bugün

7/24 dövülesi yaratık.
hala kutuna git diyor ya. bok var o kutuda
matematiği bir kenara bıraktıgını söyleyen kutu açıcı. aman gülüüüm bırak orada kalsın. hiç ilişme daha
ağzına mühür bulunası kişilik. bulamazlarsa çok can yakacaktır.
kameranın cazibesine kapılan yarışmacılardan birisi. program yayından kaldırılınca en azından müge anlı'nın sabah programına yorumcu olmak için bir tarafını yırtıp ota boka yorum yapmakta.
bence acunun bir numaralı ajanı.geçenlerde izlediğim bir bölümde kemal abi dedikleri adamın kutusunda küçük var diyip yarışmacıyı gaza getirip açtırdı.içinden 500.000 tl çıktı.var mısın yok musun artık sıktı ötekisi gelsin.
on kadar yarışmasına ragmen hala bunun bir olasılık ve şans yarışmasını olduğunu anlayamamıştır. kendince var mısın yok musun duayeni olmaya çalışıyor zaar. ondan yapıyor olmalı bu yorumları. bitse de kurtulsak kendisinden.
(bkz: çene ishali)
göt olmaktan sıkılmamış bir kişiliktir.
yaptığı dahice olasılık hesaplarıyla budaklı odunu hakeden fenevli. şöyleki:

+ abi 4 tane kutu kaldı. bi tanesi mavi bunların, yani senin mavi açma olasılığın yüzde yirmi beş oluyo. bence devam et abi. kutunda kesin kırmızı var.

sanki acunun yanında oturan talihsiz (harbiden acıyorum lan ordaki çaresizlere, biri ufak bişeyler açsada bizde hamdiden sebeplensek diye bakıyolar, kedi gibi) de göremiyo bu olasılığı, pehh.

unutmadan, bir de bu zat ın kutu açarken yaptığı parmak hareketleri var ki beni fitil eden. tamam anladık, illa ki şu lanet seyleri açarken geriye doğru sayacaksınız. ama ne lan bu on dan geriye sayarken bire geldiğinde furkanın eliyle kutuyu işaret etmesi. sanki biz o kutunun açılacağını göremiyoz da işaret ediyo gibi geliyo bana. bu parmak olayına taktım ben yav, sanki mavi çıkacağından eminsinmiş gibi bi özgüven patlaması falan, nedir bunlar anlamadım. kırmızı çıkıncada o parmağı saklayacak yer arıyo tabi, gözümden kaçmıyo değil. başka bir hatırladığım olayda, bu piercingli arkadaşın 50 cent e özel yaptırdığı ufak bi kutu vardı saçma sapan. o ufak kutuyu açarken bile geriye doğru saydırıyo millete, sanki içinden bişey çıkacakmış gibi.
nefes almasıyla oksijenimizden çalan,olmaması gereken yarışmacı.

(bkz: goygoycu)
fenerium'dan çıkmayan şahıs.
yarışma bitmesine rağmen hala kurtulamadığımız şakşakçıdır. axess rekalmlarında chip para diye böğüren deliğanlı.
tahminlerinde genelde haklı çıkan ve her daim üzerindeki fenerium ürünü t-shirt lerle gönlümüzü fetheden aslan parçası.fenerli olmasının bazı bünyeleri rahatsız etmiş olması normal,fakat yarışmadaki asıl itici,boş konuşan, gs kapalısından çıkmış tip için ;

(bkz: var mısın yok musun kemal)
Survivor kızlar erkekler yarışmasına da katılmış,fakat birleşmeyi göremeden elenmiştir.
dedesi yaşadığım şehrin belediye başkanı olan uyuz tipleme.
şu anda kendisi survivor'dadır. ne dertliymiş kardeşim ya...
(bkz: yardır koç)
an itibariyle survivor aydın'a hakkını helal etmeyen bi şey.
gördüğüm en itici tiplerden biri. 2 kere gördüm ve itildim. daha fazlasına gerek kalmadı.
bildiğin kazık yemiş kişidir. aydın da adam değilmiş, emin olundu sayesinde.
bildiğin naturel seleksiyona uğramıştır survivor da. darwin neye değinmişti zamanında: survival of the fittest.
(bkz: dombay)
bu gece türk max`ta survivor takibini yüzdelerini internetten ve yorumlari sözlüklerden takip ettigini söylemis kisilikimsi.
elveda sözlük.
Uzun boylu kirli sakalli erkektir.