu. üzüldük mü? evet üzüldük.
ama ne koydu diyen gs'liler ve adama küfreden bjk'li ve fb'liler alayınız toptan kafayı yemişsiniz.

ha bu arada fenerlilere orospu çocuğu diyen bir veled-i zina yukarılarda. moderasyon işini yap, ancak boş bakınız takip edersiniz amk sözlüğünde.
hollanda milli takiminin yani dunyanin onde gelen ekol ulke milli takimlarindan birinin kaptani ve bu adam bizde, galatasaray'da oynuyor. insan gerçekten hayret ediyor, futbolu bizde birak wesley, olur mu?
kaleyi gördü mü abanıyor adam. sırf şut çekerek kaleci sakatlayabilir. zamanında ayı sakatladığı söylenir.

bugün resmen cenabet bir forvet hattıyla cebelleşmiştir.
dün gece bize gol atması sonrasında bukalemunspor un şike muhabbetinden kurtulmuş olan yıldız.

mazallah veysel sarı olayından başlayıp rade zalad a kadar giderdi bunlar.*

zöge: zorunuza gitmesin yine koyduk dün akşam.
nedeeeeen bize gol attın sneijder ayıp be ayıp hem gs de oynarsın hem de a milli takıma gol atarsın.
Fotomaç'ı kaynak alabilen insanlar olduğunu bizlere gösteren üstad.
Balon diyenlere en güzel cevabı az evvel vermiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar