bugün

bir kız olarak söylüyorum gitmiyor. göbeksiz yağsız orantılı bir kiloda olsun yeter. aşırı kaslı balon gibi şişmiş vücut bence çok itici ve hiç doğal değil.
Sağlıklı güçlü bir vücut herkesin hoşuna gider fakat tek başına tabiki anlamsızdır. Ayrıca bilinçsiz geliştirilen vücutlar, ellerinde haşlanmış tavukla gezen erkekler ilgi çekiciden çok itici geliyor. iki kelime kuramadığın adamın boğum boğum kasları olsa ne fayda.
Maskülen görünümü ile karizmatik bir beyefendi değil de yürüyen bir üçgen peynir ise şüphesiz ki gitmez *
vücut geliştiren erkekler kendi kendilerinin hoşuna gidiyorsa yeterlidir. bu spor birilerinin beğenisini kazanmak için yapılmaz. yapılmamalıdır. yaklaşık 3 senedir içli dışlı olduğum bu spordan hiç bir zaman kızların beğenisini beklemedim. insanın kendini sevmesi kadar muhteşem bir şey yoktur.
Cüzdan geliştiren erkek kadar olmasa da gider diye tahmin ediyorum.
gitmyor. bir vücutçunun arkasında kızların elleriyle afedersin " bursalı " der gibi işaret yaptığına çok şahit olduk.
Kardeşim yüz kere dedik. Sen nasıl bir kızda şekilli kalça ve göğüs görünce hoşuna gidiyorsa. Kadında erkekte geniş omuz geniş sırt fit kalça görünce hoşuna gidiyor.
belli bir kıvamda kaldığı sürece gider.
ya gobüş, möbüş, seni böyle seviyorum safsatalarına kulak asmayın. yalan o.
Yağlı erkeklere göre bin kat fazla gidiyor evet. Tam yağlı bir peynir kadar yağlı biri olarak söylüyorum bunu.
Göbekli, kel erkek seviyorum diyen kızlara aldanmayınız. Paralı erkekleri seviyorum dese toplum tarafından tepki görür, napsın, ne desin kız.
görsel

Beybi!
gitmez. 5 yıl yaptım. salona gelen 100 kaslılardan belki 2 tanesinin sevgilisi vardı.

kadınlar sizin gibi dışa o kadar önem vermiyor. kadınlar erkeğin yanında güvende olduklarını hissetmek ister, eğlenceli, tatlı davranan, hayat dolu erkekleri çekici bulur, zeka sahibi, oturaklı, kendisine sahip çıkacak adam ararlar, doğal davranan birisini isterler yani kendi olan birisi.

fit bir vücut bilemedin azıcık bir kas, bir kadın için üst limittir bundan fazlası kadınlara fazla geliyor. boşuna uğraşmayın.
(bkz: 100 kaslılar)

o ne la yedi uyurlar gibi.

tanım: cevabını aslında kızların vermesi gerektiği sorudur.
Amları bile sulanır altlarına leğen koymak zorunda kalırlar.
Gider ama kendilerini kaslı biri yerine paralı birinin kollarına atarlar
Birsürü göbekli Dombili kardeşimiz var
Sırf işyeri sahibi oldukları için yanlarında barbie kızlar geziyor.
görsel
hayatımın bir döneminde baklavalı, bir döneminde de şekerpareli yaşadığım için çok net diyebilirim, baklava seven de var, şekerpare seven de...
aylar sonra ilk entry...
Hayvan gibi kas yapmanın pek bir mantığı yok şu kompleksten çıkın arkadaslar. Ama tabi türk kası da istemiyoruz.
Herkesi memnun etmek mümkün değildir. Kas yaparsınız; kültürlü erkek isterler, kültürlü olsanız; zengin erkek isterler, zengin olsanız; pipisi küçük derler. Hepsini yapsanız geçen zamandan dolayı yaşlı, kel vs. Vs. Diye beğenmezler.

Görüntünüzü değil, sizi beğenen kişilerle birlikte olun.
sağlığınız için herhangi eklenti kullanmadan düzenli spor yapın. Güzel bir görünümünüz olur zaten. Bu kendine dikkat etmek sadece. Kendimi sevdiğim üst seviyeye çıkarmak için spor yapıyorum. Spordan kastım da 2 günde bir yarım saat. Kızlar da kendini geliştiren erkeklerden hoşlanır elbette.
kafası, cebi kabarmayıp da orası burası kabaranı sevmezler. halter falan kaldıracağınıza gidip kömür- odun taşıyın da cebiniz kabarsın ondan sonra.
kızlar için 4 yer önemli vücutta.

1. omuz genişliği ve kası

2. kol kası

3. sırt genişliği

4. düzgün karın. kaslı olmasına gerek yok yağlı, önde löp löp gitmesin kâfi

bunlar öncelikleri çünkü göze çarpan yerler buralar. ama bacaklarınız, kalçanız da sağlamsa erir biterler.

hoşuma gitmiyor diyen ya kördür ya çirkin, başka şansı yoktur çünkü bilir onun ona bakmayacağını.
cevap verenlerinin çoğunun erkek olması, en güzel cevap.
gider. ama o vücudu 185+ adamlar yapınca gidiyor bende. 1.72'lik adamın yaptığı kas 20 kiloluk kurşu bidonu gibi gösteriyor onu. ayarında kas, kemik yapısına uygun şekilde yapılıyorsa şık duruyor, kendine baktırıyor zaten. bunun da farkına varıyor illaki erkek kişisi.

bir de erkeklere zayıflık hiç yakışmıyor. 1.75'lik adam 65-67 kilo civarında takılmasın bir zahmet.

benim sokakta görüpte vaovv olduğum tipler 1.90 boy, 85-100 kilo arası tipler oluyor genelde. bunların kası olmasa da olur zaten. ihihi. fakat kısa boyluysanız yapacağınız şey, yüz güzelliğinize ve giyim kuşamınıza önem vermek, sadece dikkat çekmek istiyorsanız tabii.

yok ben az buçuk akıllı bir kadınla tek eşli bir ilişki istiyorum diyorsanız, yapacağınız şey kadın erkek eşitliğine gönülden inanmak ve kafası çalışan, hayatındaki kadının değerini bilen bir erkek olmak. tabii kadında hayatındaki erkeğin değerini bilecek. yok öyle hep prenses gibi hissedeyimler, erkeğe de prens gibi hissettirmek önemli.

yok para yok ün yok kas diyen herşeyi erkekten bekleyen kız denk geliyorsa hep, az da kendinizden şüphe edin. çünkü artık kadınlar da hayatın içinde, ekonominin içinde, kendisi de çalışıyor, kendisi de huzur istiyor.

amaaan amma uzattım ha, ne bok yiyorsanız yiyin. sizin ilgi açlığınız bitmez, ben gidemde müge anlı falan izleyem.
Hafif kas iyidir ama kasları ile övünüp yolda gerile gerile yürüyen tiplerden tiksiniyoruz.Bizim sorunumuz bu andavallarla.