bugün

artık en iyi 3. operatör olmuştur kendisi.
ses kalitesi olarak çocukken oynadığımız bardak-ip düzeneğinden farkı olmayan operatör (bkz: baz isyasyonu yerine patates kullanmak).
Aman geçmeyin. Paketiniz biter size Söylemez hop paranızı çeker, müşteri hizmetlerinin Dakikası 60 kuruştur, bir paket yapmaya çalışırsınız onaylanması saatler veya günler sürebilir (haftalık 1 gb internet gibi), hediye interneti en az veren operatördür.
ekim ayı itibari ile turkcellden geçtiğim operatör.
turkcelle de aveadan geçmiştim. dolayısı ile son 3 yıldır tüm operatörleri kullanan birisi olarak eleştirimi yapabilirim.

sevgili vodafone,

o reklamlarınızda karadenizin dağ köylerinde 4,5 g ile girilen internete izmirin merkezinde giremiyorum.
4,5g istemiyorum 3g yok. "E" nedir olm? edge mi kaldı?
dakikalarca whatsapp da gönder yazısının aktif olmasını bekliyorum.oturduğum yerde 3g full çekerken tek dişe düşüyor.
arandığımda ulaşılamıyor, aradığımda ulaşamıyorum.

turkcell pahalı falan neyse hakediyormuş gerçekten. ben en kötü avea bilirdim siz hepsinden beter çıktınız.

yurtdışını paketi alıp çıkıyorsun internet paketi aktif olmuyor. sorun değil kırmızı yaz gönder biz seni ararız bir mesaj ücretine diyorsun,
yapıyoruz geri aramıyorsun. mesaj gitmedi mi diye bir daha aynı işi yapıyoruz eski sevgili gibi takmıyorsun.

geri dönüncede babaçko faturayı kuacağa bırakıyorsun.
sonra müşteri hizmetlerini ara anlat anlat anlat. bir tane arkadaş da anlamıyor.
ekim aynı iple çekiyorum siktir olup çıkıcam senden.

görsel
Sahur internet kampanyası çıkarmayarak ayıp etmiştir.
dünya çapında 445 milyon aboneye sahip iletişim şirketi.
Ramazanda 1 gb internet vereceğini söyleyip hala vermemiş Şerefsiz operatör.
Bu adamların akıllı saat kampanyası yok mu? Abuk subuk yığınla telefon veriyorlar da şu saatleri de ekleseler ya kampanyalarına.
Bu vodafoneden mesaj geldi, 7010'dan ücretsiz yükleme yapabilirsiniz diye. Neyse aradım numarayı, 125 lira hediye veriyoruz, üyelik ücretsiz gibi şeyler söylediler ben de tamam dedim. Bir de ne göreyim? Kartımdan 120 lira peşin olarak çekilmiş ve 9 taksit yapılmış. Anında tekrar aradım ve üyelik iptalini istedim. Bakalım dönüş yapılacak mı.
türkiyede 22,8 milyon aboneye sahip 2. büyük operatör.
ensar vakfı rezaletinden sonra turkcell abonelerinden büyük bir oranda geçiş yapılan operatör. 4 kişilik evimden aktif 3 tane hat vodafone'a geçti. son derece memnunuz hemde yarı fiyatına 2 kat hizmet alıyoruz. yıllardır sırf boktan sebeplerle nasıl katlanmışız o kol gibi faturalara bilemiyorum.
turkiye kolu Son 1 yıl içinde Vodafone numara taşıma ve yeni abone olarak 1,6 milyon abone kazanmıştır.
kalite olarak turkcell'in gerisindedir..
fiyatı yüzünden katlanıyoruz açıkçası..
Çok geç girdi türkiye piyasasına ama çok iyi abone topluyor ve çok iyi kampanyalar yapıyor bende düşünüyorum geçmeyi.
elimde olsa anında geçeceğim operatör firmasidir. ama malesef ki 15 yıllık hattim görüşmediğim bir insanın üzerine.
türkiyeyi sömüren aç üç hırsızdan biridir. diğerlerinden hiç farkı yoktur. mümkünse telefon kullanmamak lazım bu devirde. müşterisini rezil eden bir firmadır. sizi yüz üstü bırakır. en basitinden bir komik uygulamasını söyleyeyim:
paket internetiniz bittiğinde, telefondaki tüm tl leri yutar.
sonra bir mesaj gelir. sayın müşterimiz (sahte gülücükler), bakiyeniz bitmiştir (koyduk mu smiyley).
dersin ki nasıl lan? tam lan derkene bir mesaj daha gelir, internet paketiniz tükenmiştir.
haaaaaa dersin, internet bitmiş de, ondan bakiyem bitmiş.
sonra da dersin be a.... kodumun akıllıları, neden internet bittiğini önce söylemezsiniz de haksız kazanç elde edersiniz?
Hediye vermez cimridir.
19 liraya 600 dakika+1000 sms+3 gb iceren paketi çıkarmış operatör
(bkz: vodafone mega 3 gb)
(bkz: vodafone mega 2 gb)
Ayda 11TL'ye 11.000 sms veren GSM operatörü. Kampanya mı Demirel'in seçim vaadi mi belli değil amk
aveadan fazla turkcellden az ceken operator.idare eder.
Kuşadası - Davutlar - Güzelçamlı sahil şeridinde, 2016 ramazan bayramının birinci gününden itibaren internet hizmeti edge bağlantının yarı hızında çalışan gsm operatörü.
1 Sıkıntım için 19 kere arayıp, 19 kere farklı biriyle konuşup, 19 nda da sonuca ulaşamadığım gsm operatörü.
En iyi operatör. Evet.
Müşteri hizmetlerinin Dakikası 60 kuruştur. Buradan anlayın ne bok olduklarını.
güncel Önemli Başlıklar