bugün

vakit o kadar çok ki, can sıkıntısından patlıyorum.
vakit o kadar az ki, hangi işe başlasam yetişemeyecek gibi geliyor.

salih mirzabeyoğlu - yaşamayı deneme
Nakit olan şeydir. O an harcanmazsa o sizi harcar.

Ent.
süreyle eş anlamlı olmayan, zamanla eş anlamlı olan bir kelime.
Kısa.
son zamanlarda bulamadığım fazla yoğunum hiç bir şeye zaman ayıramıyorum umarım kısa zamanda tekrardan bol vaktim olur.
Geçip geri gelmeyendir.
dinin, cehalet ile beslenmesi halinde ne kadar kötü bir şeye dönüştüğünün somut örneği.
yok.
bulunamiyor.
"Ey iman edenler! Allah için hakkı ayakta tutan, adaletle şahitlik eden kimseler olun. Bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi âdil davranmamaya itmesin. Adaletli olun; bu, Allah korkusuna daha çok yakışan (bir davranış) tır. Allah'a isyandan sakının. Allah yaptıklarınızı hakkıyle bilmektedir."(Maide 8 meali diyanet işleri vakfı)

Şimdi bu ayete bakarak, Kürtlere, sosyalistlere, solculara utanmadan iftira atan, hedef gösteren, hakaret eden
Vaki-akit gazetesini Müslüman saymak akıl işi değildir.
Öcalan'a ALLAH dese bile inanmayan Vakit gazetesi, nasıl olmuş da bu sözlerine inanmış...
http://galeri.uludagsozluk.com/r/vakit-351009/
iktidar destekçisi bir basın yayın organı.
(bkz: the times)
tesadüf; tecavüzden yargılanan adamları bünyesinde barındıran, barındırmış gazete.
klavye laiklerinin çekemediğinden taşladığı, böylesine bir siyasi konjönktürde bile tarafsız ve bağımsız kalmayı başarabilmiş seviyeli ve dürüst haberciliğin kalesi, okumadan güne başlanmaması gereken türkiye'nin en kaliteli gazetesi.
(bkz: hüseyin üzmez siker)
hep az gelendir.
belirli bir zaman dilimini ifade eden kavram.

örneğin ikindi vakti, ikindi ezanı ile akşam ezanı arasındaki zamandır. bu yüzden namazın vakti olur.
artık yoktur öyle bir gazete.
ateist kemalistlerin nefret ettiği gazete.
paçavra.
son haberiyle yine saçmalamakta üstüne basın yayın organının bulunmadığı gazete.

http://haber.sol.org.tr/m...cin-kullandi-haberi-38843
kısaca nakit.
Son derece tehlikeli, herkesten ve herşeyden nefret eden, kötü ruhlu cahillerden oluşan bir yazar kadrosuna sahip gazetedir, Yazandan da okuyandan da çekinmek gerekir.
kubilayın katillerine saip çıkan kağıt parçası ne diyeyim başka.
nedense sakalindan ser akan cüppeli dergah yobazlarini akla getiren bir gazete.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar