bugün

karşı cinse bir webcam açılacaksa biraz makyajın dozunu fazla kaçırabilir.
özgüven eksikliği olan kızcağızın biraz olsun iltifat duyabilmek adına sarf ettiği çaba, yazık yazık çok acınası.

*yaradılanı severim yaradandan ötürü demiş yunus.
*doğru demiş değil mi sözlük?*
*o zaman söyle kızcağıza da ağlamayı kessin.
olurda buluşma kararı alıp buluşursanız arkanıza bakmadan kaçacağınız kızdır zira gerçek hayatta makyaj bile bazı şeyleri kapatamaz.
şaşırmamanız gereken kızdır. herkes yapar bunu.
"artık bu sefer olsun yarabbim" diye dua eden kız modelidir.
ev halini saklayan kızdır, ev haliyle götü birbirine fazla benziyor demek ki.
dizi karakteri kızları gibidir. zira onlarda sabah uyanırlar ama yüzleri makyajlıdır.
internet aracılığıyla tanıştıştığı insanlara kendini beğendirme, ispat etme gibi bir amacı olduğuna göre özgüveni yerine oturmamış kızdır. bu tutum onun arayış içinde olduğunu gösterir. aklıma gelmişken yazmadan geçmek istemiyorum, bunlardan birsi de benim iş arkadaşım. merak edip sordum birgün, neden iş çıkışı bu kadar çok makyaj yaptığını. sonuçta binecek minibüse doğru eve gidecek. hayır yani insan merak ediyor her akşam her akşam ne bu boya badana diye. ne dese beğenirsiniz?
- yeeaa akşam nette çok takılıyorum da o bakımdan yanee.
sevgilisine kendini beğendirmeyi çalışan kızdır. sevgilisinin onu her zaman güzel görmesini isteyen normal bir kızdır o kadar.
(bkz: webcam açmadan önce makyaj yapan kız)
(bkz: kendine guvenmemek)
makyaj yapmasını bırak belden aşağısı görünmediği için altta çiçekli pijama üstte dışarda giyilebilecek şık bir gömlekle yurdun ortak kullanım alanında kamera kullanan bir kız görmüştüm vaktiyle.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
karşısındakine saygı duyan alkışlanası kızdır.
web alemi gibi ki uludağ sözlük hariç kendiside yalan olan kız.
inanların kendilerini ambalajlayıp süsleyip daha dikkat çekici hale getirmesinin en son aşamasındır ki hastalık boyutuna da ulaşmıştır bu şahısların durumu tedaviye nerler acaba;?
-kendisi tüm yonja ve türevi sitelerin daimi üyesidir.
-eğer öğrenciyse sabah namazından önce kalkıp saçlarını yapan kızdır bu.
-bakkala bile giderken suratını pudralayıp giden kızdır bu.
-yanından koşarak uzaklaşılması gerekir...
(bkz: fatih ürek)
fotoğraflarının tümünü photoshop işleminden geçiren kız olmakla birlikte, buna ek olarak potansiyel bir yonja üyesidir.
saygı duylası kızdır erkeğe gurur verir.
(bkz: benim için mi süslendin)
ben her daim bakımlı vede makyajlı yaşıyorum izlenimi yaratmaya çalışan kız.
(bkz: ayna önünde saatler harcamak)
Aynı zamanda web camde bara gidebilecek yemek yiyebilecek uyuyabilecek kız modeli!
(bkz: o kadar süs püs yaptıktan sonra karşıdakini gördüğü zaman yaşadığı şok) *
olası kız beyniyle hareket eden varlık...
webcami açtıktan kısa bir süre sonra vücudunun güneş görmeyen yerlerini de açma potansiyeli olan kızdır.
evde kalmış yada kalmamış olsun her kızın karşısındakine güzel görünmek gibi bir takıntısı vardır malum nedenlerle bu yüzden garipsenmemesi gereken bir kızdır...