bugün

Floki'nin siki tutacağı bir sezon olacak.
başlamayı düşünen varsa, kesinlikle başlasın.
--spoiler--
yeni çıkacak olan sezonda en sevdiğim karakter floki'ye büyük işkenceler edilecek. Ama flokide ayıp etti..
--spoiler--
ilk sezonu harika başlayan fakat ne yazık ki baş kahraman ragnar lothbrok'un karısını ve çocuğunu bırakıp yeni bir kadın almasıyla berbat edilen bir tarihi ve savaş dizisidir. çadırlarda hayvancılık ve tarımla geçinen küçük bir halkın savaşlarını, yağmalarını ve nasıl hayatta kaldıklarını anlatıyor.
guzel dizi.

holywood ingilizcesi konusmasalar keske. eski ingilizce bile olsa olurdu.
4. sezon fragmanı çıkmış dizi. belki ben geç gördüm.

--spoiler--
+ WHO is your king
- ragnar
--spoiler--

https://www.youtube.com/watch?v=IARD01_FEq0
kahramanları iyi gösterme gayreti içinde olmayan güzel bir dizi. Paganlara, keltlere düşkünlüğü olanlar ayrıca izlemeli. Geç buldum ama çok sevdim. Game of thrones yokluğuna ilaç. Favorim floki.

not: keşke erkekler saçsız sakalsız bebek götü gibi olmak yerine az biraz şu dizideki vandal vikinglere özenseymiş. Senaryodan ziyade giyim ve saç tarzlarına öldüm.
ragnar lordbrok un baltasını bulup odama asmak istediğim dizi.
Berrak tüzünataç gibi esmer latin amerikalı tipi olan biri mi vikingste oynayacak.
allahsız dizidir.

hala başlamadı.
Aynı zamanda eski bir çizgi film ismidir.
Baslasan da izlesek. Ozledik vallahi.
demin öngösterimini izledim.

gümbür gümbür geliyor. hain rollo'ya seslenen bir viking'in "abin geliyor :@" deyişiyle tüyler diken oldu. björn'ün de konuşması harikaydı.

diriliş ilk çıktığında keşke dedim şuna azıcık benzese, azıcık. ama hayaller yerle yeksan oldu.
görsel
Seni de özledik ragnar reis. Neyse ki baslamana az kaldi.
spartacus'un reankarne olmuş hali gibidir. Rollo Crixus Spartacus de Ragnar oluyor.
Kötü bir yabancı dizi. Açık ve net.
Ragnarı öldürürlerse tarihten sapmamış olurlar. Kaliteli bir dizi olduğunu bir kez daha göstermiş olurlar. Başroller de ölür.
(bkz: kurtlar vadisi)
(bkz: polat alemdar)
güzel, halkların yaşayışlarını iyi anlatan, kaliteli dizi.
tarih, entrika ve dönem siyaseti sevenler için kesinlikle önereceğim dizidir. özellikle ragnar lordbrok karakteri hayranlık uyandırır. ayrıca dizideki her türlü aksesuar bence özenle seçilmiştir. "bu gavur milleti yapıyor yav" dedirten dizilerdendir.
18 Şubatta 4. sezonu başlayacak olan, insanları "ragnar lothbrok'un askerleriyiz." nidalarıyla o günü hasretle bekleten dizidir.
3. Sezonunu sindire sindire izlediğim, bu yüzden 4. Sezonu beklemek zorunda kalmadığım dizi. Uzun süre sonra bugün 2 bölüm izledim ve Sezondan geriye 3 bölüm kaldı. Özlemişim, 4. Sezon bomba gibi geleceğini hissettiriyor şimdiden.

Rollocum, eğer ölmediysen yeni sezonda senden bir hamle bekliyoruz canım.

Edit: ağlamak istiyorum. Kesin rollo ile itici ötesi Paris prensesini birleştirecekler. Ya bu kadın çirkin ki. Yahu Siggy kadar güzel bir hatundan sonra bu hiç oldu mu yapımcılar? Göz var nizam var, etmeyin eylemeyin.
Çirkin Paris prensesinin aslan gibi rollo yla evlenmeye burun kıvırdığı dizi. Sümsük sümüklü ne olacak. Sen kimsin de burun kıvırıyorsun, asıl rollo nun kabul etmemesi lazım senin gibi sünepe kadını. Kabul ederse seni hırsının oyuncağı, hedeflerinin aracı edeceği içindir. Yoksa kattegat a dönse affetmez senden kralını bulur. Prenses değil Paçoz resmen. *

Tamam sakinim.
tv2 adlı kanal ilk sezon bölümlerini yayınlıyor ve yayınlarken altta yepyeni yazıyor. dalga mı geçiyorsunuz? hadi türkiye'de paralı kanalda yayınlanmış olsa ve ilk defa açık kanalda siz yayınlıyor olsanız anlarım da ulan cnbc e yayınladı lan.
Basla da izlesek denendir.
iskandinav ülkelerinin tarihi gelişimini anlatan dizi.
bugün yeni sezonu başlayan dizidir.

izleyin derim.
güncel Önemli Başlıklar