Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla devam eder.
Bu dönem henüz bizim okulda gerçekleşmeyendir. Bugünde diferansiyel denklemler vardı işte adımı yazdım 10 bekliyorum. Öylede bonkör bir hocamız var.
Ne güzel zamanlardı. Ya alkol ya da kadınlarla kutlardık. Final bitimi ise hem alkol hem de kadınlarla kutlardık.
derler ki yeryüzünde her an hep bir vize olur. vizeler hiç bitmez.
o değil de lisansüstü öğrencisine de vize biraz dokunuyor. artık nottan ders çalışma devrinin bitmiş olması lazım.
ayıp oluyor.
Vize tatilinin bitmesi değildir.
Bizim için dün olandır. (iTÜ)

Artık müstakil birkaç vize kaldı.

Aöf tarih'in vizeleri de 25-26 Kasım.

Gazam mübarek olsun.
bugün olandır.
1 hafta rehab. haftası demektir öğrenciye. bu hafta içinde evde, yurtta batak oynanır, diziler sezon sezon izlenir, çılgınlarca bilgisayar, konsol oyunları oynanır.
takriben 1 hafta sonra bu semptomlarda azalma gözükür.
rehab. haftasından 4 hafta sonra final stresine girilir.
Bok gibi geçmesi finallerde ne yapacağım telaşı.
Kişi sevdiği bir bölümde olunca vize haftasında da vizeden sonrada rahat hissetmesi.
yıldırım beyazit Üniversitesinde yeni başlıyor amk siktigimin okulu..
Finallerin yaklaştığını hatırlatıyor. Sen yalancı baharsın...
Daha başlamayan vizelerdir.
kötü geçtiyse buruk bir rahatlama hissini getiren olay. Bu sene de yaşamayadık o saf huzuru, önümüzdeki senelere ve finallere artık.
Haydi memlekete.
bizde bittik ama, 2. defa alttan alacağız gibi görünüyor komple dönemi.
görsel
sertifika programlarının başladığına işarettir. kendinizi geliştirmekten asla vazgeçmeyin. (bkz: try hard)
biri bitti ikinci universitem basladi. buyrun cenaze namazina. velhasil kelam zor is...
Hiç mi sağlam markalı bişey olmaz..

Hepsi çakma yiyecekler amk.

(bkz: fakir detected)
2 vize 1 final uygulanan okullarda sınavların bitmiyor olmasından gerçekleşmeyendir.
ardından çılgınlar gibi temizlik yaptığım olay.
2 hafta önce gerçekleşmiştir.
benim için birkaç saat önce olandır. evet sonunda haftalardır beklediğim gün geldi bu gece party hard var.

görsel
ya iki hafta kafam sikildi vizelerden. hayat çok zor arkadaşlar, bi şekilde rahatlamak lazım. çay?