Her gece yatınca mutlaka başıma gelir bu. Kalkıp ışığı açar bakarım falan.
Kuşkusuz bir cinin sizi okşadığını gösteren harika hadise. Umarım 36 numara ters ayaklı bir çıtırdır.
Mnıskim tepkisi verdirir. Niye böyle hissiyatlarımız var lan biraz salak mıyız ne.
dingilizce formication olarak adlandırılan; türkçe'de karıncalanma diye geçen durum. çeşitli ilaçlar, hastalıklar v.s. nedeniyle yaşanan bir sanrıdır.
Bu lanet olası his yüzünden kafayı yicem artık. Lanet olası yaz ayının en sevmediğim özelliklerinden. Kolumda bacağımda sanki sürekli bir şeyler yürüyor.
Genelde böcek görünce veya bahçe işleri yapınca oluyor.
Keşlerin mahrumiyet belirtisi.
boşluğu avuçlamakla sonlanacak sinir bozucu hissiyat.
Küfür ettirendir.
Oyle ki bir yer degil birkac yerden gezi hissi oluyor.
Mutasyona mi girdik nedir!?
sinirsel birndurum olabilir de olmayabilirde yada psikolojik olabilir.
el bileğimi incittikten sonra, elimde oluşan histi, sanki karinca var. bilek düzeldi karinca gitti.
içinize mumya filmindeki böceklerden girdiğini gösteren histir. Derinizin altında yani.
Belki de gerçekten böcek dolaşıyordur.
Insanı kıllandıran sinir bozucu his. Elini bir hışımla atarsın lan noluyor diye, sonuç hiçbir şey.
belkide gerçekten vardır. iyice bir bakmak lazım olan durum.
Saatlerce kaşınmamıza sebep olan durum. Şimdi birde yaz aylarında terin vücuttan inişinin vermiş olduğu his, böcek hissiyle kapışır nitelikte sinir bozucu.
mumya filmini hatırlatan başlık.

yemese bari.
mide ve bagirsaklarda sık sık hissediyordum.
Bir piknik esnasinda gezen, ucusan, kosan sinek ve bocekleri gormeniz halinde icinde bulundugunuz hissiyattir. Korkmayiniz. Size bir sey yapamazlar.

2 saat ust uste parazitoloji dersi alirsaniz da bu hisse kapilabiliyorsunuz. Bakin iste o cok igrenc.
Iki üç gündür vücut genelinde hissedilen lanet bir histir.

Hani bu tür şeyler zaten sırt bölgesinde arada sırada hisselir ama bu daha gerçeksi efendim.
Böyle resmen bir şeylerin gezindiğini hissediyorum üstümde sonra bakıyorum hiç ama hiç bir şey yok.
Deliricem.

Evden de çıkmıyorum ki bir şeylerin bulaşmış olması imkansıza yakın.

Edit: malzeme allah cezasını versin hayvan herif.
Az önce bacağımda böcek dolaşıyor gibi hissettim tınlamadım öyle gelmiştir deyip iki dakika sonra ayaga kalktım ve bacağımdan iri bir böcek düştü.
Tanım:hemen bacak silkelenmesi gereken durumdur.
Vücudunuza bir tane kopmuş saç teli değiyordur bundan mütevellit bu his uyanmıştır.
(Bkz: kıl olmak)
odama dadandıklarından beri içeri girmemi engelleyen ne olduğu belirsiz böcekler sağolsun her gün yaşadığım eylemdir. sırf bunlar yüzünden evde deodorant kalmadı yemin ediyorum. odamda, mutfakta, tuvalette heryerdeler ulan, yüzümde örümcekle uyandığımda böyle bir etki yaratmamıştı yani. kalorifer böceği midir neyse artık çok minnettarım sürüsüne.
Böcek fobisi olan insanların hissiyatıdır. (bkz: hamam Böceği)
Psikiyatra gitmesi tavsiye olunur.
Bende genelde örümcek dolaşyomuş gibi hissederim berbat bişey.