bugün

Aylardır girmediğim şey.

Boş boş şeyler çıkıyor zaten akü.
Tebrikler tırnak makasinda %15 indirim kazandınız.
görsel
iyidir
(bkz: hıyar)
Vodafone’a ilk geçtiğim zamanlar 500mb bile olsa internet veren ancak daha sonraları saçma sapan sitelerden indirim kodu dağıtmaya başlayan sözde hediye çarkı. Tabi sonra sinirlenip aylarca girmedim, çarkı çevirmedim. Geçen bir bakayım acaba ne verecek diye umutsuzca çevirdim ve 24 saatlik 5gb internet verdi. Büyük şok içinde Netflix’te 24 saat boyunca dizi/film izlemenin keyfini çıkardım. Tişikkirlir vidifin.
(bkz: iskele babası)
çark çevriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. çark falan hikayedir aslında önceden ne geleceği de tabi ki bellidir, hepsi ayarlıdır. çoğu zaman hikayeden indirimler çıkıverir ve bunlar hiçbir işe de yaramazlar.
Bana star tavladan 34,99 tl karşılığı fiş vermişler, bak bak bak, ayağımızı alıştırmaya çalışıyorlar belli ki. Yavşak vodafone gb versene boş beleş çöp vaadlerinden usandık.
görsel
kol gibi fatura.
içerisinde kırtasiye malzemeleri veya tencere tava takımında %5 indirimden başka bir şey bulundurmayan orosbu çocuğu bir hediye çarkı barındıran sözde fırsatlar hizmeti.
Yarrak var, der gibi davranan uygulama.
Sürpriz. Evet. Teşekkürler.
Hep hediye çeki yarak kürek şeyler çıktı başlığı görünce bi çevireyim dedim ilk defa bişey çıktı oda 6 saatlik 1 gb bitir bitirebilirsen şimdi.