bugün

Karadenizli ahlakına örnek teşkil eden yazar.
dedesinin fotoğrafını çekip çekip siteye atıyor çok sağlam trollüyor ama helal olsun.
yaştan dolayı hafıza git gellerine uğradığı düşünülen yazardır. önce "akıllı olun kellenizi keseriz" diyor. sonra biz tepki gösterince "ben keserim demedim keserler uyarayım dedim" diyor.. önce "komşunun dulunu eve attım" diyor. sonra aradan zaman geçince "35 lik gürcü düşürdüm" diyor. sonra birileri zina yapıyorsun deyince "eve attım dedim zina yaptım demedim ki" diyor. naaptınız dayı yenge, sen, gürcü ve dul kadın oturup batak mı yaptınız eşli ??

ya kafası çok git gelli ya da mensubu olduğu malum kitlenin tipik özelliklerini taşıyor. taraf olmayan bertaraf olur dayııııı tarafını seç. kafa mı gidip geliyor yoksa sabah ak dediğine öğlen kara akşam ise pembe diyen taraftan mısın reyis ve avanesi gibi. yahu bu sözlükteki akp lileri takip edemiyorsun yemin ederim. 3-4 tane daha var nickleri herkesin malumu. o kadar seri dönüyorlar ki elemanların ne yapmak istediklerini neyi anlatmak istediklerini neyi savunduklarını veya eleştirdiklerini anlayamıyorsun..
Yaş olmuş 80 hala ergenler gibi " gürcü düşürdüm, dul komşuyu eve attim" muhabbetinde.

Aman hocam " çalma elin kapısını çalarlar kapını" diye bi söz var bildin mi?

Sen elin dul karısını eve atarsın, elde senin olanı eve atar miyavlarsın.
kafasının gidip geldiğine kanaat getirilmiş yazardır. sormuştum ya yukarıda "hangisi diye" cevap vermiş.

--spoiler--

Ama şu bir gerçek. Bu sözlükte herkes beni okuyor,yazdıklarım gündem oluyor ve insanlar her yazdıklarıma inanıyor. Demekki bana güveniyorlar.
Birde efsaneyim diyorum inanmıyorsunuz.

--spoiler--

he dayı he herkes size güveniyor herkes sizi konuşuyor sizler efsanesiniz.. millet sizin yazdıklarınızı ibret almak için okuyor. şimdi burada 20-25 yaşındaki çocuklar bakıyorlar "inşallah 60 dan sonra biz de böyle olmayız" diyip efkarlanıp sigara yakıyorlar okurken. siz işte bu kısmı kaçırıyorsunuz anlayamadığınız nokta bu *

ağzınızdan 1 kere küfürsüz bir şey çıksın lan. dişimi kıracağım çoaattt diye bir kere şaşırtın insanı. sizi gidi zaniler ( zina yapanlar ) ( organize işler ) siziiiiii..
Yazdıklarına pek de inanılmaması gerektiğini ima eden dayıdır.

Valla ben "Müslüman adamdır, yalan söylemenin ve hele ki zina gibi islam'a göre yapılsa bile gizli tutulması, reklam edilmemesi gereken bir büyük günah konusunda yalan söylemenin çok büyük günah olduğunu bilir" diye inanmıştım dediğine.

Demek ki bunların hiçbir dediğine itibar etmemek gerekirmiş.

Hayır, madem zina reklamı yapmak serbest, o zaman neden "eşcinsellik reklamı oluyor. Çoluk çocuk özeniyor" diye istanbul sözleşmesini iptal ettiniz?

Bilmez misin ki ebu Hanife zinaya recm hükmederken, eşcinsel ilişkiye tazir hükmetmiştir. Zinanın daha hafif bir günah olduğunu düşündüren ne?

Yav Karadenizliyim de geç işte. Bir yandan din iman dersiniz, diğer yandan hiçbir fırsatı kaçırmazsınız. Huyunuz böyle..
Günlük 20 taale iyi para.
evlilik 30 yılı olmasına rağmen kimsenin kutlamadığı yazar. neyse üstad bi ömür boyu mutlu olun deyip konuya noktayı koyuyorum..
Fetöcü anadolu ajansı muhabiriyle fotosu çıkmış

görsel
haklıdan yana değil de güçlüden yana olan süper müslüman bir arkadaşımız.
görsel

demek ki varank reis'in oğlu akp aleyhine bir söz söylese, tweet atsa, kendi oğlunu akp için kurban edecek.

değer mi varak reis? güç için, iktidar için değer mi bir babanın evladını satmasına?

ama sanırım sizin ailede bu bir gelenek.

bak misal dün senin amca oğlu basın toplantısında kiminle beraberdi?
görsel

senin amcanın oğlunu 15 temmuz'da şehit etmediler mi?
peki senin amcanın oğlunun, abisini 15 temmuz'da şehit edenlerden birinin kardeşi ile yan yana ne işi var?
ahahahaaaa sedatı hiç sevmem ama

bunların derdi başka

sisi bir giderse bunların alayı ... yı yer.
yazara hem cahil hem deli hem bunak dedikleri halde nik altında sürekli eleştirilen yazar. kural mantık zeka tektir. lan varank madem deli bunak biri neden akıl vermeye çalışıyor eleştiriyorsunuz deli biri eleştiriden ne anlar amk asıl deli zeka özürlüler eleştiri yapan tiplerdir. yav gerçekten çok yazık..
Hayda mevzu yarak yürek mevzuğuna geldi.
Dayıcım yarak resmi atsana ne demek.
Euzubillah din elden gidiyor.
--spoiler--
nil yeğenim şunlara bir yarak resmi atsana. bunlar seni kadın zannediyor.
--spoiler--
Herkesin kadın sandığı birinin erkek olduğunu bu moruk nereden biliyor ve neden ilk aklına herifin yarağı gelyor?
Kafamda deli sorular.
Yoksa?!?
Aslına dönmüş bunaktır.

Uzun süredir sövmeden, yarak kürek olayına girmeden yazmaya çalışıyordu, neyse ki daha fazla uzatmadı.

Bu yaştan sonra rol yapmak olur mu ya? Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol demişler değil mi ama?
sözlüğümüzün uluslararası dayısıdır. maşallah "gürcü" afgan haritanın sağından ilerliyor hep. peki ya ümmet ne olacak emmi ümmet ? o kadar suriyeli var onlara da bir el at diyeceğim ama demek de istemiyorum pek..
Dikkat etmesini tavsiye ettiğim dedem. Afganlar gerçekten çok sakat insanlar. Vahşet duygusunun ve cehaletin sonu yok afganlarda aman deyim...
kafa koparan reistir. ofludur. aynı zamanda bakan akrabası vardır. geçen hafta antepteymiş.
Dayı maşallah pehlivan gibisin.60 yaşında adamda hala pazu var göt göbek yok.
aboskal, dedenin götünü başını süzmüş ilk iş olarak. dede ne diyor bu taş mısın?
dayım tişörtün kolları az yukarı çek amele yanığı olmuşsun..
nickaltına ne yazsam sildiren şahıs. eleştiriyi kaldıramıyor, yazık.
bıkmadan usanmadan akp yi kollayan koruyan bu uğruda çalışan didinen takdir edilesi.
şaka lan şaka.amk işsizi.
içtiğimiz çayda emeği var.
içtiğimiz çayda emeği var mıdır, yok mudur bilinmez lakin sözlüğün içler acısı hal almasında emeği büyüktür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar